Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19

2011-07-21 11:29

siandien buvau pas gydytoja ,tai sake jei per sia savaite nepagimdysiu 26 d. sius nutraukt nestuma  seip mano gimdymo data turetu but rugpjucio 1d.  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-21 11:51

sventoji 2011 07 21    

siandien buvau pas gydytoja ,tai sake jei per sia savaite nepagimdysiu 26 d. sius nutraukt nestuma  seip mano gimdymo data turetu but rugpjucio 1d.  

LABA DIENA

taip sventoji, pastebejau, tarp musu 3 dienu skirtumas iki nustatytos datos. Koks idomus daktares ejimas ;)

labai suintrigavo, gal pati nera isitikinusi nustaciusi gimimo data, o gal del  tavo savijautos ir sveikatos ?

kaip pas jus su vandenimis ? ir leliuko tonusais ? galbut jau pas tave seniai atsivere, bet nieko nevyksta ?

Beje, jei nepaslaptis ir zinai; ko laukiates, berniuko ar mergaites ?

2011-07-21 22:27

na as labai daug svorio esu priaugusi ,gulejau ligonineje del inkstu kurie nespeja valyt kraujo ,dabar vel pradedu tint labai ir seip del to ,kad db vaikutis jau virs 4 kg sveria ,o jei dar lauksiu ir teks pernesiot tai neaisku koki milzina isauginsiu :D pas mane siauri klubai ir simfizitas tai bijo daktare kad jei gimdysiu labai dideli vaika man issiskirs dubens kaulai :) sake vaikuciuj viskas gerai ,tonai geri ,mano gimdymo takai jau visiskai pasiruose ir nebera reikalo manes ilgiau kankint :) beja laukiuosi dukrytes ,o jus ?  :)  

2011-07-21 22:46

Sventoji, dabar viska supratau.ir jei ka atleisk kad taip kisuosi ;)

Mes taip pat laukiame mergytes - Viktorijos, na itariu ji bus mazesne nei tavoji, bet kad ir mes maziukai visai :D tevelis nedydelis :) turbut delto.

Tai jei jau takai pasiruose, o tu taip pat :) saunu tada, kad leis susitikti jums anksciau su mazyle

2011-07-21 22:55

nepykstu ,kaiptik smagu kad yra su kuo apie tai pasikalbeti :) na mes su teveliu taipat nesam didckiai ,bet neisivaidzuoju kaip tokia didele mergyte uzauginau :D  

2011-07-21 22:56

siek tiek bijau to skatinimo ,nenoriu vaistu ,geriau vandenis nuleistu ar dar kazka padarytu ,bet tik ne tos laselines  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-21 23:52

manajam irgi vardas Viktorija istriges :) as pussesere Viktorija turiu, ja nuo pat mazens Viktute arba Vikciune saukiu :)

o su tais skatinamaisiais (laselinem) tai irgi kaip kam. vienoms normaliai kelias valandas uztrunka, kol atsiveria viskas, mano vienai pazistamai praejo daugiausiai pusvalandis ir jau gimde. o personalas nebuvo dar pasiruoses, gimdykla neparuosta... :D

2011-07-22 01:26

Imba 2011 07 21    

manajam irgi vardas Viktorija istriges :) as pussesere Viktorija turiu, ja nuo pat mazens Viktute arba Vikciune saukiu :)

o su tais skatinamaisiais (laselinem) tai irgi kaip kam. vienoms normaliai kelias valandas uztrunka, kol atsiveria viskas, mano vienai pazistamai praejo daugiausiai pusvalandis ir jau gimde. o personalas nebuvo dar pasiruoses, gimdykla neparuosta... :D

Kas liecia vardus, nors ir ne i tema . Grazus vardas, kas gerai kad tarptautinis, tik del to  manau jis mums ir tiko :) na ir  zinoma patiko :D   Tik kiekvienoje salyje jis rasosi kitaip, pas mus - Victoria, bet rasysime - Viktoria. Kaip pas jus nezianu.

Oi Imba, kad mums taip kaip tavo pazystamai :) gerai praeitu ir greitai .

Kolkas kiek skaiciau ir domejausi, nes reikia buti viskam pasiruosusiai :) ir nusiteikusiai ;) Tai skatinamieji labai jau skausmingi.... 

As jau uzsisakiau vaistuku, jei skatins tai is anksto prasysiu, o jei iseis kad pati gimdysiu tai ziuresiu kokie tie skausmeliai, nes net neisivaizduoju. vienoms mazesni, kitoms dydesni. Noretusi kad butu maudimas kaip per menesines, bet tai pasvajoti tik :D labai mazai moteru kurioms praeina taip lengvai ;)

2011-07-22 01:30

sventoji 2011 07 21    

siek tiek bijau to skatinimo ,nenoriu vaistu ,geriau vandenis nuleistu ar dar kazka padarytu ,bet tik ne tos laselines  

Manau, kad jei butu taip paprasta tai visoms taip ir darytu

O tu nuskausminamusu prasysi, uzsisakei pas nesteozologa ?  jei netycia reikes skatinti ?  

2011-07-22 09:02

nusprendziau nenaudot nuskausminamuju ,na nebent jei gydytojai pasakytu kad kitaip mirsiu :D  

2011-07-22 09:04

kiek domejausi tai su skatinamaisiais skausmas buna nepalyginamai didesnis ,bet uztai viskas zaibiskai vyksta  

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-22 09:33

Del gimdymo galiu pasakyti tik viena dalyka-VISOS PAGIMDO,PAGIMDYSIT IR JUS...!!!

Tik aisku pilnai suprantu tas kurios laukiasi pirma karta ir gimdys.Tikrai nebijokit viskas bus gerai.

kaip matau jau visos ciuciuosi savo leliukus....

2011-07-22 17:44

laba diena,

Na as dar nepastebiu jokiu gimdymo pozumiu , o jau taip intriguoja, kaip ten viskas bus :D

Sventoji, kaip tu ? savijauta ?

Imba, o tau jau prasidejo kokie nors paruosiamieji saremiai, ar dar taip pat ramu ?

2011-07-22 17:53

nu kad jokie dar neaplanke, dar biskuti ir ankstoka, sakyciau :) bent jau savaitele reikia palaukt, kol 37 prasides :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-07-22 19:11

busimos mamytes,mielosios nera baisus tie skausmai tie saremiai kaip isivaizduojat....aisku visom skirtingai....gimdziau 4 kartus ir ne karto jokiu nuskausminamuju neprasiau....nors kai paskutine mazaja gimdziau tai buvo sunkaiusias gimdymas,nes sakoma berniukus lengviau pagimdyti,bet buvo verta pasikankinti nes dabar turiu savo isvajotoja princese....kaip yra kazkieno zodziai pasakyti kokia moteris jei nepatiria saremiu ir t.t. tad nesijaudinkit bus viskas gerai.istversit ir viska greit pamirsit...

2011-07-22 19:43

visos pagimde ,mes irgi pagimdysim ,juk ne metus skauda o tik kelias valandas per visa gyvenima ir tas skausmas turi prasme -per ji i pasauli ateina nauja gyvybe .. esam palaimintos dievo kad turim galimybe ta skausma pajust .juk tiek yra moteru kurios  negali susilaukt vaikuciu ir istvertu nors ir 10 metu skausmo kad tik turetu savo angeleli pagaliau ... :) todel as visiskai nebijau gimdymo ,kaiptik laukiu ir nusiteikiau ,kad kuo didesnis skausmas tuo arciau mano lelyte bus sio pasaulio :) siandien labai blogai jauciuosi ,galva plysta pusiau ,pykina ,o tas kamstis tai man buvo tik laselis jo pasirodo iskrites nes siandien visas isejo tai net issigandau kad tiek daug jo gali but ... mama sake kad ja irgi labai pykino pries gimdyma ,tai nezinau ko tiketis :D jau atsibodo man tie netikri aliarmai ,galetu det saremiai kas kokias 3 min iskart arba vandenys nubegt arba isvis nieko nevyktu tai zinociau ko tiketis. :D o dabar tai skauda tai nebeskauda ,tai kieteja pilvas tai nebe ,jau pavargau nuo to laukimo kas cia bus toliau 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-07-22 20:44

Sventoji auksinei tavo zodziai.....................mane su mazaja ir kankino visi tai tie kietejimai,tai netikri saremiai tai dar kas nors tai man taip prailgo tas nesiojimas ir laukimas...vaiksciojau i skyriu buvau stebima,sako greit byresi laukiau laukiau kol isvaziavau,nors jei buciau ta vakara neisvaziavus mane balandzio 4d butu jau gulde ir skatine gimdyma,nors tebuvo 37 savaites,iki tol leido vaiksciot nu o as ir pagimdziau kaip jie norejo,nereikejo nervuotis kas kaip kur,nes norejau kad viskas prasidetu naturaliu budu....tai mano norai issipilde.....

2011-07-22 20:48

as niekada saremiu ir gimdymo nebijojau. kazkada, nestumo dar pradzioj, kazkas paklause, ar nebijai gimdymo skausmu, ar nebijai gimdyti? sakau o ko man bijoti? tai po mano atsakymo  vel paklause - o su tavim viskas gerai? :D

zinoma, kad viskas gerai, as niekada neturejau scenos baimes pries, bet kai ateina momentas, tada kojos dreba. o kai bus laikas leliui ateiti, manau, kad nebus laiko kada kojom drebeti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-07-22 23:11

Sveikutes,skaitineju jusu nuomones ir as papasakosiu savaja istorija,turiu 2 dukrytes,tarp kuriu 12 metu skirtumas,todel ir gimdymai bent jau man labai skyresi.Pirmaja pagimdziau greit,su skatinamaisiais,bet be dideliu ,,siaubingu,,skausmu,na  o su antraja pupa,tarpkitko irgi vardu Viktorija tai visa nestuma vargau,nuo 6 menesio ligoninese stebima buvau,vis itare gresianti,pilvas kaip ragas kietejo jau nuo 6 menesio,pavargau labai,didele uzsiauginau,o kai laikas atejo gimdyt,tai dar panelytes ir pora dienu palaukt reikejo,bet uztat kai jau pasibelde tai pasibelde,zaibisku greiciu.Net Vokietijoje cia,motinos pase irase zaibiskas gimdymas,per nepilnai 3 valandas ir atokvepiu,net nespejo epiduro padaryt,kaip savo angeliuka rankose laikem...esam visi laimingi,musu Vikutei rytoj jau 5 menesiukai sukanka.Stiprybes ir dideles kantrybes linkiu jums ,,kopiant  i dideli kalna,,,kurio virsuneje laukia didziule palaima...

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-26 09:07

man begalo malonu ir idomu paskaitineti jusu nestukiu plepaliukus.

Ir galiu pasakyti tik viena,jus visos esat labai,labai istvermingos moterytes.Smagu su jumis bendrauti.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja