Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Nusivylusi

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2011-04-22 18:15

viena su mazu vaiku,verdu,plaunu,priziuriu sergancia mama,vyras pas draugus ir pas draugus,ar yra daugiau tokiu moteru? 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-04-22 20:07

blusai nepyk, bet cia ne vyras jeigu jums nepadeda rupintis vaiku, namais, ir dar motina. isvis tokiam vyrui sakyciau kur tusaisi tai ten ir valgyk. net nebandytu is manes paprasyti paprasciausiu pietu!!!

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-04-22 20:10

Aš tokios pat nuomonės kaip simona , nepyk, bet aš tokių moterų net nesuprantu , jei gyvenate vadinasi nėra blogai  

2011-04-22 20:13

blusai žinoma norėjai palaikymo ar paguodos, tikiu , kad atsiras ir guodžiančių moterų . Bet man protas neišneša na kam toks vyras ??? Jei pati viską pasidarai ??? Na nebent lovoje eržilas , bet dėl lovos nnnnnnnn tereikia išeiti į lauką ir piršteliu pamojuoti eilėėėė stovės 

2011-04-24 16:37

buciau laiminga kad galeciau skirtis,bet gyvenu tik del sunaus 

2011-04-24 18:12

O jūs įsitikinusi, kad sūnus po nnn metų tokio gyvenimo jums padėkos ? Visiškas absurdas gyvenu dėl vaiko  o jūsų gyvenimas ??? Pragyvensite tarnaitės gyvenimą ir........ vaikas užaugs, išeis ir......... liksite viena su vyro kojnėmis.

Tėvas gali matytis su sūnumi ir išsiskyręs, jei žinoma bus įdomu jam pačiam, nes tokiems tėvams po skyrybų paprasščiausiai smegenys išsiplauna, palieka tuščios tarsi ir neturintys vaikų . 

anksčiau ar vėliau tokioms moterims prabunda protas , bet būna praėję dešimtys metų, aišku kaip sakau geriau vėliau nei niekad . Bet tokioms moterims linkiu kuo greičiau atsibusti iš nuvargusio sapno .

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-04-24 18:36

oi durnas pasakymas kad del vaiku guvenat kartu..jei nores tevas su vaiku visada susitiks ir bus kartu. ne viena zmogu pazistu,kurie gailisi kad su savo antrosiomis pusemis gyveno vien del vaiku. nors ir praejo nemazai laiko,taciau dabar zmones dziaugiasi kad bent veliau nei niekad issikyre ir nebegyvena del vaiku,kurie uzauge susikuria savo seimas ir taip ar taip jie savo gyvenimus turi..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-04-27 13:12

UI nereikia taip pulti žmogaus..

Visokių būna situacijų , ir manau kad tokia yra ne viena.. ir gyvena .. ir kencia, nors niekas net jos pačios nesupranta kodėl. Ne viskas taip paprasta kaip atrodo. Jei viskas būtų labai lengva ir tik taip kaip turi būti - pasauly būtų taika, laimingi vaikai, nebūtų ligų, bet deja deja

2011-04-27 14:43

Nepuola niekas, tik išsakome ką galvojame,  

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-27 14:50

kazkur forume tokia panasi tema buvo o gal ne nzn,daug tokiu seimu yra gyvena ir kencia o po to skiriasi ir daugumai iskyla klausymas kodel to anksciau nepadariau,ir man toks seimos modelis primena kad paminta po padu,gerai kad pas mus to seimoje nera lygios teises reikia ir su vaiku pabuna ir darbus nudirba jei as nespeju

2011-04-27 17:17

pries du metus buvau pradejusi skyrybas ir pasekme....palaidojau sunu,bijau vel ka daryti,kad tragedija nepasikartotu 

2011-04-27 17:20

Jo kažkas buvo panašaus ar ne temukėje dėl gerenčių vyrų .

Aš manau , kad kiekviena mes statome sau ir savo vaikams gyvenimą pačios, jei matome, kad šeimos kelias vingiuoja, vadinasi yra gerai nes turi būti visokių dienų, jei kelias kalnuotas taip pat normalu juk gyvenimas ir susideda iš pakylimų ir nuopolių, bet jei jau gyvenimas rieda kalnu žemyn ir nesimato pakilimo, o tik bedugnė, vadinasi reikia susigriebti ir gyvenime priimti kažkokius sprendimus , tai lai būna ir skausmingus, kardinalius ir t.t. bet kad savo gyvenimo kelią ištiesintumėm . Tokiu principu vadovaujuosi aš, čia mano nuostata sau  esu ne kartą priėmusi skausmingų sprendimų, tuo laiku atrodo pasaulis griūna ar prieš tave nusistatęs visi, bet viskas perdega ir tikrai viskas yra įmanoma, jei tik yra noras . 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-04-28 07:35

panasia situacija turejau pries kazkiek metu....gyvenau del sunaus su vyru,gime antras sunus...bet netrukus po antroji gimimo nusprendziau kad gana kenteti,gana gyventi del vaiko ar vaiku....kaip minejo merginos vaikai uzauga ir iseina...o galiausiai uzauges vaikas ar pasakys mama aciu uz tai kad gyvenai su tevu ir t.t.....ir siai dienai jau issiskyrusi su pirmu vyru 8m galiu net ant pirstu suskaiciuoti kiek kartu tevas aplanke vaikus...ir esu be galo laiminga istekejusi antra kart....tad manau kad neverta rinktis gyvenimo del vaiku......

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-15 16:21

Tikrai neverta gyvent su tokiu vyru,kuris nieko nepadeda,ir dar buna pas darugus,o vaikai abejoju ar pasakys aciu kad del ju gyvenam ar aukojames.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-11-15 22:09

kazin kaip temos autorei sekasi siuo metu>?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-11-16 08:47

As ir norejau uzklausti kazin kaip toliau sekasi sios temos autorei.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-01-24 23:23

ingridusiukas 2011 04 28    

panasia situacija turejau pries kazkiek metu....gyvenau del sunaus su vyru,gime antras sunus...bet netrukus po antroji gimimo nusprendziau kad gana kenteti,gana gyventi del vaiko ar vaiku....kaip minejo merginos vaikai uzauga ir iseina...o galiausiai uzauges vaikas ar pasakys mama aciu uz tai kad gyvenai su tevu ir t.t.....ir siai dienai jau issiskyrusi su pirmu vyru 8m galiu net ant pirstu suskaiciuoti kiek kartu tevas aplanke vaikus...ir esu be galo laiminga istekejusi antra kart....tad manau kad neverta rinktis gyvenimo del vaiku......

neverta gyvent su vyru del vaiku, kam? jug jo nera niekad. mano situacija ir tokia buvo. budama nescia su antra dukra lauk isvyjau. ir irgi galiu suskaiciuot ant pirstu kiek sykiu jis buvo vaikus aplanke,o del islaikymo tai visai patylesiu....jei jis geras tevas tai ir po issiskyrimo vaikais rupinsys. tevyste ir motinyste yra vienas dalykas, o jusu asmen. santykiai tarp jusu visai kita. aisku is tokio trumpo pasisakymo mazai ka zinom, kokia reali situacija. man irgi idomu kaip ji laikos?

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Rimantas