Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2012 m.būsimos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-08-20 21:04

Sveikutės, būsimosios ;) nors sako negalima džiaugtis per anksti, bet aš jau negaliu susituret :D
Kaip jums sekasi pirmosios savaitės, mėnesiukai? :) man tai sunkokai, teko ir ligoninėj apsilankyt, vaistų skyrė ir sakė laukt... taigi laukiam :)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-08-20 21:34

Sveikute :)   palaikysiu tau kompanija ir tikiuosi isliksiu, nes jei nescia esu tai man dar labai labai mazai laiko, mat siandiena tik vaiduokliuka pamaciau o mmm turi buti kitoj savaitej treciadieni  :) papasakok apie save? ;)

2011-08-21 16:55

vieną jau neklaužadą turiu, tikiuosi antras bus ramesnis :D

o vaiduokliukas tikiuosi taps kūnu :D :D :D :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-08-21 17:08

Sveikutes,prisidesiu ir as prie jusu,tik pas mane tai tikekimes bus trecias.

2011-08-21 17:19

o tai visos pradedame tema nuo vaiduokliuku :D kada paskutes mmm jusu buvo ?

2011-08-21 18:26

vaiduokliukas jau mano tai nelabai :D  paskutinės buvo birželio 9  ;)

roska, sveika prisijungus, tikėkimės ir tau viskas bus gerai ;)

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2011-08-21 18:27)

2011-08-21 20:03

aisku vikte :)   siandiena dariausi vel bet ne su rytiniu tai truputi ryskesnbis vaiduokliukas, bet ex vis dar vaiduokliauja mano testai :D mano liepos 24

2011-08-21 20:26

aš tai pirkausi testą, kur galima naudot bet kurios paros šlapimą :) ir iš karto buvo ryški :)

2011-08-21 20:34

as naudojau vadinamaji puodeli. juk jis kiek igirtas, bet nieko neparode,kita diena dariausi kitoki parode visai blanku blnaku va siandiena ne su rytiniu tai truputi ryskesni ir ne po valandos bet max per 10 min :D nieko ryt kartosiu su rytiniu slapimu, stengsiuos jau siam vakarui nieko daug nebegerti, kad kuo didesne koncentracija HCG  butu :D ir beto nera ko noreti jei mmm turi buti man dar tik treciadieni, tiesiog jauciu kad kazkas yra ir neduoda ramybes, norisi kuo greiciau pamatyti ryskias dvi juosteles :)

2011-08-21 20:35

ot kokia nekantri :)

2011-08-21 20:53

vikte 2011 08 21    

ot kokia nekantri :)

kalta tikrai :D cia musu pimas bandymo menuo :)

2011-08-21 21:27

Siap man 14 savaiciu.Pagrindinis patvirtinimas menesiniu nesulaukimas laiku,tai ir jokiu testu nereikia.Jis reikalingas tiesiog patvirtinti itarimus.Cia mano netyciukas,as vis dar soke.

2011-08-21 21:31

Nezinau kaip jums ,bet man visai nesvarbu budavo juosteles ryskumas.Paprastai jei nors kiek paryskedavo antra juostele tai taip ir reiksdavo ir visai nesvarbu kokio brangumo ar isgirtumo budavo testai.Ne vienas manes neapgavo.

2011-08-21 21:40

roska pilnai tikiu kad kaina nesvarbu, bet idomumo delei pabandziau puodeli ir nieko 0o dabar turiu nusipirkusi keleta vos po kelis litus, juostinius :)

oi tai pakolkas tikrai pilvelis mano vaiduokliukas lyginant su jusu :D roske kaip yra taip, belieka dziauktis tuo kas pilvelyje gyvena  ;)

2011-08-22 11:56

ex merginos nelabosios mmm atejo :( matyt per daug isisvajojau, ex kaip yra taip yra. gaila, juk ir nestumo testas rode vaiduokliukus,ex gal pabego mano zirniukas...  nieko tikiuos greitai prisijungsiu prie jusu, sekmes jums :)

2011-08-22 22:52

na, man tai kai vėlavo mm, tai kaip ir sakai roske, kad testas tik patvirtinimui buvo, darydamasi jau 100 proc žinojau, kad yra :) o tu, roske, nepergyvenk, mano pirmas netyčiukas ir antrasis db dar didesnis, pradžioj tp buvo didelis šokas :/ bet db tai jau apsipratau ir labai laukiu :) tikiuosi ir tu nusiraminsi ir pradėsi ramiai laukt savo leliuko ;)

sandraxa, tikėkimės greit ir tu prisijungis prie mūsų ;) sekmės bandat ;) :D

2011-08-23 09:30

oi butinai vikte :D nes cia buvo tik pirmas bandymo menuo , grysiu bet jus busite jau su daug didesniais pilvukais :) kuo didziausios stiprybes ir sveikatos jums, kad tik leliukams viskas gerai :)

2011-08-23 11:04

Na jei netyciukas  antras vaikas seimoje,tai dar nieko,bet kai trecias...Mano vyras po siai dienai dar vis apsvaigintas soko,ir jei ne didejantis pilvelis tai net nebutu jokiu kalbu apie tai.As tai po truputi nori nenori pradedu kazka galvot apie ateiti.Gal butu drasiau,bet turejau daug  ir rimtu bedu su nestumais,tai gal uz tai vis dar esame keistoj busenoj.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2011-08-23 16:11

sveikos busimos mamytes :) prisijungsiu as irgi prie jusu :) man jau 12 savaite eina :) kaip jauciates? ar vargina pilvo skausmai? nes man kartais uzeina gine israsius kazkokiu vaistu bet nieko gero nepadeda :(

2011-08-23 17:57

Zinai Ingele ,keista ta tavo daktare,paprastai nesciosioms neturi pilvas skaudeti,tuo labiau varginti.Reikia jieskoti priezasciu kol ne velu.

1
...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika