Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2011-08-18 02:12

Sveikiesu sutrikusi ir galvoju kad pastojau ...kokie jausmai kada pastoji? nes kaip skaiciau ju yra daug ir puse man atitinka ...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-08-18 12:37

sveika dzakonda :)

na man tai is pradziu jokiu simptomu nebuvo, kai viena ryta pajutau, jog mano speneliai labai jautrus. po poros dienu pasidariau NT ir po 15-20 min jis parode teigiama :) tada uosle "issivyste" labai gera, o po keliu savaiciu pykinti pradejo :) ir beveik nuo pykinimo pradzios nebegalejau ant pilvo miegoti :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-24 17:46

Per abu nestumus manes visai nepykino,nei karto nevemiau.Tik labai labai norejau miego,bet cia geras dalykas.Abu vaikai miegaliai.O tie nestumo simptomai tikrai ne visom vienodi....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-08-29 14:27

Pritairiu, kad kiekvienai būna labai skirtingi nėštumo požymiai  kiekvienos organizmas kitoks ir į vaikutį reaguoja skirtingai. Tad kaip bus tau sunku nuspėti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-10-21 21:19

Dziakonda 2011 08 18    

Sveikiesu sutrikusi ir galvoju kad pastojau ...kokie jausmai kada pastoji? nes kaip skaiciau ju yra daug ir puse man atitinka ...

Labas patariu pasidaryti nestumo testus du skirtingus :) man tai buvo kad po TO isgeriau 2 postinor ir ka???? nesuveike... uz 7 men lelius :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2011-11-07 21:51

sveikos,nzn kokiai temai mano problema pritaikyti...pries pora men velavo  3 sav mmmm galvojau kad nescia,bet nea.po to praejus 2sav vel susirgau.o dabar jau 2 men vel nera mmm...testai rodo neigiama....gal kam yra taip buve?gal zinot kas cia gali buti?

2011-11-07 23:38

sveika sagana, cia gali buti nuovargio, streso rezultatas :) o pries tai mmm buvo reguliarios? 

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2011-11-09 17:31

nu niekada nebudavo kaip laikrodis,bet si karta jau labai uzsitese..

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-09 17:47

Na as pastojusi jausdavausi nekaip, pykinimo nejausdavau, taciau budavo skrandzio skausmai ir siaip lb silpna jausdavausi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2012-01-17 18:09

nezinau, neuztikau kitu temu, kur galeciau jusu paklaust tokio klausimo.. sausio pradzioj pasimylejau su vaikinu, saugojomes. sausio 18 diena turetu man prasidet jau tos dienos, bet kelias dienas jauciu pilve toki silpna badyma, vakarais daznai tenka eiti i tualeta.. kaip manot, kas galetu buti? supratu, kad gal as cia jaudinuosi per anksti, bet tie silpni badymai pilve manes neramina. testo dar nesidariau. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-17 18:35

siaip nenoriu gasdint,bet pirmas nestumo pozymis,kad labai daznai i toleta varo myzt.bet siaip gali ir pries menesines jei nervuojiesi,ir papykint vien nuo nervu,geriausia nestumo testa pasidaryt ir bus ramu

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-01-17 18:37

jeigu saugojaisi, tai kodel nerimauji??? lauk menesiniu, o jei veluos gali pasidaryti testa.

2012-01-17 18:41

ir norejau mamytes jusu paklausti, kai pastojote, isskyros tapo gausesnes ar atvirksciai? :)

2012-01-17 18:44

peppa, bet skaiciau internete, kad daznas slapinimasis prasideda po mazdaug 6 savaites nestumo, kuomet pilvas pradeda spaust pusle. o ka, netiesa?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-18 13:54

nu mane visada  myzt pradedavo varyt dar net pries menesines man iki menesiniu buvo savaite  o vyras pasake kad turbut nescia,nes lakstau i toleta visokias nesamones valgau,kas net nesiderina.

o siaip del isskyru ir gi pradzioj gali padauget ,veliau apmazeja.arba visai nebut ir vidury nestumo atsirast(man su pirmu taip buvo)

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-19 03:50

sveikos mergytes..man ir pilva maudzia bet krutines neskauda dienomis labai ant miego traukia,bet nakti negaliu uzmigt vis galvoju gal pastojau bet testo darytis dar nenoriu bijau nusivilti.pries du metus ryte pasidariau testa parode teigiama labai dziaugiausi bet po dvieju dienu persileidau..nuo to laiko pastojus nebuvau bet vis bandom.pasimatavau BT bet pries tai patavausi tik pora kartu tai budavo 36.4 ir panasiai o siandien 36.9. gal per anksti dziaugiuosi??ai dar strenas maudzia ar tai gali buti nestumas???? Isanksto dekoju

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-19 08:08

ojoj kaip prisimenu abu neštumai pirmam trimestre nei iš WC išeit negalejau ir visiškai išsiakus buvau..savyjauta tikrai blog abuvo ir silpna ir pikinimas ir pora kartu galejau apalpti o paskui staigiai viska kaip ranka nuimdavo ir budavo kad pamiršti kad pastojus

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-01-20 20:22

moterytes ar jum per nestuma nebuvo veido raudonais pletmais ismete?

2012-01-21 11:42

man per nestuma pradejo ir iki siol meto, kai prausiu veida. pakeiciau ir prausikli, ir krema, bet, pasirodo, kad ne nuo ju...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-21 12:54

Pries 3-4savaites  pagal viska turejau pastoti nes su vaikinu visiskai nesisaugojom ir taip ne viena karta, dariausi nestumo testa mazdaug 3savaite bet neigemas, menstruacijom sirgau du kartus bet trumpiau nei iprastai... Nemazai simptomu atitinka, bet nesuprantu kodel testas neigemas ir sergu menstruacijom. Nebezinau ka galvoti. 

O jai nepastojau tuomet gal kazkuris is musu nevaisingas? 

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Kaip jautėtės pastojusi?

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Emilija Klimanskyte