Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-28 12:34

Sventoji, jei busi, papasakok kaip tau sekasi

kaip ejosi toliau tavo gimdymo simptomai, o gal jau ir pagimdei :D   tik nezinome ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-10 18:49

sveikos mamytes man terminas buvo kovo 7 d. bet iki siol nepagimdziau.. smilksta pilvo ir nugaros apacia bet gydytoja sako kad taip turi buti ..

o as tai baisiai jauciuosi nes buna taip kad atsistot negaliu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2012-03-10 18:54

Sveikute,sunku pasakyt,bet tavo vietoje nuvykciau i ligonine apziurai,nes visdelto tu jau esi virs termino.AS taip pat virs termino 4 dienas pagimdziau,bet nuo nustatytos datos,kiekviena diena reikejo vykt CTG darytis ir apziura pastovi buvo...Neissigask,o kreipkis i daktarus,sekmes 

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-03-10 19:28

su sūnum man terminas buvo 19 dieną, o pagimdžiau 24 d. nemanau, kad jau vertėtų nerimaut, bet geriau pasirodyk gyd. dėl viso pikto,

o aš va db jau beveik ant lagaminų sėdžiu :D

Paskutinį kartą redagavo: vikte (2012-03-10 19:29)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2012-03-10 20:56

Sekmes Vikte,linkiu grazaus susitikimo su savo angeliuku,nepakartojamu akimirku...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-03-10 21:07

Bello, aš jau šiankat sapnavau, kad tai sąrėmiai prasideda, tai vandenys nubėga, tai kai pabusdavau vis apsičiupindavau ar ne šlapia :D :D :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2012-03-10 21:10

Pilnai tikiu Vikte,mano antras nestumas irgi neislengvuju buvo,tai jau rezultato galutinio laukiau kaip nezinau kas.Buvau stora bomba,paskutines dienos labai vargino.Laikykis,tavo bombute irgi tiksi...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-27 14:47

sveikos mamytes. As taip pat turiu klausimely. Laukiuosi jau 37 savaites, vakar vakare labai skaudejo pilvo apacia iki pat siandien ryto., nugara ir strenas. ar tai gali buti gimdymo pozymiai ar tai tik netikri saremiai?   lelius pilvelyje labai neramus..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-02 09:24

maliuke, ar dar nepagimdei? siaip skamba kaip ir gimdymo pozymiai, bet jei per nakti tesesi, tai turejau kreiptis i medikus tuomet :)

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Simutis