Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Strijos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 32

2010-04-25 16:28

sveikos mamytes esamos ir busimos. atsirado nestumo metu strijos ant krutu. gal galetumet patarti koki nusipirkti krema nebrangu,bet veiksminga. aciu is anksto uz patarimus.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-25 16:36

zinok ir man buvo atsirade srtiju ant krutu,bet jos man isnyko kai baigiau maitinti...beje visa nestuma naudojau avento aliejuka...ir pilvui ir krutinei

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79

2010-04-25 16:42

labas o as naudojau paprasta dove losijona kekviena diena tai tu striju beveik neturiu tik ant pilvo truputuka,viena drauge pirko brangiausius kremus bet vistiek daug striju buvo niekas nepadejo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 32

2010-04-25 16:44

man asmeniskai jos ir liko,nes nepagalvojau kad atsiras kad reik is anksto naudot kremukus,o siaip kiek skaiciau, kad jei per velai susigriebi tai jau nelabai kas pades....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-04-25 17:49

po tam tikro laiko, jos issvieses ir kai idegsi saulej beveik bus nematomos. cia kiekvinai individualiai su tom stirjom. as nuo pat pradziu tepiau visokiais kremais, bet va ant koju neisvengiau. tokia jau ta oda, bet as iki pat siol tepu su aliejukiu bio-oil, o kiekviena vakara pries einant i lova issitepu su paprasti J&J baby oil. tfu tfu tfu ant pilvuko dar nera, ir laaabai tikiuosi, kad ir neatsiras :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-04-25 17:54

blieka ir man nebuvo,visa nestuma iki tol kol gimdziau,kita diena pasiziuriu o jau ir atsirado ant pilvo koju ir krutu,matyt staigiai per diena isipuciau na as ir dabar jau pagimdzius tepu aliejuku kartu su maze ta pati naudojam,tik man pasiseke kad jos isnyko

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2010-04-25 18:03

man ir per niestuma nebuvo striju kaip tik pagimdziau asirado ant slaunu krutines nors tepiau su specialiu kremu ,kiek ir as girdejau ju nepanaikinsi tik gali isbalinti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-25 19:34

labutis, taigi, kaip bebutu gaila, bet strijos ir man liko tiek ant pilvo, tiek ant krutines...nepadejo jokie kremai nei aliejai...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-25 22:12

Man ant pilvo ne buvo ir nera o vat ant krutu, uzpakaliuko ir net ant koju tai siaubingai daug striju, jokie pirkti, dovanoti ir savarankiskai pagaminti kremai net labai brangus ne dave norimu rezultatu.Tada man  paaiskino, kad kremai cia tik pagalbines priemones, nes strijos persiduoda, jos yra paveldimos(aisku dar jos buna kai labai staigiai storieji ir nebutinai nestumu metu). Ir tikrai turiu kokias 3 pazistamas, tai nesitepe niekuom po 2  - 3 vaikucius turi ir nei vienos strijos neturi. Beje kas del saules tai tikriausiai kaip kam, mano strijos nepabalo,bent jau kolkas, praejo beveik 2 metai ir tikrai miaziau matomos netapo.      Taigi mielos mamos, jei rasit buda kaip su tuo kovoti- skelbkit ir kovosim kartu !!!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-26 14:27

pirma kart girdziu kad paveldimos strijos, pas mane irgi  po gimdymo liko striju ant krutines, jau septyni metai kaip krutines neatidengiu :D , teks su joms suigyvent :) sako lazeris padeda

2010-04-26 15:12

Jo lazeris padeda, bet ir kaina nebloga ir nuo vieno karto tikrai nepagelbes :) strijos nemanau, kad paveldimos, oda yra paveldima :) as dar nepagimdzius, bet ant vienos krutines yra jau kelios, jos man atsirado jau pacioj pradzioj :)  ir ant koju.... :| nieko mamos, turim pateisinama priezasti kodel jos mum atsirado :) bukim laimingos, ne kiekvienai sitas yra duota :) aisku nieko cia malonaus nera, bet ir ne gyvenimo pabaiga :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-04-26 17:05

sveikutes mamytes. Pritariu tau blieka turim pateisinama priezasti , o seip man labai pasiseke, praktiskai jokiu striju neliko ant pilvuko. Visa nestuma tepiau Avento aliejuku ir pilvuka ir krutine. Ant krutines irgi kol kas nesimato jokiu striju  Ziuresim kaip bus kai baigsiu maitinti, bet gal viskas bus ok. O tau linkiu likusio gero laukimo iki kol jus aplankys mazytis stebuklas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 32

2010-04-26 17:24

pasiskaiciau,jus kalbat apie baltas demeles bet pvz pas mane ant krutines tai ne baltos o tokie kaip rarndeliai,dziaugciaus jei butu baltos demeles,o dbr kaip sutrukinejus oda lyg grioveliai...bet baisisi atrodo be liemeneles o kai krutine pasikelia ju nesimato,lyg isnyktu....lb idomiai...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2010-04-27 11:06

vat kiekvienai vis kitaip, nes manau nuo odos priklauso, va man asmeniskai ne vienos strijos neastirado nei ant pilvo nei ant krutines, gal tik kelis kartus su aliejuku pilva tepiau, nes sausas buvo, o va mano pazystamos pilvas visas isvagotas striju ir niekas nepadeda.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-04-27 15:16

man nebuvo jokiu striju nestumo metu, bet va maitinant atsirado, bet atsirado ant krutines gal po kokiu keliu men maitinimo.labai abejoju, kad koks tai kremas ar aliejus gali sustabdyti ju atsiradima, viskas priklauso nuo odas elastingumo, o visos priemones tai tik yra reklaminis triukas

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2010-04-27 17:08

Joki kremai joms dabar jau nepades, reikia isanksto tept, kad neatsirastu. Savo pilva ir kitas nestumo metu sparciai augancias kuno dalis kasdien tepliojau AVENT pieneliu, du nestumus jis padejo, jokiu striju nera. Dabar tepu pigesniu DR.FISHER kremu, manau, kad kaina neturi reiksmes, svarbu bent per diena karta pasitepti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-03 15:40

pritariu, kad reikia rupintis is anksto savo oda. as tepiau Vital Touch aliejuka nuo striju pilvuka, krutine ir sedmenis visa nestuma ir po to dar kelias savaites, tai jokiu striju neturejau   ir kaina gera to aliejuko ir naturalus! www.tactusvitea.lt rekomenduoju isbandyt 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2010-09-20 15:41

Ar jas galima panaikinti? Koky krema ar alieju rekomenduotumet? Pati naudojau HIPP alieju, bet  nepasitvirtino, nors pradejau juo teptis jau nuo 3 men.kiekviena vakara. O vistiek paskutny nestumo menesy pastebejau kad atsirado strijos, nusipirkau AVENT'O. Ar ymanoma, bent kiek jas sumazinti? taip negrazu po pilvuku esancios juostos, kaip kitoms mamytems sekesi su jomis kovoti? juk jos neisnyksta kiek teko girdeti. Ar kokiais masazais jas naikinti, patarkit....

2010-09-21 10:00

As taip pat tepiausi pilva ryta vakara ir paskutinius nemesius man isvagojo visa pilva Tepiausi su bio-oil.. daug kas ji rekomendavo, bet pas kiekviena zmogu odos tipas labai skiriasi. Po gimdymo tai pat tepu su situo aliejumi.... Reikia laiko. Jos neisnyksta tik isblunka ir nera taip pastebimos...

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-21 13:54

Tikrai tie visi kremai gal kaziek padeda, bet jau pas ka oda neelastiga tai niekas ir nepades, nes daug kas kokius benaudojo ir jai atsirado tai jokie kremai nepadejo.Panaikint striju neimanoma, man ginekologe sake ir sako gali net nenaudotis ir neleist pinigu kosmetiniuose kabinetuose kur siulo tokia ale paslauga.Blieka visiskai teisi, su laiku jos susitraukia ir tampa nebe tokios ryskios, taip kad jai ju nera daug su laiku jos liks nepastebimos, na aisku jai jau sutrukineja visas pilvas tai jau visvien matysisi, ta matomuma galima sumazint stangrinant pilvo oda, nes kai oda nesusitraukusi ir kabanti, minksta aisku ir strijos labiau matomos

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Joris