Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Airijos mamytes-25

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2011-11-08 14:32

ai nieko ypatingo ten nedarau su jais, buvo plonai supjaustyti tai nereikejo ismusti, supriskoniavau, pacesnakavau, ismaisiau su kecupu bei majonezu ir i orkaite(vandenuko ipilu dar biskeli kad neprikeptu) gal dar surio uzdesiu ant galo, bet abejoju, ir taip bus gerai, ypac man patinka tokie, bet kiaulienos, minkstuciai gaunasi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-11-08 14:39

http://www.sonatinos-receptai.lt/2011/04/balandeliu-tortas.html

galu gale radau :| atrodo patraukliai ane?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-11-08 14:40

sveikutes!!!!oj oj, kiek litaniju prirasytabet viska perskaiciau, dabar jau as pasisakysiuJOFKE pasmane ta pati situacija, oziu pilnos kelnes, buvo laikas, kad sakiau, jog i zaidimu kambarius neisiu, nes vaikus musa ir isvesti negalima, na, bet jau susitvarke, kazkaip as supratau, jog su juo reikia graziuoju, zaidimu kambari, kaip graziai zaidzia as vis giriu ji kad jis saunuolis, kaip graziai zaidzia, tai jis ir stengiasi, kuo graziau. jei aiskinu ka as jam, butinai atsitupiu ir stengiuosi, kad butu akiu kontaktas, kad jis klausytu, nes kitaip, kaip Orintuxxx sako, nieko jis negirdes. butinai laikykis savo zodziu, jei pasakiai, kad bus nubaustas, tai ir nubausk, nes paskui jis zinos, kad mama nesilaiko savo zodziu, tai kam man laikytis susitarimu. dabar iseinam is zaidimu kambario graziai, pasakau, kad liko 10 minuciu, paskui pasakau, kad liko 5 minutes ir galiausiai, kad jau laikas eiti ir ateisim kita diena, esi labai saunuolis, kad klausai mamos ir t.t. na apsisarvuok kantrybe, nepasiduokna, o mes gerai, laukiam vis to apontmento, jau savaite, kaip laukiam, tai neaisku kada jis bus, viena diena mazulis geriau su tais stenejimais, kita diena visa muistosilabai jau juokiames, jei brolis kalbina, tai isviso issisiepes, labai jau pazysta brolidaugiau lyg ir nieko naujo, pietums vistienos plovas pas mus

2011-11-08 14:41

as jautienos pirmiau pakepinu paskui i puoda troskintis apie valanda gal daugiau su padaziuku irgi super :) mmmm kaip uzsimaniau :) reikes kada orkaitej pamegint :)

2011-11-08 14:43

oj, jus mane tik erzinate su visokiais receptukais, as tai kai siurblys, viska sluoju, alkana ir alkana, nezinau, todel, kad maitinu galvakar puse batono su uogiene suvalgiau ir net nejauciau, kad valgiau, vyras sake, kad jau busiu labai brangi zmona tiek valgydama

2011-11-08 14:44

ooo labas neringuli dziugu girdet kad jus siek tiek geriau. vis ne kiekviena diena ir ne pastoviai tas pilviukas nervuoja :) kaip tu pati laikaisi?jautiesi?

2011-11-08 14:46

zinokit, del jautienos, sakai Ricike kietoka, mane uosviene pamokino, jei marinuoji, tai ipjaustuk kelis gabaliukus kivi, ir palik porai valandu marinate, paskui pries kepant isimk, labai suminkstina mesa

2011-11-08 14:50

dekui, Bliekut, as gerairytoj, jau 7 savaites po gimdymo, tokia biski isplerus jauciuosi, kazkaip neatsistatau i savo vezias, liko 4 kg nuo Danieliaus nestumo dar. mamytes as apie intymius santykius su vyrais, zinokit jau senai baigiau kraujuoti, nei man kirpo, nei man plyso, bet as labai bijau, niekad taip nesijauciau

2011-11-08 14:57

aciu neringulis zinosiu del kivio ;) mes jau valgom, labai skaniai isejo ir visai ne kieta :D mmm... as ir puode troskinu su darzovem ;)

neringulis, na zinai appointmento teks palauki...

nu skaniai atrodo tas balandziu pyragas, niam niam :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2011-11-08 16:42

sveikos mamytes ;)

skaniai jus cia kalbat :D receptais tik dalinates, saunuoles ;)

oij del tu oziu, tai ir  pas mus ju simtai laksto   kovojam,na bent jau bandom , o kas belieka :D

Ricike, na ne manes klausei, bet vistiek vat ikisiu nosi   pasiziurek sita puslapiuka http://www.wilton.com/   , cia gali uzsisakyti visko ko tik reikia tortams ir ju puosimui :) dievinu as sita puslapi, daznai tiesiog siaip ilendu akis paganyti :D kokiu tik zmones grozybiu neprigalvoja!!! o ten beja yra ir pamokeliu, kaip gelytes daryti ar kitus papuosimus, na zodziu pati ilisi ir pasiziuresi kas tave domina ;)

o pas mus nieko gero nuotaikos nera jau kelinta diena, o gal greiciau jau kelintas menesis   kazkokie pykcio priepuoliai mane kankina paskutiniu metu! ant visu ir ant visko pykstu

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-08 16:59

Ricike, jai reikia ko nedau, greit atsiuncia ir su laser gali uzsisakyti , tai man is vioetiniu labiausiai sitie patinka

http://www.craftersbasket.com/sugarcraft-and-cake-decorating-supplies/cat_23.html

O daziuku tau reik ne milteliu o gelio pavidalu, tie skysti parduotuviniai tikrai ne viskam tinka ir ryskiau nepadarysi.

jai nori ko daugiau rimciau , bet ten man rodos atsiuntimas ir brangesnis tai kur Coliuke imete arba dar yra

http://www.surbitonart.co.uk/acatalog/Sugarcraft_Catalogue_Cake_Decorating_Crimpers_302.html

Del jautienos, jai gera jautiena tai kepant per kelias minutes ji bus minkstute, taip as tikrinu mesa jai perku is naujos vietos.Saunu , kad gavosi tau Ricike minkstute ir skani.

Jofke, va Neringulis teisingai sako, pries iseinant ir is anksto jau pradek ji persper kad greit reiks eit namucio, kad liko kiek tai minuciu ir taip keleta kartu iki isejimo.

Neringuli, ta paranoja ir pas mane buvo ir po antro , nes nesiruosiau daugiau vaiku turet ir po trecio kol neisidejau spirales.

Coliuke, cia tau nuotaikytei

Ricike, gausi velniou, graziai darai tortukus, tik gal nera kada daugiau ju daryt ir viskas.

2011-11-08 18:44

Aciu orintuxxx, coliukebutinai palandziosiu ir reiks uzsisakyti :) dabar jau neber kada, i darbeli reiuk ruostis palengva ir ar mazoji tuoj kelsis, budinasi jau :)

coliuke, gi buna tu dienu kai su nervais ne viskas gerai :D praeis, laikykis ;)

neringulis, turbut visos bijo ir nenori, tu ne isimtis, reikia laiko, tai ne baika... ;)

2011-11-09 01:35

laba vakariuka ka mamulencijos? kaip mazieji?

as va po darbelio. pavargau siek tiek, bet man sendiena jau 5dienis 3laisvos planu neturiu, reikia kiek galiu pailseti. nors manes praso padirbet 5dieni ryte, bet nelabai noriu. jau taip nusiteikiau as tom savo laisvom.... ziuresiu kaip viskas pasisuks, gal persigalvosiu.

neringuli nors as irgi neplysau (nes negimdziau pati) bet patikek, as iki pat siol atsipalaiduot negaliu iki galo.... nors ir turiu spirale bet bijau :| nu nebent jai ikalus ant drasos esu tai gerai :D

va matau jofke :) kaip tu? kaip tavo auksas?

2011-11-09 01:41

Jei kudikiai turetu savo foruma - Jiems butu apie ka pasitrati...
*Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate?
*Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį.
*Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo...
*Tik dvi dienas nebuvau “ant puoduko”, o jau klizma, poliklinika...Kaip išsigelbėti?
*Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą?
*Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia. Kodėl?
*Kur nosytė? Kur akytė? Ką, jie patys nežino? Ar visų tėvai tokie neišmanėliai?
*Sesuo nuolat man kažką vapa ir rodo visokias grimasas. Žemas kultūros lygis ar protinis atsilikimas?
*Vykdau apklausą. Kas ragavo kambarinių augalų? Kokie skaniausi?
*Neleidžia žaisti su katės smėliuku. Kaip kovoti?
*Man – morkų piurė, sau – šokoladą. Kam pranešti apie lygių galimybių pažeidimą?
*Neleidžia draskyti tapetų, nors katė tai daro nuolat. Diskriminacija?
*Bando maitinti trintais žiediniais kopūstais! Kaip reaguoti?
*Reikalinga materialinė parama: namuose nėra nei druskos, nei cukraus, todėl nuo košės pykina.
*Kodėl drėgnų servetėlių užtenka tik pusei kambario? Ir kaip sužinoti, kur tėvai slepia likusias?
*Zuikuti, Katinėli, Aukseli, Pupuli...Kaip sužinoti savo vardą? Dalinamės patirtimi.
*Aš jau prisivalgiau. Kaip tai išaiškinti tėvams?
*Paslaugos: meniškai išterlioju veidą ir rūbus bet kokia koše.
*Tėtės plikė niekaip neišnyksta. Tai rachitas?
*Rekomenduokite gerą logopedą. Turiu pasirūpinti močiute.
*Nuolat bučiuoja padus ir minkštą vietą. Ką tai galėtų reikšti?
*Kasdien maudo. Visi tokie purvini, ar mano mamai paranoja?
*Kiek telefonų jau apkramtėte?
*Mama miega visą naktį!
*Mane fotografuoja nuogą ir nuotraukas platina internete. Kam pasiskųsti?
*Ladu ladu ladutes...Virė virė košę... O koks jūsų tėvų kūrybinis potencialas?
*Maitinamiems krūtimi. Kokio maisto palinkėtumėte savo mamai?
*Ar teko susidurti su tokia problema: mama sėdi prie lovos, kažką “pro šalį” dainuoja ir trukdo užmigti?

Oi kaip as juokiausi 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2011-11-09 01:43

labukas,as po darbelio,uzsukau pasiskaitineti,aciu jums visoms uz palaikyma,Neringulis ir Orintuxxx is patirties,tai bandysiu siuo metodu kaip jus sakot ir jau pati sau linkiu sekmes.

Labai ir mane sudomino tos puosybos nuorodos,eisiu pasiziuret,pasidomet.

2011-11-09 11:28

sveikinam Erikuti sulaukus pirmojo gimtadieniomamytei nuosirdziausi sveikinimai irgi, tikiuosi turejot grazia svente

2011-11-09 11:46

laba ryteli mielosios

Erikuti su pirmuoju jubilejumi

tai kaip mamukes issimiegojot? kaip jusu kleckiukai?

o mes zinokt nakti kelemes pora kartu, bet uztad miegojom iki 8.45 senai taip buvo gera ryte atsikelus, nei mazius piktas nebuvo nei as

planu nera ipatingu, kazka is vistienos pasidaryt reikia. gal kas ka pasiulyt turit ko skanaus idomaus? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1350

2011-11-09 11:49

Labas rytas

Mes taip pat prisidedam Erikui su sveikinimais>Su Gimtadieniu Erikuti

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-09 12:23

Labas rytas,

sveikinimai Erikuciui su pirmuoju gimtadieniu!

Puosiau tortuka, jetaus kad nesekminga diena man siandien, puse papuosimu luzonu bet ka padarysi , yra kaip yra...

Vakar kepiau tuos kotletukus su bulvytem, tikrai skanu tik as surio nedejau, nes kazkaip pasirode per riebiai, bulves puikiai iskepe.

Blieka, nu geras tak vaiku forumas, juokas tikrai

2011-11-09 12:31

as kita karta darysiu irgi su nevirtom bulmen :) o siurio as praeita karta kazkaip mazai dejau tai nebuvo riebu, o prieskonio duoda :)

3
...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Viltė