Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-09-04 22:07

braskyte, sveikinimai :)

o del speneliu, tai ir man pirmas simptomas nestumo buvo nerealiai jautrus speneliai. pasidaryk po savaites nestumo testa, jei nesusirgsi. gal dar per mazas nestumas testui parodyt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-10-04 19:37

sveikos mamytes !!! turiu toki klausimeli ar ymanoma pastoti likus 9 dienom iki mmm ? mes su draugu ejom iki pergales visa savaite po kelis kartus per diena ... ar ymanoma pastot ? menesines jau buvo jiokio pokycio viskas normaliai tik tiek kad visa laika pilvo apacia skaudejo ir jausmas lyg tempia kairy sona .... testo nedariau nes nemanau kad man parodytu dabar 100%...labai prasau padekit nes nebezinau kur kreiptis ...

didelis dekui !!!!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2012-11-03 16:10

pries kelias dienas testas parode teigiama :) !!!! simptomas pirmas,kuris skyresi nuo pms tai, kad labai krutine skaudejo. tai kai velavo apie pusantros sav, mano nuostabai 2 bruksneliai kuo ryskiausi :) pilvas toks issiputes, jegu mazokai, maudzia pilva karts nuo karto ir sonus suduria.kiek skaiciau tai normalu... tikiuosi,jog taip ir yra, nes pas gydytoju dar neturiu galimybiu nuvykti, teks tiketis,jog si karta viskas gerai :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2012-11-04 22:00

Na visu pirma tai sveikinimai :) as pati jau finiso tiesiojoje, sausio pradzioje gimdysiu :) Normalu, kad kunas dabar patiria siokiu tokiu pokyciu, todel ir atsiranda visokiu skausmeliu. Mane pacia pamenu nuo 3 savaites kai pastojau taaaaaaip pykindavo nuo pat grazaus ryto iki velyvo vakaro, ir taip 3 menesius, nieko i burna iki 6 vakaro negaledavau paimt... Kadangi norejau pakliut pas gera ginekologe teko palaukti visa menesi kol prieme, tai oi, kiek visko prisiburus galveleje buvau, atrodo ir cia, ir ten skauda... Bet cia tik psichologija manau, nerimas del ateities ir kuno pokyciu daro savo. Todel sekmes, nepergyvenk :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2012-11-07 17:24

dekui :) na, kadangi dabar gyvenam Svedijoje,o pas daktaru eit negaliu, teks jauciu laukti kol i LT vaziuosiu gruodzio 11d.bet iki to laiko labai jau daug visokiu minciu man prilys i galva. ;(  

na, del skausmeliu tai kiek skaitau visoms skauda kaip pries mm. didziausias skirtumas tai man krutnes jautrumas ir skausmelis. o siaip tai skaiciuoju dieneles kada gruodis... svajoju apie vizita pas daktara :D kad nuramintu ir pasakytu,kad si karta viskas gerai maziukui :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-03-19 22:38

sveikos. turiu tokia problemele. paskutinius santykius turejau kovo 8-9dienomis, o pries tai vasario 24.buvo kaip ir visi nestumo simptomai. krutine pastebejau kad padidejus, bet neskaudejo. tik db skaudena, bet kitaip nei pries mm. pilvo apacia spaudzia tik kai susilenkiu. testas neigiamas. niekada neturejau problemu del mm, visada tikslios(+/- 1diena), nevartojau jokiu KT. nezinau ar jau dziugaut ar dar ne?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-03-26 16:51

taip gali but del augancios custos,arba netikro nestumo,netikro nestumo metu testa nevisada rodo nestuma.cia reikia kreiptis pas ginekologa.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 34

2013-04-08 21:43

Labas vakaras, norėčiau pasikonsultuoti, nes nežinomybė ir laukimas mane žudo... Paskutinį kartą sirgau Vasario AŠTUNTĄ dieną.. Mes su vaikinu planuojam kūdikėlį, Jau sausio mėnesį mes jį darėm, tačiau ėmiau ir susirgau na ką norėti mano mėnesinės yra labai nereguliarios, o bandymas buvo jau beveik prieš pat mėnesines.. Kai prasirgau po dviejų savaičių mes vėl darėm kūdikėlį.. Atėjus kovo aštuntai vis dar nesirgau na bet ir mėnesis buvo trumpesnis, o kai jos nereguliarios dar jokių vilčių neturėjau.. Kai buvo jau kovo vidurys pradėjo rodytis kraujingos išskyros, maniau, kad susirgsiu, tačiau nesusirgau.. kokias keturias dienas jos buvo tokios tai dieną šviesesnės, kitą dieną net rudos.. kaip praėjo taip ir praėjo... Iki dabar dar jokių mėnesinių... Po dvidešimtos ar kelios dienos iki to dariausi neštumo testą, tačiau atsakymas buvo NE .. Bet iki šiol dar nesusergu, o dabar išskyros šviesios kartais peršviečiamos, o kartais ne ir jų ypač šiomis dienomis labai daug.. Čia dėl to suprasti, kad susirgsiu ar tiesiog esu nėščia, tai kodėl tada nėštumo testas rodė NE ? Gal esate kuri nors susiduriusi su panašia situaciją? Prašau patarimų...
P.S. ir po tų išskyrų ir po testo darymo buvo seksas be jokių apsaugų...

2013-04-08 21:46

Dabar kitas klausimas man išlindo, šeštadienį apie 13 valandą dariausi testą išryškėjo tik viena C langelyje juostytė blanki tokia neryški, o antra ne.. Dar nebuvau jo išmetusi šiandien kaip tik norėjau išmesti, pasižiūrėjau dar į atsakyma ir T langelyje yra balta juostytė puikiai įžiūrima, tačiau nei paraudusi nieko... tačiau puikiai matosi... Tai čia dabar suprasti tai kaip jau testo atlikto ir panaudoto paklaidą ar tai kad man kartoti? Esu ankščiau jau dariusi tų testų , tačiau kad ir po laiko jokia antra neišryškėdavo...

2013-04-09 08:17

paprasciausiai pasidaryk nauja testa :)

2013-04-09 16:18

Poryt pasidarysiu, laukiu kelias dienas, o gal dar susirgsiu :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2013-04-10 18:12

Sveikutes,

panasi mano situacija, kaip VikutesT19. Likus savaitei iki menesiniu vos vos pasirode kraujo skaidraus. Kitas 4 dienas teplioja nestipriai rusvai, bet ne taip kaip per menesines.Pilva kartais pamaudzia, bet ne nuolat ir ne stipriai.Testas neigiamas, nes dar menesines neveluoja. Kitu pozymiu nera, pilvas neispustas. KT nevartojau.

Ar merginos ir moterys, kuriai buve taip,kad pastojus tepliojo tiek dienu?

Aciu uz komentarus :)

2013-04-10 21:35

O man kai tepliodavo, dažniausiai būna taip, kad tą mėnesi patepliojus visai nieko nebesirodo... Va šiandien buvo taip keistai, maudė pilvą, buvo pasirodę rausvumo, o dabar vėl viskas kaip ir kiekvieną dieną... Rytoj ryte sarysiuosi vėl testą...

2013-04-11 08:06

Butinai parasyk naujienas :)

man siandien menesiniu diena, bet isskyros vis tiek rudos ir ju nedaug...

2013-04-11 20:03

Jaučiu klaidingai pasidariau ;/ dariausi puodžiuką.. O visą jį užpildžiau man net užrasojo ta vieta kur turi būti antras brūgšnelis, negaa to per atsakymų langą į viršų burbulas didelis tarsi balionas į dangų... 

2013-04-13 15:10

Pabandyk paprasta juostelini :)

2013-04-13 16:53

Pasidariau kasetini, .. ir nesuprantu atsakymo gaila cia neleidzia imesti nuotraukos.. pati ivertintum

2013-04-15 10:53

isidek nuotrauka i savo albuma, paskui copy/paste cia padaryk ir idesi :)

2013-04-16 09:24

Imba 2013 04 15    

isidek nuotrauka i savo albuma, paskui copy/paste cia padaryk ir idesi :)

Nieko man čia nesigauna ;/ ar i gmail ar per skype geriau atsiūsčiau nuotrauką, jei nori ir įvertintum ? :)

2013-04-16 09:29

http://www.mama.lt/Uploads/image/VikuteT19_822233/fe58b36dea424aa80dc8b75caf191b5e.jpg

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės pastojusi?

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas