Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19

2011-07-15 19:31

mamos ,turiu klausima ,gal toks jau buvo uzduotas ,nepykit jei taip .. mano pilvukas nusileido pries beveik 3 savaites ,galvyte jau isistaciusi ,vakar vakare radau gleiviu kamsti (as taip manau ) ,bet jo buvo vos vos tokiu tampriu skaidriu gleiviu ,kaip kiausinio baltymas tik su baltom priemaisom ,jauciu pilvo apacioj tempima ,pilvukas jau nuo 30 sav kieteja i valanda po kelis kartus ,o vakar vakare pradejo mausti pilva kaip pries mmm tik nereguliariai .ai ir jau apie 3 savaites labai pagausejo isskyru .. tai noreciau paklaust ar cia jau man tiketis kad tuoj gimdysiu ar dar galiu atsiputus laukt ?ar kuriai nors buvo kad su tokiais pozymiais pernesiojot leliuka ? gal juokingas mano klausimas ,bet as baigiu isprotet jau :D  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-15 19:41

o tu skambinaisi savo ginekologei ar daktarei ir nupasakojai situacija? :)

2011-07-15 19:45

vakar pas ja buvau tai sake kad jau tureciau ''subyret'' :D bet man idomi mamyciu nuomone ir patirtis ,juk tie gydytojai megsta nusisneket kartais :) tuo labiau kad ji man zada jau nuo 33sav kad gimdysiu tuoj :D  

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-16 12:27

Labukas,pagal tavo Miela sventoji pasakojimus tai kaip ir gimdymo pozymiai.Bet kiekvienai juk skirtingai.Jei daktare sako subyresi,vadinasi gali ruostis,nes bet koria minute gali tekt vaziuot i ligonine.

Tik nepergyvenk,pamatysi viskas bus gerai,sekmes....!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-16 16:04

sveikutes

kaip su tuo pilvuko kietejimu,, kieteja jis pas mane ar ne-nesuprantu. vakar tik paprasiau vyro sirdeles paklausyti mazyles, tai neisgirdi, mintis kilo kad sukieteja , nepraeina duslumas tas.

Maudimas man taip pat buvo , 2 rytus iseiles ir praejo.

Dabar jau laukiu tikru saremiu, nors nereguliariu, kad pradeti save labiau stebeti. Tik kaip supratau tie saremiu skausmeliai gali buti ivairus:

ir sonai skaudeti, visas pilnas skauda , pilvo gal apacia ? kur ir ko dar galima tiketis ?

2011-07-16 17:51

nieko visdar nevyksta  tik vis stipriau kieteja pilvelis ,ir siandien radau dar gabaleli kamscio ,tik si karta jau didesni ,bet be jokio kraujo  liovesi tie visi skausmai ,as jau nebezinau ar cia man tiketis gimdymo ar dar laukt ... tos paskutines savaites pacios sunkiausios ,nes atrodo kad betkada jau prasides visas dziaugsmas :D siandien nuo ryto vaiksciojau po parduotuves ,sakau gal jei jau cia kazkas vyksta tai ivyks iki galo ,bet nieko ipatingo neatsitiko ,tik tiek ,kad ziauriai pavargau ir jauciuosi dar piktesne  

2011-07-16 17:54

uwendi ,o kaip jis klausosi tos sirdeles ? manau kad neimanoma taip paprastai isgirst ja per tavo pilvuka ,pridejus ausi .. gal tik tavo sirdi nebent girdi jis  vaikucio sirdeles ritmas daug greitesnis nei suaugusiu zmoniu ir tylesnis ....o saremiu skausmus manau kad atpazinsim kai jie prasides ,as irgi anksciau bijodavau kad nesuprasiu :D  

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-16 18:23

Mielos nestukes jus visai teisios del saremiu.Ne visom vienodai buna,gali ir pilva pamaudent.Tik galiu pasakyt kad pats gimdymas atrodo,kad viduriai labai uzkieteja ir norisi kakot...

Nebijokit viskas bus tikrai gerai,o kai po gimdymo atsigausit duokit zinia ka pagimdet ir pasidalinkit savo ispudziais.

SEKMES...!!!

2011-07-16 21:20

aciu labai  

2011-07-16 22:17

sventoji 2011 07 16    

uwendi ,o kaip jis klausosi tos sirdeles ? manau kad neimanoma taip paprastai isgirst ja per tavo pilvuka ,pridejus ausi .. gal tik tavo sirdi nebent girdi jis  vaikucio sirdeles ritmas daug greitesnis nei suaugusiu zmoniu ir tylesnis ....o saremiu skausmus manau kad atpazinsim kai jie prasides ,as irgi anksciau bijodavau kad nesuprasiu :D  

sventoji, na zinok taip ir klausosi, pridejas ausi. Taip, to ritmo jis iesko, greitesnio...

Pastebejau siandien , kad pasedejus pilvas sukieteju, stai ! galvojau tai apie ka visos sneka- sukietejo :D atsiguliau, ir jau nebekietas :) tai nebezinau kaip ten su tais pilvukais :)

Siandien man ejo isskyros kaip klijai ( gumines) bet be kraujo, svarios, tai gal dar ne kamstis, bet jau kazkas keistoko pradeda eiti ;)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2011-07-17 08:24

Kai išeina gleivių kamštis,tai pagimdai tą pačią dieną,arba po dviejų parų,man taip beje ir buvo,po dviejų parų,o gleivių kamštis pas mane buvo tokios skaidrios glevės ir šik tiek kraujo...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-07-17 09:52

sveikos...man pilvas anksti kietet pradejo,bet nereguliariai,bet vieni sako kad negerai,kiti-nieko baisaus,tad kaip nori taip suprask....man kai gydytoja kaip sakoma pakrapste,isejo gleiviu kamstis,tai as po geros savaites tik pagimdziau,ir tai man paankstino gimdymas,nes susinervavau,langa pavaliau ir ta diena daug vaiksciojau,jau bevaikstant buvo saremiai prasideja bet nereguliarus,paskui lyg aprimo,o va kai jau sugulem miegot ir prasidejo.....tai gerai kad man taip viskas baigesi ir pati pagimdziau...nes del auksto spaudimo ir nelabai geru tyrimu zadejo greitint man gimdyma,tad dziaugiuosi kad viskas savaime gavosi....o mergaites tikrai pajusit kada tie saremiai prasides.......

2011-07-18 21:57

sventoji 2011 07 16    

nieko visdar nevyksta  tik vis stipriau kieteja pilvelis ,ir siandien radau dar gabaleli kamscio ,tik si karta jau didesni ,bet be jokio kraujo  liovesi tie visi skausmai ,as jau nebezinau ar cia man tiketis gimdymo ar dar laukt ... tos paskutines savaites pacios sunkiausios ,nes atrodo kad betkada jau prasides visas dziaugsmas :D siandien nuo ryto vaiksciojau po parduotuves ,sakau gal jei jau cia kazkas vyksta tai ivyks iki galo ,bet nieko ipatingo neatsitiko ,tik tiek ,kad ziauriai pavargau ir jauciuosi dar piktesne  

Sventoji, kaip tau sekasi

kokie dar pozymiai, gal jau glaudi leliu prie savo krutines  ? :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-19 09:07

mamytes,gal kas zinot kaip sekasi rugeliui???Ka turi?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-19 12:21

mamukas470 2011 07 19    

mamytes,gal kas zinot kaip sekasi rugeliui???Ka turi?

mamukai tu cia gal apie drugeli? jei taip, tai turi suneli Dominyka :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-19 14:59

Taip apie drugeli,tai mjau smagumelis prasides....

2011-07-19 18:36

sveikos :) oj kaip malonu ,kad visdar prisimenat mane :D  nepagimdziau ... vakar vakare iskrito dar gabalas to kamscio ,bet jau nemazas ,pilvuka ziauriai skauda bet praeina .. nu ta prasme nereguliariai skauda .. as jau naktim nebemiegu vis laukiu ir laukiu ... :D kaip jusu pilveliai ? 

2011-07-20 10:15

sventoji 2011 07 19    

sveikos :) oj kaip malonu ,kad visdar prisimenat mane :D  nepagimdziau ... vakar vakare iskrito dar gabalas to kamscio ,bet jau nemazas ,pilvuka ziauriai skauda bet praeina .. nu ta prasme nereguliariai skauda .. as jau naktim nebemiegu vis laukiu ir laukiu ... :D kaip jusu pilveliai ? 

sveikte sventoji.

o tas kamstis kraujuotas ? ar nors ruzavas ?

man pasirodo tiesiog cia paprastos isskyros buvo, tik jos ne kaip visad...

as taip pat naktimis nebemigu (bludineju, tai skaitau, tai prie kompo), bet labai noreciau pries gimdyma gerai issimiegoti, kad nevaiksiociau kaip zombis :D

Man jau sake bet kada galiu pagimdyti, bet skausmeliu nera gal vos pamaudzia nematomai  :) vadinasi ju nebus kaip pas tave - tokiu paruosiamuju, gali uzeiti staigus ir jau pastovus saremiai. Zodziu as nusiteikusi viskam, nors dar  2 savaiteles iki gimdymo, tai per 2 savaites visko gali buti :D ir kamsciu ir skausmu ;)

2011-07-20 22:02

pas mane jis skaidrus su baltom priemaisom kazkokiom ,jokio kraujo .. bet tikrai zinau kad ne paparastos isskyros nes jis toks standus ,nu toks gabaliukas kaip zele  gal minkstesnis ... manzinok jau nuo 33 savaites kartoja kad as betkada gimdysiu ,bet kuo toliau tuo labiau man pradeda atrodyt kad teks pernesiot ir dar skatint  

2011-07-20 22:36

sventoji 2011 07 20    

pas mane jis skaidrus su baltom priemaisom kazkokiom ,jokio kraujo .. bet tikrai zinau kad ne paparastos isskyros nes jis toks standus ,nu toks gabaliukas kaip zele  gal minkstesnis ... manzinok jau nuo 33 savaites kartoja kad as betkada gimdysiu ,bet kuo toliau tuo labiau man pradeda atrodyt kad teks pernesiot ir dar skatint  

sveikute , taip, jau minejo viena mamyte, kad panasios isskyros salinosi - kamstis ...

Kartoja kad bet kada pagimdysi, o kodel, nes jau tada pradejo atsiverineti ? ar kaklelis gimdos sumazejes/sumonkstejas ?

man liko nuo siandien 14 dieneliu iki liepos 4 numatytos dienos, na jauciu kad savaite tai tiksliai isvaiksiosiu, o gal net dvi :D nes jauciuosi labai gerai.

kada tau numatyta data gimdymo ? jau nebedauk liko taip ar taip ;) Vaje klausineju, o juk liniuoteje viskas matosi :D

liko11 dieneliu ;) ar ne :) Ar jaudiniesi ?

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-07-21 00:08)

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > ar tai gimdymo pozymiai ?

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Monika