Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdau graži

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2011-07-04 17:02

Kai kurios sako: net į parduotuvę nepasidažiusi neisiu. o kaip atrodėte per gimdymą? 

Kodėl toks klausimas kilo?  O todėl, kad užvakar per Diva kanalą rodėl realybės šou apie namų šemininkes ir viena iš jų gimdė. Lupytės oi kokios buvo raudonos, akytės kaip smaliukės  - padažytos... šešėliai melsvi. Na, aišku, ten Amerika, ten viskas kitaip... jai ir 4 dukrytė atėjo... tipo greitas gimdymas, galėjo ji ir prisišpaklinusi būti... Ką manote šia tema?  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19

2011-07-05 09:17

http://www.5braskes.lt/vaiva/article.php?id=44131861

nu ar gali kasnors ziauriau sugalvot ? :D mano nuomone cia kazkoks nepilnavertiskumo kompleksas zmonem kurie dazosi per gimdyma ... na nesakau ,visokiu situaciju gyvenime buna ,gali juk ir per savo vestuves pradet gimdyt ,bet neisivaizduoju kaip prasidejus saremiams dar gali kilt ideja klijuotis blakstienas arba tiesintis plaukus :D  

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-05 09:30

per saremius aisku niekas turbut nesidazys.as tai kiekviena ryta nors minimaliai pasidazau,kad sau patikciau...tai ir gimdyt isvaziavau grazi,nes vandenys  nubego apie 14 val.,o pries tai buvau pasidaziusi.buna visokiu situaciju

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19

2011-07-05 09:39

na tai as irgi sakau kad yra visokiu situaciju ,as taipat ryte visada pasidazau ,bet nesuprantu moteru kurios tarkim pradeda gimdyt nakti kai jau buna be makiazo ir paskuj puola dazytis :D man turbut rankos taip drebes ,kad as net susisukuot nesugebesiu ,ka jau kalbet apie skaistalus ir lupdazius :D  

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-07-05 10:35

Na ka galiu pasakyti, tik džiaugiuos už tas mamas kurie  gimdymo, sąrėmių metų galvoja kad reikia atrodyti gražiai.Aš tiesa sakant laukiu paruošiamųjų sąrėmių ir pieštukas ar tušas šalia neguli

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-05 12:13

Sekmes tau drugeli,laikykis....!!!

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-05 13:50

Drugelis 2011 07 05    

Na ka galiu pasakyti, tik džiaugiuos už tas mamas kurie  gimdymo, sąrėmių metų galvoja kad reikia atrodyti gražiai.Aš tiesa sakant laukiu paruošiamųjų sąrėmių ir pieštukas ar tušas šalia neguli

nu bet susivelusi juk nevaziuosi gimdyt.linkiu lengvo gimdymo

2011-07-05 18:15

gytutis 2011 07 05     Drugelis 2011 07 05    

nu bet susivelusi juk nevaziuosi gimdyt.linkiu lengvo gimdymo

Ačiukas, :)

o kaip suprasti susivelusi? Jei važiuosiu nakti tai tikrai nesigražinsiu, plaukus užpinsiu, dušas ir ate namai. O diena nu tas pats, vonia, dušas, išplauta galva ir tiek, Nesuprantu kam dažytis?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-07-05 18:16

mamukas470 2011 07 05    

Sekmes tau drugeli,laikykis....!!!

ačiukas  bandom ir laukiam :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-05 18:46

DRUGELI,kai atgausi jegas po gimdymo,tikiuosi pasadalinsi savo ispudziais.Manau jie bus tik labai geri....

O tiesa kur gimdysi jei nera tai paslaptis....?

2011-07-05 18:52

Aš ir dabar jėgas turiu, nes tfu tfu  neštumas sklandžiai eina ir mano formos ir ivaizdis labai skirias nuo pirmo neštumo, čia kas liečia groži, tai pasakysiu kog pirmąją vaiką gimdžiau  rudieni, pati sau atrodžiau labai  baisiai, aptinuųs, išberta buvo kažkokia tragedija, nors ir priaugau 11 kg, Bet ir veida ir nosi ir kūno formos buvo labai išpustos, bet buvo pirmas gimdymas tai tikrai negalejau net galvoti kad save pagražinti, man svarbiausia buvo pagimdyti gerai, sveika vaikuti. Paskui taip buvo darbas su savim.

Dabar gi irgi priaugau 11 kg, bet situacija ir mano vaisdas visiškai kitoks, Nei aš aptinus nei ka, pati sau atrodau tikrai labai  gražiai, taip eidama i parduotuve, poliklinika ir panašiai, pasidažau blakstienas, Pieštuka naudoju. Bet ir be kosmetikos dabar sau atrodau gražiai, švarus veidas, neišbertas, graži oda, o dar plius vasara tai aplamai nesuprantu kam dažitis, man patinka mėlynas blakstienu tušas vasara tai va ka naudoju ir mėlyna pieštuka, man  gražu, bet ir tiek.

Kitas dalykas sutvarkyti save prieš gimdyma, na čia supranta kiekviena moteris ;) tai tas beabejo padaryta, man patinka pedikiuras, manikiūras, sutvarkyti plaukai.. na čia  kiekviena moteris žino ir daro ;)

O gimdysiu VGN aš iš Vilniaus,. :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-07-06 09:09

drugelį laukiam tavo dabar geros žinios, sėkmės

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2011-07-08 16:58

sveikos gera temele :) seip paneles as tai pagalvojau apie tai kad po gimdymo vistiek jauties issekes ir pavarges tad graziai atrodyt kazi ar  beiseis :D na pati zadu pasitvarkyt nagucius ir koju ir ranku, nusidepiliuoti,o jei ir nespesiu tiek to svarbiausia pasauly isvystantis mazylis :) man pirmas nestumes, esu begalo laiminga kad labai lengvas nestumas,oda ir grazi atrodo, makiazo nenaudoju per daug dazniausiai dieninis kremas ir tusas :D pakolkas esu priaugusi 5 kg :)

dukano dieta 2013-01-13

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-19 17:24

I klinikas gimdyt vaziavau isimaudzius,vos vos pasidazius.Kadangi skubet niekur nereikejo.O po gimdymo taip visos bunam isvargusios,bet greit atsigaunam.

Manau ar nestuke, ar ne vistiek save reikia prisiziuret

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas