Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > IDĖJA !!!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-09-22 15:30

Sveikos mielosios !!!

Kol vyko mūsų gyvenime naujas etapas kurį laiką čia nesilankiau, po pertraukėlės užsukusi čia truputį kaip ir nuliūdau.

Tai yra pasigedau aktyvumo forume . Tad kilo mintis sukurti šitą temukę ir pavadinti IDĖJA kur labai tikiuosi šltai , nuoširdžiai, o svarbiausia aktyviai dalyvausite reikšdamos savo mintis, pasiūlymus, idėjas ir t.t.t.t

Ir labai tikiuosi, kad orginalias ir galinčios pagyvinti forumą idėjas administracija pastebės ir įgyvendins.

Tad pirmyn su savo idėjomis pagyvinti forumą :-)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-22 16:26

:) tisa sakant nežinau lankomumas maždaug visada toks buvo. Bet su laiku pasidare kažkaip tusčia ir šalta.. Pritraukia forumo narius ir tai vienkartines tik dalyvavimas konkursuose ir tiek  o bendrauti jie nenori, neturi laiko, nemato prasmes.. nežinau tikrai reikia kažkaip skatinti dalyvavima, anksčiau kai buvo kito formato forumas buvo ir dienos plepute ir panašios konkurseles, tai žmonės ir dalyvavo, nes vel gi buvo pdovanoti,o iš kitos puses jug dalyvauti kad laimėti irgi kažkaip nelabai, reikia kad i foruma trauktu..kad užsukant noretusi vėl sugrižti..

*gal reikia sugalvoti nominacijas, bet vel gi jas pažimint forumo formatas turbut neleidžia, jei nare laimi nominacija pri ejos avataro arba linioteje atsiranda tam tikras paveiksliukas ir panašiai...

*sugalvoti pvz toka rubrika  kaip savaites tema, ir labiausiai diskutuojanti nare apdovanoti arba vėl kažkaip pagirti. .

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-09-22 16:30

ir dar mesiu akmenuka i mūsų darža :) nuo moderatoriu irgi priklauso koks bus forumas, reikia naujej galvoti temas, kelti senas temas i viršu, labiaui diskutuoti, bendrauti dažniau aišku kiek tai imanoma :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-09-22 17:41

Va va ir yra bėda mažai bendraujančių, iškeli temukę , pasisakai temukėsi ir po kelių dienų nei vieno pasisakymo, su savimi juk nebendrausi :-)

Kad laiko nėra ne , čia ne tas, Juk yra kitų forumų kur nespėji skaityti , per kelias val. po nnnn psl prirašyta ( tokie forumai ne man :-D ) mėgstu viską perskaityti, todėl kol skaitau nebespėčiau pasisakyti :-D

Konkursai taip traukia , bet šis forumas tikrai pilnas konkursų su nuostabiais prizais.

Kas liečia konkursų gal idėja 1 būtu, bent keletai konkursų kartas nuo karto datėti taisyklę , kad prieš dalyvaujant prisijunk prie forumo pašnekesių , pasidalink savo patirtimi , kažkas tokio .

Gal keletą kartų pasisakius patiks ir bendraus :-) Bent man taip ir buvo :-D pasisakiau ir patiko ir kibo :-D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-09-22 17:44

jo  reikia kazka daryt, nes sunku vienai labas pasakyti ir ate, pasikalbi pats su savimi dažniausiai...pastebėjimas kai augini maža vaikuti daugiau mamos bendrauja, kai vaikai paūgėję retai kada apsilanko arba išvis nutrūksta ryšys, dėl moderatorių reik manau kas kiek laiko atnaujinti nes vieni išeina kiti lieka ir ant galo nebėra kam bedirbti...

2011-09-22 17:47

na galima būtų balsavimą padaryti konkursuose tik narems kurie yra paraše 50 žinučiu tai jau būtų nauji pasisakymai ir tikiuos ne vienas žodis" taip, gražu, ir panašiai :)

2011-09-22 17:52

Kad vaikai paaugo ir mamos dingsta pastebėjau ir aš, bet manau priežastis ne ta, o į darbelius grįžta , laiko stoka gal.

Tačiau vaikai auga, problemos didėja , jos darosi sudentingesnės nei pakeisti vystyklą, ar kaip pripratinti prie naktipuodžio :-)

Ne jau ne įdomu mamoms ir apie dičkius kalbėti, semtis patirties, žinių, patarimų ?

MAMOS DRĄSIAU , KAD VAIKAS DIDESNIS NEREIŠKIA, KAD APIE JĮ NEREIKIA KALBĖTI, REIKIA NET BŪTINA :-D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-09-22 18:00

beabejo pritariu pilnai maži vaikai maži rūpesčiai dideli vaikai dideli rūpesčiai jie niekur nedigsta visada kartu su mumis, o visada idomu ir kita patirtis

2011-09-23 00:00

Nu kas čia dabar NAGI mamos ne jau visiškai be idėjų esate ?????????????

Na gerai gal tada atsiras pasisakančiu kodėl laika skiriate paskaitymui, o pasisakymui ne ? Ne jau nei vienas komentaras neužkabluoja ką atsakyti, ar paprioeštarauti, ar užklausti :-)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-23 00:06

Geras klausimas :) na asmeniskai as skaitau man idomias temas ir megstu isiterpti :) tad negaliu sakyti kad daugiau laiko skiriu skaitimui :)  

2011-09-23 00:26

Nemažai teko girdėti, aš tik pasiskaitau, mmmm pagalvojau aš negalėčiau, man knibždėte knibžta ką nors pakomentuoti :-D  Bet gal yra tokia grupė žmonių skaitovų :-)

Tačiau forume norėtusi , kad būtų daugiau bendraujančių, na juk tam ir yra forumas :-)

Na sakoma, kad prisiregistruoja tik dėl konkurso, taip tiesa ir dauguma neišimtis (taip patekau čia) bet ne jau nesmalsu įlįsti giliau, aš jei dalyvauju, tai man reikia pasiskaitinėti ir dar giliau pasiknaisioti , kokių komentarų, nuomonių ir t.t. pašniukštinėti :-)

Laiko yra siuntinėti žinučių šimtais balsuokite ......... :-DDD o pasisakyti temukėse nėra, na tas man tai keista, tuščias laiko svaistymas, juk per siuntinėjimus "prabalsuokite" naujienų, patirties nepasisemsim :-)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-09-23 16:42

Ale visai gera tema ;) vat as  tokia tema galiu pasiūlyt ,arba  tiksliau temą diskusijai : ,, Tikslas ,kurio sieksiu " ,arba planai,kuriuos norėčiau arba noriu įgyvendint,kazkas panašaus :O ,nežinau net kaip paaiškint. :O Čia kaip ir turiu svajonę,o kodėl nepabandžius ją įgyvendint ;)

2011-09-23 17:53

nu tai pirma ideja jau yra atydarom skyreli savaites tema ir diskutuojam :)

2011-09-24 12:39

Na va idejos jau prasideda liuks, gera pradzia puse darbo  diskutuojame diskutuojame , neprasnaudziame minciu

2011-09-24 12:42

tik manau ne šitoj temoj reikia diskutuoti, šitoj lauksim idėju o reikia pokalbiu skyrelije atidariti savaites temuke

2011-09-24 12:50

Tai prasom prasom kurkite :-) as sia savaite busi neaktyvi , be interneto, tad dabar ka kurti nelabai noriu, nes negalesiu aktyviai ir dalyvauti diskusijoje

2011-09-24 13:03

Tai Vover pasiule  tai tegul sukuria ir smagiai diskutuosim 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-09-24 13:04

Tai čia tik  pasiūlymas buvo toks ,nezinau ar verta diskutuot :) Drugeli,jokio skirtumo kas sukurs naują tema ;)

2011-09-24 13:05

Vsio vover prisikalbejai, dabar kibk ir darbuokis

2011-09-24 13:06

Viska verta nebandysim nesužinosim..  aš tiek planu ir svajoniu turiu...

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2011-09-24 13:06)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Svarstykliuke