Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vitaminai neštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2011-10-09 19:29

Sveikutes, pasidalinkita nuomonemis apie vitaminus nestumo metu :) , kokius vartojate, ar vartojote?Ar esate girdejusios apie CALIBRUM serija vitaminu ?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-09 22:57

per pirmą nėštumą ir db geriu "ELEVIT" gydytoja sakė, kad lb geri... nieko naujo neieškojau...

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-09 23:48

as irgi geriau elevit. ir jeigu kada vel pastociau,turbut tuos pacius ir vel gerciau.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-10-10 08:34

Budama nescia,per abu nestumus as geriau folio rugsti ir ''Pregnacare'' vitaminus.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-10 11:17

as per nestuma geriau Gravitamin, liko 4 tabletes ir tada paprastus multivitaminus pradesiu. Vyro broliene per abu nestumus gere tik gelezi, o viena pazistama tik folio rugsti. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2011-10-10 15:41

vaivorykste 2011 10 10    

Budama nescia,per abu nestumus as geriau folio rugsti ir ''Pregnacare'' vitaminus.

Tai vat Calibrum babyplan iskarto ieina folio rugstis ir nereikia atskirai gerti, o del Pregnacare girdejau kad kai kurias pykina nuoju, mano vyras gere wellman is tos pacios serijos vitabiotics tai jam net bloga darydavosi, skrandi sake skaudejo, tai kazkaip as pries pregnacare, aisku kiekvienas renkasi kas jam tinka :)

2011-10-11 08:29

As nesiskundziu-nei man budavo bloga nuo ju,nei pykindavo nuo ju.Jokio pasalinio poveikio as nejauciau nuo ''Pregnacare''.Ir is pazystamu ir draugiu tarpo gere si vitamina,taip pat joms tiko.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2011-10-13 19:30

o ar merginos skaitote vitaminų sudėtį, iš ko jie pagaminti? ar 100 proc pasitikite gydytojais?

mane nuo pregnacare ne tik pykino, bet ir vėmiau. per visą nėštumą vėmiau 3 kartus ir tai buvo po pregnacare tabletės. Paskui perskaičiau aš jų sudėtį ir rankos net nutirpo kaip aš tokį šlamštą apskritai nusipirkau, vien cheminiai priedai, o kaina kaip gerų natūralių nesintetinių vitaminų.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 25

2011-10-13 20:34

Kai laukiausi pirmo vaikučio, tai net prieš palnuojant nėštumą pradėjau gerti Pregnacare ir per nėštumą. Gimė dukrytė ir labai viskam alergiška, bet niekas nepasako nuo ko. O kai sasė laukėsi, jai gydytoja pasakė, kad nuo tų visų vitaminų vaikučiai gimsta labai alergiški. Kai aš laukiausi antro vaikelio, tai man gydytojas irgi nepatarė jokių vitaminų, tik folio rūgštį, bet aš dar geriau ir GNLD papildus, nes jais pasitikiu.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-10-13 21:37

per pirmaji nėštuma gėriau Elevit, o per antrąjį Pregnacer, bet jis man netiko labai pykindavo , prasikankinau keletą mėnesiu ir perėjau prie pirmojo varianto

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-13 22:41

na manau kad kiekviena individualiai turi rinktis vitaminus.nes vienom vieni geri buvo,kitoms nuo tu bloga budavo.man gydytoja tiesiog rekomendavo elevit gerti,o kai gerai jauciausi tai ir geriau ji.bet siaip tai asmeniskai kazkodel baidausi tu pregnacare vitaminu. nezinau,bet man jie ne prie dusios.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-10-14 09:26

Sveikos. Noreciau suzinoti ka manote apie pregnacare vitaminus? Ju yra keliu rusiu,noreciau pradet vartoti kokius nors gerus vitaminus pries ruosiantis pastoti,nestume metu ir po jo. Laukiausi vaikelio jam buvo 8sav gydytoja per apziura jokiu tyrimu nedare tik pasake gerti folio rugsti,po keliu savaiciu ivyko persileidimas. Ligonineje sako kad 4-5sav nustojo vystytis. Tad su vyru atsigave po sios netekties noretume susilaukti dar karta, tik abu bijom,nzn ka daryt gal kazkokiu vitaminu gert kitokiu kad neatsitiktu vel toks likimas. Patarkit kas galit. Aciu.

2011-10-14 09:48

Vat butent,kad tiek bet kurie vaistai,tiek vitaminai nebutinai visiems tinka.Kas vienam tinka,nebutinai turi tikti kitam.Kiek zmoniu tiek nuomoniu.O pasakyt kurie blogiausi,kurie geriausi niekas negali.Bandyk pasiklausinet gydytojos.Ka ji patars.Bet zinau,kad pries planuojant nestuma reikia gerto folio rugsti.Uzjauciu del prarasto nestumo.Suprantu ir zinau ka isgyveni,nes pati kazkada buvau tai patyrusi.Isprotet galima,bet laikykis,turi but stipri.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-10-14 16:22

Ar lengva bus pastoti dar karta? Sita puse metu gaminom, bet baigesi liudnai. Kol kas sunku yra, nes tik 2sav praejo po to ivykio.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-10-14 17:37

Pernai kovo mėnesį praradom ir mes vaikelį, jam buvo11 savaičių...Buvo labai sunku... Gydytojas patarė planuoti kitą lėliuką tik po 2-3mėnesių, birželį pradėjom planuoti, o rugsėjo pradžioje pastojau. Gydytojas sakė,  kad palyginus greitai. Dabar mes džiaugiamės nuostabiu sūneliu :) sėkmės ir jums!

2011-10-15 17:15

Lauraguste 2011 10 14    

Ar lengva bus pastoti dar karta? Sita puse metu gaminom, bet baigesi liudnai. Kol kas sunku yra, nes tik 2sav praejo po to ivykio.

Po puses metu pastojau antra karta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-04 20:21

Šaip geriausia kai gydytojas vitaminus paskiria, nes jis geriau žino kokie tinka būsimai mamytei. Mane asmeniškai nuo vienų paskirtų labai pykino, tad pakeitė į kitus jau čia minėtus Elevit, tai tie kol kas neprivedė iki pykinimo, nes esu gana jautri tokiems dalykams.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-12-11 17:42

Aš nuo trečio neštumo mėnesio naudojau ELEVIT, bet trečiame semestre pradėjo kilti spaudimas, širdelė daužytis. taigi padarė tyrimus dėl geležies, magnio ir kalio atsargų organizme ir jų atsargų praktiškai nebuvo, tai reikalus sutvarkė ligoninėje su lašelinėmis. Taigi nors ELEVIT ir nėra labai pigūs, jų man nepakako. Ir aš manau todėl, jog tai sintetiniai vitaminai, kurių organizmas paprasčiausiai nepasisavino. Dabar naudoju GNLD papildus ir esu patenkinta. Verta pabandyti. Jei sudomins, parašykite, pakonsultuosiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2013-03-19 21:25

As Elevit pronatal kaip ir daugelis is cia pasisakusiu mamyciu :) , jie man labai tiko, as jais pasitikejau, nes ginekologe rekomendavo ir pasake kad tai vieninteliai saugiausi vitaminai nes jie kaip vaistai registruoti tose visose farmacinese srityse :) o tai jau reiskia kad jie yra tikrai saugus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-11-26 19:04

Merginos, o ka manote apie Chia seklas? Jose gausu visokiausiu vitaminu, seklos - tai kaip ir naturalus reikalas, tai susimasciau ar netiktu nestumo metu? nes jas vartojau pries nestuma, kai pastojau nusprendziau nebevartoti, nes nezinau poveikio. Gal kuri isbandet? k

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vitaminai neštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
gabija ivoskaite