Forumas > Ikimokyklinukas:... > Lavinimas > Dinaminė mankšta

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-29 23:09

Šiandien žiūrėjau vieną laidelę ir ten buvo pasakojama apie dinaminę mankštą, kuri vyksta Šemetos mokykloje (Vilniuje, Kaune). Labai įdėmiai žiūrėt negalėjau, nes mano vaikinukas labai jau dėmesio prašė :D gal kas esate išbandžiusios?  :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-31 11:08

turbut galvojau apie ta laida kuri iš aš žiurejau, nebuvau susidurius bet kaip pagalvoju man tai baisoka :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-10-31 14:10

Drugeli, bet ar matei, kokie vaikučiai buvo patenkinti ir laimingi?  :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2011-10-31 15:35

tai va kai žiurėjau tai tokie jie fainuoliai ir viena mam sake jog labai matosi jog užsiiminėja mankšta vaiko judesio ir koordinacijos.. bet man taip baisu kaip ten juos už rankas ir kojas i visas puses :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-10-31 18:35

o man lb idomu ir mielu noru savo būsimą leliuką taip mankštinčiau :)  tik įdomu kokios ten kainos

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2011-10-31 18:36)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-31 18:49

as taip pat maciau laidele apie sita manksta :) kai pamaciau kai mzylius meto tai galvojau siaubas ko dar neprigalvos :D bet pasirodo tas metymas ne seip metymas o mazyliui naudinga mankstele :) seip butu visai idomu su kitu vaikuciu pabandyti sita mankstele :)

2011-10-31 20:29

na žinau kad tokia mankšta daroma tik sveikiem kūdikiam, mums kai su širdele tai iškart netiktu

2011-10-31 21:35

Drugeli, labai gaila :(

Kristuliux, man pirma mintis buvo, o kaip faina :) :D

2011-11-01 12:40

bet kolkas kiek zinau sita manlstele daroma tik Vilniuje ir Kaune 

2011-11-01 12:54

Kristuliux, taip, tik šiuose miestuose

2011-11-01 17:23

na tikekimes kad greitu laiku pasirodys ir kituose 

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Ernesta