Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Musu brangiausio turto...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-05-31 10:20

Labai grazia diena su vyru ir dideliu draugu bureliu bei su ju vaikais stovyklavom, kai netiketai issirituliojo kalba apie vaikucius, kaip jie auga, kokie pasiekimai ir tt... Mes su vyru tylejome ... ir ta akimirka pasijutome ,,kitokie“. Toliau seke kelione namo o namuose tusti kambariai ... Supratome atejo laikas.
Praejo puse metu, kai suvelavo menesines. Net minties nebuvo, kad nescia, mat visi menesiniu simtomai. Tiek pasitikejau savimi, kad vyra erzinau ,,as nescia“. Vyras kuo ramiausiai ,,na tu tikrai nescia“ . Nepatikejau... kol viena diena truko kantrybe laukti menesiniu. Susirasem sms su vyru ir islekem pietu pertraukos metu is savu darbu i vaistine pirkti nestumo testo. Rankos taip drebejo kad visa darba atliko vyras. Darbavosi virtuvej prie valgomojo stalo. Pamenu sedziu salia ir ziuriu i testa i vyro akis i testa ... dvi juostels ir ... placios bei dziugios vyro akys...“. Pasijutau kaip ,,prigauta“. Tikrai sunku isakyti ka jutau, atrode pasaulis apsiverte aukstyn kojom. Tik spejus juostelems pamelynuoti,didziuliu greiciu lekiau is virtuves i miegamaji po patalais ir nesavu balsu verkiau. Kai bent kiek nusiraminau iskisau galva ir ziuru vyras stebi mane nebe dziugiom aki, o issigandusiom. Juokas kiek sueme. I darbus gryzome susijaudine ir labai laimingi
Buvom labai nekantrus todel savaites pabaigoje gulejau ant stalo pas ginekologe (siauliuose), beto vis dar kamavo stiprus pilvo skausmai. Rezultatas 4-5 savaiciu nestumas, gerti dufastolio ir jei nepraeis po menesio atvaziuoti. Seimos gydytoja nebuvo pasiruosusi laukti visa menesi, todel issiunte i mazeikiu ligonine. Ten pagulde, padare echoskopa. Nestumas 5- 6 savaiciu, sirdeles dar nematyti, bei liepimas gerti toliau dufastoli, po savaites pakartotinas tyrimas, jei neplaks sirdute tai isvalymas. Buvo sunku patiketi, kad galime netekti leliuko, todel visas dienas ligonines tamsiausiame kamputyje vyra apsikabinusi praverkiau. SAVAITE ARTEJO prie pabaigos.... Penktadienio vakara uzbegusi sesele liepe nieko nevalgyti pirmadieni is ryto. O as kodel? Ji ,,kaip kodel, jei nieko nebus – isvalymas“. Toks pyktis paeme, kad visa savaitgali dar labiau apsunkimo ... Negalejo pranesti pvz sekmadinio vakara. Tai tokia depresija uzpuole, kad nebemaciau nieko aplinkui ir dar stiprus pykinimas prasidejes... Kad ir kaip sunku buvo, bet susitaikem, jei reikia daryti isvalyma tai nutarem daryt...
Atejo pirmadienio rytas. Guliu, echoskopuoja ginekologe, tyli ... issitrauke telefona - sms ir ibildejo kazkokia moteris baltu chalatu. Jos verkdiktas ,, taip buna kai per anksti nori viska zinoti“ ir isbego. As suglumusiu balsu klausiau tai kas toliau o ginekologe ,,kas kas – isvalymas“, o as ,,gal dar ne“ o ta sau saltai ,,ar verta“ . Juk buvome sutare jei nieko nebus tai isvalymas, bet toks saltas ir abejingas ginekologes balsas priverte mane apsigalvoti, net is ligonines issirasiau.
Namuose su vyru susitarem daugiau apietai nekalbeti ir palaukti iki tokio termino, kuri siule siauliai, net dufastolio nebegeriau. Taip niuriomis mintimis sutikome kaledas, poto naujus metus ...
Atejo diena siauliams. Rezultatas – viskas puiku, sirdele plaka, atitinka 12 savaiciu. Skraideme su vyru padebesiais.
Parvezusi daktariai atsakyma – jos apibendrintas atsakymas ,, buna taip kad pilvo skausmai kankina, o mazeikiuose matyt pinigu norejo“ Koks pyktis uzejo, del pinigu naikinti gyvybe,toki skausma tevams suteikti ???????
Nestumas nebuvo lengvas. Labai daug vemiau, pastoviai pykinimo jausmas kankino o kur dar rugsties kylimas... Nusiciaudedavo kas o as jau vemdavau. Per tokius vemimus netekau 10 kg. Apie 5 men nestume dingo pykinimo jausmas o vemimai ... savaite vemiu kita jau ne... ir taip iki nestumo pabaigos. Nepaisant to sugebejau 15 kg priaugti. O nuo 7 men vel neramumai, kad galiu prieslaika pagimdyti, mat labai zemiai kudikelio namukas buvo nusileides. Bet nepergyvenau ...
Artejo gimdymo datos, kurias turejau dvi, viena liepos 27 , antra rugpjucio 1 diena. Jau man vos ne 100 proc tikino pirmos nesulauksiu o as kaip niekur nieko po antros datos su pilvuku ateinu. Susikrovusi daiktus isvaziavau i siaulius. Pagulde, patikrino viskas tiesiog idelu, vaikas labai puikiai isitaise ir net 5 cm atsidarymas. Nustebau, nes man nieko neskaudejo. Patikino, kad ta pacia nakti gimdysiu.
Na as kaip pirmakarte aklai isitikinau, kad ta nakti ir gimdysiu. Nuo dazno galvojimo matyt pati skausmelius issaukiau arba po kaklelio patikros skaudejo. ... Na zodziu ir nupedinau pas seseles. Tiesa sakant buvau graziai pajuokta poto pamokinta kaip kas turi buti ir paprasyta gryzti i palata. Ex kokia geda pajutau... Ryte pabudau kaip niekur nieko. Patikrinimas. Echoskopas parode vandenu mazejima, kaklelio tyrimas vis dar 5 cm. Pamenu kaip graziai manes paklause ar nieko tokio jei perkels i gimdymo palata. Sutikau, bet eidama keliu vis galvojau,kaip jie issauks gimdyma jei man nieko neskauda. Zinokit daug informacijos buvau perskaiciusi, bet relioje situacijose baisu buvo net galvoti kas toliau bus. Gerai, kad sugebejau islementi apie vyro dalyvavima gimdyme.
As jau gimdymo palatoje su juokingais gimdyklos marskinukais, na net nezinau kaip pavadinti, nes vos uzpakaliuka denge . 11 val nuleido vandenis ir verkdiktas gimdysime velai vakare. 11.10 val vyras kartu su manimi. Dar spejom pasidalinti dienos ispudziais, kai pradejo stipriau skaudeti ir ... su saremiu atejo vemimas. Toks pyktis sueme, kad pagimdyti negalejau nevemdama. Tai kaip puikiai praverte vyras man. Kai tik supykindavo vyras greitai iki tualeto sviesa ijungdavo bei duris atidarydavo o as vidun.
Deja skausmai greitai stiprejo. Gelbejo kamuolys, ant jo lengviau kentejau. Nedaug trukus - skaumas nespedavp nuslopti kai isnaujo kulminacija pasiekdavo. Nebegalejau kenteti, tai persikeliau i lova. Nebuvo jegu pakilti is lovos kai supykino, tai apsivemiau peti ... tfu bet ka padarysi tokioje situacijoje... Eilinis patikrinimas. 7-8 cm atsidarymas, viskas puiku ir sirdeles toniukai puikus, bei gimdymas po valandos. Pamenu paziurejau i laikrodi dieve galvojau tiek neiskentesiu.
Praejo vos 15 minuciu kai pajutau tarsi spaudima, tarsi verzimasi lauk. Saukiau vyra, kad begtu pakviesti ka nors. Vyras greitai soko duru link, tik staiga apsisuko ir gryzo ,,juk sake kad tik po valandos gimdysi“. Oi tada kaip garsiai uzsaukiau, nes vel stumima pajutau. Palengvejo pamacius baltais chalatais zmones, tarsi sauguma pajutau. Kol ruosesi , akusere siule stumti. Stumiau, bet nekas gavosi... Tai vyra pastate man uz galvos, ir buvo liepta mane kelti kai saremiai t.y. kad riesciausi. Daktare isitaise ant lovos krasto ir su rankomis stume mano pilvuko gyventoja. Po vieno stumimo ziuru jau galvutes juodas pakausiukas matosi. Mintyse sukosi mintis ,,kaip cia taip nepajutau, kad islindo“ . Toliau kas buvo nemaciau ir negirdejau, savyje paskendus buvau, bet vyras pasakojo kad mazylei pasirodzius galvutei supanikavo sesles, kad gal anesteziologa kviesti, bet akusere pravale nosyte ir viskas susitvarke, mat virkstele aplink kakliuka apsisukusi buvo, beto lido vaistus i ranka o mano prisiminimuose kad kazokia slangele kiso :D DDD To negana saremiai dingo,liko labai stiprus verzimo jausmas ir mano dejones kaip skauda. Akusere labai graziai suregavo atsakiusi ,,sandra ar tu stumsi ar verksi“. Neverkiau, bet toks pasakymas paskatino mane susiimti. Artejo nestiprus saremis bet visvien is visu jegu stumiau ir 15,25 val stiprus verksmas ir leliukas jau ant mano pilvuko. Kai tik pagulde ant pilvuko, mazyle nusiramino ir nebeverke. Kaip bijojau prisiliesti, tokia mazute tokia gleznute o mano pirmieji zodziai mazylei pasakyti tai,,kokia mazute“ ... Nepakartojamas jausmas, kokia laiminga jauciausi, jokie skausmai nebekankino, sypsojausi iki ausu ir kartojau kaip man gera, kaip man nieko neskauda“ .
Pasigirsiu gavus leidima suvystita mazyle imti i rankas nieko neskatinamas puole paimti mano vyras.Jo istarti zodziai ,,tobula“ ir kad didziuojasi manimi. Ex... nepakartojama akimirka.
Beto mazyle gime lygiai 3 kilogramu ir 48 cm. Seseles su akusere net lazinosi kiek vaikas svers ir ar bus daugiau nei puse metro. Kai pamate kad lygia trys kilogramai tai juokesi ,,ex nebus siandiena akcijos 2,99 „ :D DD Mazyle gime ilgais juodais palukuciais, putliomis lupytemis placiomis. Tikrai mums teveliams TOBULA.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-31 10:33

viska perskaiciau... ir pagalvojau ko tik nebuna gyvenime... sekmes jums augant...

2011-05-31 11:08

dekui sandriuk ligi siol augam puikiai 

2011-05-31 11:14

nu ir puiku... sunkus nestumas buvo tau, bet ne visom lemta su lengvu isvaikscioti. svarbu db viskas ok.

2011-05-31 11:22

Na zinok kad ir kaip sunku, bet po gimdymo dar ilgai galvodavau apie savo nestuma, savo pilvuka, judanti leliuko jame. Mat truko tu pojuciu, tad  darilgai  glostydavau tuscia pilva Viskas labai greitai pasimirsta ir visas nestumas atrodo stebuklingas. Na isskyrus laika ligonineje...  Nors nestumas nebuvo lengvas, bet va gimdymo lengvumu ir greiciu buvau apdovanota. Tik 3,5 val tesikankinau

2011-05-31 11:38

jo jo pilva ir as glostydavau, nors jo jau nebuvo. manyciau cia kiekviena glosto, nes pasamoneje dar yra islike...  beto grazi dukryte tavo.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-05-31 12:44

labai grazi istorija :) sveikinu, labai grazia mergyte turi :) as net apsiasarojau istorijos pabaigoj, kaip miela 

2011-05-31 16:29

sandriukas 2011 05 31    

jo jo pilva ir as glostydavau, nors jo jau nebuvo. manyciau cia kiekviena glosto, nes pasamoneje dar yra islike...  beto grazi dukryte tavo.

beveik visa tevelio kopija. Sulyginom nuotraukas kai vyras buvo 7 men ir mazyle tai atrodo kad nuotraukose musu dukryte. Na mano ka paveldejo tai rudas akis

2011-05-31 16:30

Imba 2011 05 31    

labai grazi istorija :) sveikinu, labai grazia mergyte turi :) as net apsiasarojau istorijos pabaigoj, kaip miela 

dekui dekui

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-06-08 20:02

paskaiciau ir asara nubraukiau.....ir prisiminiau as save kai pagimdziau savo mazaja...saunuole tu!!!

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-06-08 21:55

grazi istorija grazi mamyte ir dukryte,primena mane pacia kaip gimdziau per vemimus

2011-06-09 08:00

Aciu mamytes

Kad ir paciai viska pisiminus kokios jausmu audras sukyla. Nekalbu apie tai kiek asareliu nuredejo kol parasiau si teksta

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Musu brangiausio turto...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
dvynukes Emilija ir Dzesika