Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Strijos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-09-21 14:05

o as pilvuka tepiau purskiamu avento aliejum - man jis labai patiko , likuti dar naudojau ir po gimdymo. Neturiu ne vienos strijos taciau manau ne tame esme,kad tepiau avent aliejumi - aisku jis kazkiek padare pilvuko oda elastingesne, na gal ir taip nebloga priemone. Bet striju manau neturiu todel, kad priaugau tik 6 kg. per visa nestuma.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-09-22 11:29

as kai laukiausi pirmo tai temiau ir nuo 3 men tai su specialiu kremu o kartais ir taip su losjonu ,priaugau apie 11kg  ir striju neturejau,dabar ir laukiuos tepu,tai bus matyt.sako riekia grudinti tia salta tai silta vandeni prausiantis ir su rankscluosciu gerai patrinti,masazai ,tiap kad vyreliai turi ir padirbeti,kad issaaugoti mus grazias

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-09-22 13:11

Su pirmaja dukryte priaugau 13kg,bet striju neturejau,nors labai stipriai ir netepiau su jokiais kremais isskyrus po maudymosi.O dabar pilvukas labai niezti ir itariu,ar nebusiu prisikalbejus ,todel tepu ir tepu visokiais kremais.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-09-24 04:03

As visa nestuma tepu su kremais ir aliejais pilva, spec. skirta strijoms (kad ju neatsirastu). Liko kelios dienos  iki termino, bet pakolkas nematau jokiu striju. Tikiuosi, kad po gimdymo ju neatsiras. Siaip, kiek skaiciau visur, strijos atsiranda tada, kai oda nera elastinga ir truksta jai dregmes. As visada tepu kremais visa kuna po duso, o kai tik suzinojau kad laukiuosi, pradejau pirkti specialius kremus pries strijas.

Visi rekomenduoja grudetojo ersketrozio alieju (Rosa rubiginosa, rosa mosqueta), ir visuose kremuose bei aliejuose pries strijas, yra kazkokia dalis sio aliejaus. Ir norint pamatyti rezultatus, reikia kasdien po pora kartu tepti, bent 3 menesius... Man kartais irgi nieztedavo oda, tai iskart storu sluoksniu kremu istepdavau, kad tik neatsirastu striju...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-24 10:34

as neštumo metu priaugau 5 kg ir visas pilvas plyšo, tad manau čia priklauso nuo odos labai o ne nuo priaugto svorio, ir tepiausi ir dar tebesitepu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-24 11:15

o man kazkaip pavyko isvengti sios bedos. yra keli plysimukai ant desinio sono ir viskas. siaip kunas grazus liko. dar besilaukdama kalbejau su gydytoja klausiau patarimo ka daryti kad po gimdymo kuo maziau tu striju liktu. ji sake taip, 30% padeda kremai, tepalai ir t.t. 70% priklauso nuo moters odos tipo, elastingumo, paveldimumas turi ytakos. taigi, jei naudosime pacius brangiausius kremus dar nera garantijos kad jie pades. man geriausia padejo paprastas vaikiskas aliejukas. pamenu kiekviena diena visa "taukuota" budavau. :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-24 11:27

as ir vaikiska aliejuka naudoju

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-27 07:55

O mano gydytoja,kai pklausiau,ka naudoti[sakau kaina nesvarbu],tai pasake-jei neturi kur deti pinigu,gali nusipirkti krema,bet sako garantijos nera ar jis padetu.Sako gali ir nieko nenaudoti,ir ju nebus,o gali naudoti,kad ir pati brangiausia krema,bet,jis gali jokio poveikio neduoti.Cia viskas priklauso nuo moters odos elastingumo,nuo jos tipo ir t.t.t.

Nors siaip gydytojos yra linkusios,kazka patarti,parekomenduoti,bet ,va,maniske,pasake,kad neverta islaidauti kazkokiem tai brangiems kremams.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-09-27 17:10

Kad dauguma gydytoju dabar jau taip sako...neberekomenduoja tu brangiu kremu, tiesiog drekinantis losjonas kunui, vaikiskas aliejus..Ka tik pagimde drauge, kuri visa nestuma tepe anot jos "su labai brangiais kremais" ir rezultate striju neisvenge.. Ir tikrai neturi priaugtas svoris reiksmes (na bent jau man) su pirmu priaugau 20kg, su antru - 11kg,o trecio nestumo metu 21kg. Ir nei vienos strijos ant pilvo.Sakyciau genetika, bet mamos pilvas baisus, nera laisvos vietos, kur nebutu striju...Todel sakau, kad tai labai individualu...

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-09-27 23:46

Na as visa nestuma ir po jo kuri laika tepiau kremu nuo striju ir pilvuka, dubcyte ir papukus tai vistiek keleta ant krutines ir pasiliko Ir turbut nieko cia jau nebepadarysi 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-09-27 23:48

Beje naudojau Vichy kremuka

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-28 08:23

jau kitoj temoj rasiau, kad sios problemos man nebuvo nei kai laukiausi, nei kai pagimdziau. tiesa ant vieno sono yra like keli plysimai ir viskas. as naudojau paprasta vaikiska aliejuka, pamenu kiekviena diena tepiausi kuna, kur nepasiekdavau vyras tepe. bet mamytes nereikia apsigauti ir tiketi reklaminiais triukais apie visagalius ir stebuklingus kremus. juk ytakos turi ir odos tipas, elastingumas net ir pavendimumas. nors is kitos puses ka reiskia tos strijos menkniekis kazkoks svarbiausia isnesiot ir pagimdyt sveika vaikely :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-09-28 13:04

Tepiau visokiais specialiais tepalais,kremukais ir prieš nėštumą ir po jo,ir nors pati nemaitinau,ant krūtinės strijų vis tiek yra.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-28 14:26

Na kas tepesi kremuku ir neatsirado strijos tai agl ir be kremuko nebutu ju buve nes kam atsirado, jokie kremai nepadejo. Gydytpja ginekologe minejo ka dneapgaunitume saves, striju niekas neisnaikins ir joki elazeriai, jos per laika susitrauke ir nublanka ir tampa nepastebimom kitiem,aiskus paciai kai zinai visada jas pastebesi

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 3

2011-05-06 12:44

Labas merginos, noriu paklausti jusu patarimo, ka jus darete ar darote besilaukdamos, kad neturetumete striju? Pakalbejus su mamomis ar mociutemis, jos sako, kad ju niekaip neisvengsi, nebent bandysi senais prietarais tai kazkaip pakeisti, bet, as visgi tikiu, kad naujos medicinos technologijos gali padeti?kaip jus su tuo tvarkotes?viena drauge is uzsienio bande mama mio aliejuka?ar niekas nebandete? va tik apie ji girdejau geru kalbu, kad labai padejo ir panasiai.. :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-05-06 14:53

Na siuolaikine medicina gali padet - plastine operacijaistikro kam atsiranda tos strijos tai atsiranda ir su kremukais, o kam neatsiranda  tai neatsiranda ir be kremu, tos kurios vartojo krema ir striju neatsirado toli grazu negalima sakyt kad kremas padejo, tiesiog oda elastinga, priaugta ne daug kilogramu.Na as asmeniskai kiek zinau, kas bande tai nepadeda niekas, jai jau yra tai yra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-06 18:15

Tikra tiesa,kad nuo kiekvieno kuno priklauso ar turesi striju ar ne. Su kremais gali padeti odai kad ju nebutu per daug ryskiu jei jau tau lemta tu striju tureti.O po gimdymo yra kremukai ar losijonai kurie laikui begant strijas sutraukia. As su pirmu vaikeliu tepiausi aliejuku kazkaip vadinosi bio....ir vistiek turiu striju sonuose,tik siaip jos man nesimato tik patempus i virsu oda isryskeja. Dabar irgi tepuosi kremuku,tose paciose vietose,tiesiog kad oda butu elastingesne ir nepasidarytu daugiau tu striju Aisku kiekvienas nestumas skirtingas ir vaikiukai vystosi skirtingai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-10 00:00

pas mane ant sonu strijos..jau daugiau nei du metai praejo,ale dar gerai matosi. kai ramybes busenoj esu tai netaip pastebimos,taciau kai oda patempiu tai siaubas,atrodo lyg su peiliu buciau supjaustyta. man tai tos strijos nelabai ir kliudo-ir anksciau nenesiodavau trumpu maikuciu kad sonai matytusi,o ir pati retai kada atkreipiu demesi kad jas turiu.  tik kartais buna kad labai niezteti pradeda, toks jausmas kai zaizda gyja ir niezti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-10 09:01

per pirmą nėštumą ir db tepuosi maternity geliu... na, tfu tfu tfu, viskas tvarkoj, nors, kaip ir mamytės sako, daug kas priklauso nuo odos...

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-02-22 16:36

ko tik nebandziau. negaliu atsikratyti. ant subiniuko liko baisus randai-strijos :(

2

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Deimantė