Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Reikia...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 50

2009-12-12 18:03

sveikos mamytes.esu jauna mama turiu du vaikucius no0rejau jusu paprasyti gal galetumet padovanoti nebereikalingu rubu ar avalynes.taipa berniukuj vezimeli.butume labai laimingi,dekingi. sunkiai siuo metu gyvena vyras neteko darbo tai negalime sau leisti nusipirkti visa trai ir prasau jusu pagalbos

gyvenime reikia moket kovot

2009-12-13 13:20

sveiki berniukuj vasario menesi bus du metukai o mergaitei yra trys

2009-12-13 13:24

sveikos visos esu is mazeikiu miesto. o is rubeliu vaikuciam reiktu kelnyciu,megstuku,gedryciu taipat batuku. taip man taipat reikia rubu tik tu savo dydziu nezinau esu 1,65ugis ir sveriu 60kg  esu normalaus sudejimo batu dydis mano 38 o vaiku 22-23. aciu jums uz supratima

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-13 16:38

gryzusi i lietuva paziuresiu kas gero yra pas mane namuose gal atrasiu kas tiks jusu seimynai,o ir mazeikiai netoli nuo musu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-12-14 12:11

na paieskosiu rubu,gal rasiu ka tinkamo.tad veliau susisieksime kaip jums nusiusti visa tai.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-12-14 13:05

Gerai eisiu paieskoti ka turiu sia savaite parasysiu kuom galesiu padeti. O koks vezimelis domina?

2009-12-15 11:44

sveikos aciu jums visom. o del vežimelio mano berniukas vaiksto bet labai sunkiai todel mums jo reikia. su abejeis vaikais ir be vezimelio sunku iseit i lauka pasivaiksciot. ir prasau jusu pagalbos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-12-22 16:53

turiu sportini vezima melynas su oranziniu, reguliojasi sedima ir gulima padetis, jei  tinka galiu padovanuoti. turiu ir nuotrauka kaip atrodo jei domina parasyk

2009-12-22 19:10

margusia 2009 12 22    

turiu sportini vezima melynas su oranziniu, reguliojasi sedima ir gulima padetis, jei  tinka galiu padovanuoti. turiu ir nuotrauka kaip atrodo jei domina parasyk

sveika taip tikrai butu gerai aciu jums

2010-01-08 13:56

margusia aciu labai uz vezimeli.

2010-01-25 16:19

labas nepykit kad ir vel rasau bet noriu paklausti ar padesite man ir mano seimai del rubeliu ir avalynes. taipat jei turetumet nebereikalinos patalynes, ranksliuosciu. butume dekingi jei ko jums nereikia musu seimai gali praversti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-25 16:37

kad pareigune jos mergaite berods 3 metu o berniukas irgi nebe leliukas,as istiesu turiu daug ko nereikalingo bet viskas yra ne lt

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-25 16:47

ateja, gerai kad parasei kokio amziaus vaikuciai, nu bet kadangi ne vien tik rubu mamai reikai, tai paziuresiu manau kad surasim ka nors. hmm, praziurejau temuke, esate is mazeikiu, net nezinau kaip galeciau perduoti, nors yra vienas budas :) susirasom ir manau galesiu padeti :)

Paskutinį kartą redagavo: pareigune (2010-01-25 16:53)

2010-01-29 16:50

mano rubu ismera didesne vienu didziu nei m .  nezinau kaip vadinasi tas dydis o batu 38

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-15 19:18

sveikos visos.na noreciau padeti,tik kad mano vaikuciai ...vienam 12metu  greit,o kitas pipiras-maziukas ti 7 men....bet galiu patarti nueik kiekvienam mieste turi buti KARITAS dazniausiai buna baznyciose...ten tikrai tau pades...linkiu,kad vyras rastu darbuka ir,kad pagere´tu padetis....

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 14:16

Pakalbėjome su forumo mamytėmis, kad galėtume padovanoti savo, ar savo vaikučių nebenaudojamus daiktus, nedėvimus drabužėlius, o gal net ir pasimainyti jais. Taigi jeigu kam labai reikia batukų, vežimėlio, ar šiaip kokio drabužėlio, o jo šiuo metu įsigyti neleidžia galimybės, parašykite čia, galbūt pas kurią nors mūsų šauniųjų mamyčių bus atliekamas Jums reikalingas daiktelis.

Kad reikalinga pagalba kuo greičiau Jus pasiektų ir kiltų kuo mažiau papildomų klausimų, iš karto kuo tiksliau papasakokite, kokios pagalbos Jums reikėtų, jei tai drabužėliai, tai koks Jūsų ar vaiko amžius, ūgis, svoris. Taip pat parašykite, iš kokio miesto ar rajono esate, kad Jusų kraštietės galėtų pasigalvoti, ar turi jums reikalingą daiktą, kaip ir kuri jį Jums pristatys.

Kviečiu prie šios "akcijos" prisijungti kuo daugiau mamyčių, galbūt  pas kurią nors mūsų seniai spintoje bekabantis paltukas dovanos kažkam šilumą.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-19 14:29

Mielai prisidėsiu prie šios akcijos,padovanosiu vaikučių ir savo nenešiojamų drabužių,žaisliukų. ( Šiauliai )

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-02-19 14:42

Butinai prisidesiu-UTENA

Reikia pagalbos?Bandisyme padėti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-02-19 14:57

Aš prisidedu - Vilnius

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-02-19 15:25

aš taip pat kuom galėsiu tuo padėsiu (Jonava)

1
...

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Reikia pagalbos?Bandisyme...

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Aleksander