Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-21 15:32

gal paprasciau neatitinka organizmai ,as su bernu buvau 3m daznai neisisaugodavom ir nieko,o stai su vyru tik nesisaugom ir nescia.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-30 10:44

tai va simptomai visi kaip ir buvo bet siandien ryte testas parode tik | justele ir taip jau trys metai  nu ka bandysim toliau......

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 104

2012-02-05 20:42

as kaip pastojau pirmais menesiais labai pikino o daba jau viskas susitvarke,

2012-02-07 20:24

Sekmes susilaukti

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-02-08 14:13

na mano nestumas buvo pasaka :) ta prasme jokiu pykinimu jokiu alpimu ir kitu blogybiu :) o ir gimdymas nebuvo sunkus :)

2012-02-08 17:33

Omane pykino visus 3 menesius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2012-02-12 18:24

na va, as ir vel su naujom dilemom.. 

buvo taip kad sausio pradzioj turejau lytiniu santykiu. sulaukiau laiku mm, jos buvo na daugmaz tokios kokios visada. iki siol daugiau lytiniu santykiu neturejau. buvau pas ginekologe, aptiko maksties grybeli, aisku, israse vaistu. (manau) nuo ju man buvo truputi pakilusi temperatura, 37 laikydavosi. buvo uzeje strenu skausmai, bet dabar jie praejo. dariausi 3 nestumo testus, visi rode neigiamus. buvau dar karta pas ginekologe, padare echoskopa, pasake kad dabar nestumo nematyt, sako nebent si menesi prasidetu. kaip tai suprast???

taip pat siandien pajauciau kad mano speneliai pasidare skaudus kai paspaudi. kaip manot, ar galiu visgi but nescia? p.s. apie vasario 20-23 diena turetu vel prasidet menesines.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2012-05-15 17:51

sveikos merginos... esu pasimetus... nezinau kas man yra, dingo mensines, taciau skauda pilva ,nugara, kartais pykina, dingo apetitas....dariausi du nestumo testus, pirma dariausi is pradziu buvo neigiamas bet po kokiu 15 minuciu atsirado antra labai neryski juostele.. antra dariausi po keliu dienu taciau neigiamas.. pas ginekologe, dar dvi savaites laukt eileje...gal yra kam nors panasiai buve?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-15 22:22

laimuciukai, man nestuma pirmas testas parode irgi po geru 15 minuciu, jei ne po viso pusvalandzio. ir irgi nerysku vaiduokliuka. bet po to kai dariausi, visur jau rode teigiama. mes visa savaite su vyru aktyviai planavom, o kitos savaites vidury, treciadieni - ketvirtadieni, pajutau, kad speneliai labai jautrus ir kita diena pasidariau testa. buvo teigiamas ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2012-05-15 23:41

o as antra pasidariau ir neigiamas buvo... nebezinau ka galvot... gal koks uzdegimas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-08-28 09:22

sweikutes mamytes gal galite kas nors pasakyti ar galiu buti besilaukianti jei rytais pykina ka suvalgau palieka labai slykstu atsirado siokios tokios isskyros ir pilvuka truputuka maudzia ir jauciuosi truputi papilnejusi taip sunku organizmui paliko. 

2012-08-28 12:39

susimasciusi man irgi taip pat buvo pradzioj nestumo :) nors pilvas rysket pradejo tik apie 5 menesi, bet sunkumas jautesi iskart beveik. ypac puskuodavau i 4 auksta namo :D o siaip siulyciau testuka pasidaryt ir issiaiskinsi :)

2012-08-28 13:12

o ar buna kad rausvos isskyreles atsirando ar buvo kam nors taip? 

2012-08-28 13:34

man dbr yra labai silpna atsirado truputi rausvu iskireliu ir pilvo apacia taip maudzia ir dar pykina 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2012-08-29 16:10

labas mamytes ir busimos, norejua jusu paklausti klausymo, dariau du testus rode viena ryski juostele ,o kita vos matesi , krutine padidejo  visa krutine degina , spinelei skauda ,  pilvas dideja , ar cia nestumo pozymiai?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-29 16:16

man irgi taip buvo, dabar antras nestumas, pykint nepykina, bet jau 5 savaite, nors buvau nedarius testo, jauciaus papilnejus visa, atrodo lyg svorio priaugus, bet pasisveri viskas tas pats, nors jauties ne taip kaip visad.

2012-08-29 18:35

penktadieni jau suzinosiu

2012-08-29 19:30

braskyte, manau, kad tikrai laukiesi :) jei jau rodo viena ryskia, kita - ne, jau yra nestumas, tik ankstyvas :)

2012-08-29 19:47

busiu jauna mamyte , net nemaniau kad galima buti nestumas.. bet veliau kazkaip daugiau valgau, kazkaip jauciuos kitaip . negu kaip seniau..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-04 14:51

sveikos,as naujoke.nezinau kas vyksta,po poros dienu turi buti menesines,bet niekada nebuvo taip kad skaudetu krutu speneliai.ka tai gali reiksti?aisku uzeina ir svaigsta galva.dariau pries kelias dienas testa tai neigiamas.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės pastojusi?

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Maziuke