Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Norvegijos mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
42

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 380

2012-11-25 13:15

Sveikos prapuolelės :)

Maurage, sveika sugrįžusi. Mums taupiai pasibūti LT neįmanoma. Visada kalną pinigų paliekam. Bandom dar tą savo namuką lopyti, tai va jam suma susidaro. Dėl mažojo savo, tai turbūt teks jau auklės kažkokios ieškoti arba pas mažuliuką kai ji nedirba :) Kiek vėliau jau ir į darželį galės keliauti... 

Floriste tu dar gyva po laisvo savaitgalio? :) ))

Mes tai tyngiai leidžiam laiką. Vyras kažko užvalgė tai blogai jaučiasi dabar. Aš kaip visada kariauju su mažuoju. Ciūcia mūsų neturi ramybės namie, nes Rokutis kankina. Aš kepu va dabar duonytę savo naujoje duonkepeje :) Vakar bandžiau daryti koldunams tešlą, tai super gavosi. Tai taip va ir stumiam tas liūdnas dieneles...

Kas naujo pas jus? Ar kepėt kuri plikytus sausainius? Aš vieną kart bandžiau tai nesigavo :(

babies

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2012-11-25 21:58

sveikos mamytesnu rimtai kaip cia tylu visos uzsiemusios nebera kada uzeiti parasytijle lt ir mes paliekam daug pinigu ziauru istiktuju kiek isleidziam paskui ir reikia laiko kol atsigaunamkas pas mus naujo ogi nieko darbuojames ir viskas dirbu viesbuti bet nesamone lenke timlydere nesusitvarko uzkrauna darbo belekiek penktadieni mergos susirinkima dare aiskino jai kad po tiek nesamone dirbti kad reikia zmoniu o ji stovi ir saukia ka man daryti ka man daryti kaip dar tokius laiko neuzsake pagalvems uzvalkalu tai sestadieni skalbe uzvalkalus dzovino bet krc vaizdas kraupus buvo uzvalkalai kai is siknos istraukti ir tokius dejom......kuo toliau tuo baisiau man ten darositreciadieni ketvirtadieni penktadieni kitur dirbsiu gal bus geriau tikiuosi.....vakar po darbo varem pas draugu iki klubo nuvarem po miesta pasivaisciojom linksmai gerai kad ryt dirbti nereikia biski pavargusi esuGabriele apsirgusi buvo su temp penktadieni neleidom y darza vyras su ja namie buvo ,ryt masina nauja nusipirksim varys diagnostika daryti jai viskas gerai tai pirksim gera kaina geras variantas tai gal dar ir islosimks dar sapras pas mus atvaro jai nedirbsiu tai varysiu ir asgerai varau y lova miego noriu

2012-11-27 11:41

Sveikos, sveikos :)

Oi Floriste aš kai dirbau vasarą viežbutyje tai irgi lenkė bosė buvo. Tik pirštuku dirigavo, o dirbti visai nenorėjo :) Jai apie 63m buvo, tai sunku tokio amžiaus moteriškei sakyčiau. Tai mes per tuos du mėn. tiek kartų ją skundėm, kad oi oi...

Merginos, o jūs darot tą advento kalendorių savo mažiesiems? Mes su vyru svarstom, kad jai jau gyvenam čia tai kaip ir reikėtų jų tradicijų laikytis :) Tik iš kur gauti tiek dovanu? :)

babies

2012-12-02 20:11

Ei aūūūū.. Jei ne FB tai galvočiau, kad visos galą gavot :) Kur taip dingot?

babies

2012-12-03 12:28

nu rimtai kaip cia tyludingusios visos bet va feisbuke visas matauas ir va ateinu paziuriu kazkaip nekilo ranka rasyti preita savaite prasirgau blemba senai taip sirgau kad taip blogai butu is darbo net prasiausi nepadirbau bet db jau geriau penktadieni sestadieni dirbau jau sia savaitele vakare man y darba nuo 16iki23 valanos ir labai gerai nuo namu 5 km tik nes db keliai nekokie sninga tikra gili ziema atejo man kaip vairuotojui nepatinka sitainors vyras padangas turi zemines uzdejas bet baisu vaziuoti matomumas blogas tai va kas pas mus naujo nusipirkom nauja masina db turim 3bet snd viena parduosim gerai kad dar radom kas pirks nes tvarkymo reikia cia neapsimoka jos tvarkyti o iki lt kazin ar pati davaziuotusventes jau ne uz kalnu bet darbo turiu pilnai man tuoj paciai reikes kad kas atvaziuotu namus sutvarkyti jai laisva varau norvegu namus tvarkyti vakar va laisva buvo tai biski apsivaliau apsiskalbiau dar snd biski apsimetysiu po biski ir susitvarkysiu sventemis lt fura atvaziuos su lauktuvem tai man db ir reikia ieskoti dovanu ydeti vaikam zaislu tevam po lsasisa desiu laksta visa ka daugiau nezinau kad nelabai yra cia ka pirkti ir deti saldainiu nebent bet ir tie lt skanesni reikes ryt vaziuoti kazka ziureti nes nezinia kada atvaziuos reikia suruosti viskames sakem su vyru sventem nusipirksim lova nes jau nebegalim uzkniso ta sena traska braska sakem pasidovanosim nors vyras norejo naujai masinai mago bet sakau lova svarbiauka gabrielei net nezinau norejau barbiu namo bet kainos ka zinau ir paskui jai ji nezais pinigai bus ismesti kaip y baladar eglutes mes nepasipuosem norim gyvos tai dar palauksim nors gabriele jau nori vaikas laukia svenciu ir kaledu senelio savaitgali bus svente miestelyje kazkokia kaledine muge zadam vaziuoti paziureti kas ten gero kaip norvegai kaledas svenciasestadieni y sapra varau pasijuokti vitamino c pasigamintikas dar dar nelabai zinom kur sventes sutiksim ar namie ar su draugais nieko dar nesiplanavom

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-12-05 09:28

floriste uzsalom visos,na bent jau mes tai salam siandien 18 salcio,itariu kad ir jle sala,tai kokios markes ratus nusipirkai,va ir pasidovanojot dovana sventem :) rimtai visos dingusios nors ir as pati dingus buvau,nebesuprantu tas laikas taip lekia kad nebespeju gyventi cia rytas cia vakaras,buvom mes savaitgali isvyke i jule party,fainai pasibuvom,bet va sunus kaip tycia ir susirgo tenai auksta temp 39,gerai kad vaistu turejau,as dovanu dar nesupirkau turiu viena panai senai nupirkusi bet kazka dar dapirksiu,galvojau maga pirkti hello kitty,bet nuprikau cd plejeri hello kitty,monstres reiks paieskot alpsta ant ju,vakariui nzn ka cia tetis pripirko visokiu masinu skraidanciu lektuvu o dar gimtadienis ipuole tai vel kruva zaislu,nu zodziu su bernais amzinai sunku ka nuprikt,pasipuosem mes jau egle reikes daipirkti kelis niekucius dar namam papuost sventem

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2013-01-01 20:19

su naujaisiais mielosios mamyteslinkiu visko ko troksta jusu sirdeles kad issipildytu

2013-01-02 15:41

SU NAUJAISIAIS METAIS VISAS MAMYTES!!!!kaip cia tylu kur visos dingusios?kaip sekasi?kaip sventes ar daug dovanu gavot?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 243

2013-01-07 12:36

Sveikos mamytes, sedziu darbelyje pirma diena, po triju savaiciu atostogu siek tiek sunkoka bet sia savaitele atidirbu ir vel turesiu savaite atostogukaip jus mamytes atsventet sventes,ka gero nuveiket,ka dovanu gavot,kaip vaikuciai ar nesusirgo,ar patenkinti kaledu senio dovanom?Mes pailsejom visai nieko,is pradziu liudnoka buvo,nes grizau tiesiai i savo mociutes pasarvojima,laidotuves,sekmadieni ji mire,o pirmad mes grizom,tai va iki treciadienio buvau atsiskyrusi su savo mazyliu ir vyru....na bet nieko,viskas praejo ir ramu sirdy,zinant,kad ji jau norejo iseiti ir mire be jokiukanciu,tyliai,ramiai....svenciu metas ilgas,grazus bei varginantis buvo,nes kaip pradejom kuciomis,taip baigem tik po naujuju,tarp kaledu bei nauju dar krikstynas atsventem Matucio,dabar jau sventas vaikas ir mazuliukas su vyru tapo tituluotais kriksto teveliaissventes-persivalgymas dabar jau reiks ant dietos sestkas daugiau naujo,mano mazutis jau laksto kaip paseles visur,spek gaudyti,o tas laikas tai baisias lekia,uz keliu dieneliu jau metukai musu auksui,pats laikas bus ir antra pradet gamintgerai,mergaites,tiek siam kartui,baigesi mano pietu pertrauka,einu padirbt biskiuka,sekmes jums

2013-01-07 12:40

beje, jle kaip tavo pilvuziukas laikosi?

2013-01-12 09:35

sveikos forumas juodai numire alio visos kur esat, :) ))))))))))

2013-01-13 13:13

sveikos nu rimtai forumas miresas tai blemba laiko nebeturiu prisedu pasitikrinu emailus feisbuka ir viskas darbo pilnai turiu o dar privatus namai savo namus apleidusi esu penktadieni turejom sveciu tai vaikai nusiaube namus ir mes ne ka maziau uzbaliavojom kaip kokie 16tai vakar tvarkiausi is pagrindu visus kamous issivaliau buvo progaesu pavargusi savaitgaliais ir ne ka paiilsim tai nervota vajei vajeibet nuo vasario 1 manau viskas susitvarkys turesiu savo pbjektus masina darbine apsiprasiu nes db tai sen tai ten meto tai mane veikia psichologiskai kai apsiprantu viskas gerai dar del kalbos stresuoju reikes eiti y norvegu kursus uzknisa snekina o tu nesupranti 

2013-01-16 09:20

Sveikos, nu Ateja,alio alio,pati pasakok kaip sventes praejo,gi tiek klausimu uzdaviau ir bendrauju cia sau vienaas va isgeriau kavele,vyriskiai mano miega,visi sergam,zodziu kaip lapai iskrite,na bet tikiuosi iki sestadienio praeis,mazylis ziauriai koseja,o siandien jo pirmasis gimtadienis,mamai asaros byra kazkodelech,kaip greit bega laikas man sia sav atostogos,nera darbo viesbuty,tai sako pasiimk savaite arba neapmokamu gausi,o ir siaip nuo vasario1d mano darbo vieta,kaip asistente isvis naikina,tai daviau paraiska 60proc i housekeepingo virsininkes pareigas,nes mano virsininke iseina i pensija,liks dirbti tik 40proc,tai va ir nzn buvau interviu,tai db nzn tipo jie pagalvos ir as turiu pasigalvoti,nebezinau atrodo jau ir nebenoriuo jei etn nepriima,ka tada arbeidsledig arba klausia ar i kambarines eitum,tai sakiau neeeeeeauginsiu leliuka tada tokios zinios pas mane,sestadieni svesim mazylio svente,atvaziuos kuminiukai ir dar kelios mamytes Oslo su vaikuciais,kaip gerai kad susiradome cia draugiu,draugu is Oslo mamyciu,dabar turime vaiku gimtadieniams ir ne tik, ka kviesti,siaip labai susibendravom su kai kuriom mamytem kas pas jus mamos naujo,ar nesergat?

2013-01-16 11:43

sveikinimai Matukui metuku progasveikit maniske ir koseja baisiausiai ir slogyte po biski bega sugirdau vaistuku ir y drzeli nes nera kam buti su ja namie savaitglis arteja pasigydisimmes su vyru laikomes nors pas mus salta -7 ,kas daugiau kad nieko darbas namai darbas namai greiciu ateitu pavasaris siltesni orai diena ilgesne db isaziuoji tamsoj ir grysti tamsojsventes musu smagiai praejo pirmi metai norgei tokios smagios sventesgerai begu y darba reikia aziuoti iesbuti sia saite dirbu kaip jis mane uzknisa greiciau gauti savo vieta ofisus valyti nera taip sunku taip ta viesbuti drbo duoda dahuja

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2013-01-23 16:04

Sveikos.Kreipiuos su prasimu , gal zinot norvegisku skelbimu puslapiu, buciau labai dekinga :)

2013-02-04 08:08

sveikos,pritrukstu laiko arba noro kazka parasyti,cia kazkuria diena rasiau rasiau ir neissisiunte klaida ismete,nu ir neberasiau daugiau,pas mus irgi dabar toks periodas kai vaikai is ligu nebeislipa,penktadieni vakaris su aukletoju atsidure ligonineje vyras nusieme nuo darbo vaziavo namo apsirgo,dabar dukra apsirgo siandien pasiemiau laisva jauciu rytoj jau darban varysiu,kaip laikas greit bega matukui jau vieni didziausi sveikinimai o nesenai atrodo gime,na svetimi vaikai visada greit auga,mano vyras tai is zvejybu nebeislipa visus savaitgalius beveik namie nematau zvejyba zvejyba,si savaitgali vel isvaziuoja visam savaitgaliui i svedus zvejot,zodziu savaitgalsi be vyro,uzknisa man vaikus priziuret ir namus tvarkyt,pagaliau indauja nauja nusipirkom tai savaitgali namuose perversmai vyko siandien dasibaigsiu viska tvarkyti,laisvadienis,pas mus irgi prisnigo be proto ,bet taip grazu lauke balta pasale,kas dar naujo kaip ir nieko laukiu vasaros noriu namo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2013-03-28 09:29

vaje kaip cia tylu norejau pasveiknt visas mamytes su velykomis,graziu ir stipriu marguciu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2013-06-22 19:14

Sveikos na tikrai ce jau labai tylu  kreipiuos i jus su klausimu ir busiu labai dekinga uz atsakyma kai vykot gyven i Norvegija ar vezetes kokius dokumentus ar tai sveikatos israsa is Lietuvos kuom sirgo jusu vaikai ar kuom serga ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-08-11 12:32

sveikos visos mamytes :) matau kad cia labai tylu..bet gal atsiras dar bendraujanciuas cia naujoke tikiuosi priimsit i savo kretas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-08-11 12:36

as veziausi kad sergu astma.o kaip buvau nescia ispradziu lt ejau pas ginekologe,tai kraujo israsus ir t.t galvoju nusivesiu issivertus i anglu kalba tai jie net neziurejo savo naujus viska padare

...
42

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Norvegijos mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
NDA
gabija