Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Plaučių uždegimas...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2011-04-15 22:54

Susirgo dukrytė - diagnozė - plaučių uždegimas, išgirdau šiandien. Gavom gerti antibiotikų..

Vaikas praktiškai nieko nevalgo, temperatūra pakyla du kartus į dieną, neaukšta iki 38 laipsnių, kosulys.

Be išrašytų vaistų daktarė liepė atlikinėt kvėpavimui pratimukus,pūst balionus, švilpt švilpuką, dūdelę, inhaliuot (tam šiandien įsigijom inhaliatorių). Po pasveikimo, daktarė minėjo kad duos siuntimą pas reabilitologą. Įdomu pasidarė kam? Procedūroms kokioms nors ar kaip? (Kadangi pasveikimu dar nelabai "kvepia" , tai nekvaršinau galvos dėl to daktarei, bet jūs gal ką žinot?)

Gal kas buvot susidūrę su šia liga? Kokį gydymą jums paskyrė jūsų daktaras?


 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2011-04-16 15:36

Nieks nepasisako.. Vadinas nesirgę, ir gerai

Išrašė daktarė mums antibiotikus "Zinnat", ir sirupą receptinį "Ventolin" ir nuo kosulio "Ambroxol Sandoz".

Tų "Zinnat" vaikas nelabai geria, vakar vakare net išvėmė išgėrus..


 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-16 19:13

 kabuke mes prasirgome, tiksliau mažasis, pas reabilitologę dėl sanatorijos, po plaučių uždegimo priklauso sanatorija, kad vaiko organizmas atsigautų, bet prieš sanatoriją turi gyd.nukreipti reabilitologei, [irmiau ji išrašys reabilitacija, o po jos į sanatopriją, rinktis sanatoriją galite kur jums arčiau, Vilniaus, Palangos, Druskininkų. Siūličiau pasitikslinti ar dėl sanatorijos, jei taip, nors neabejoju, skambinti tuoj pat pasirinktai sanatorijai užsiimti vietą , nežinau kaip kituose , bet Palangos jei ne į mokamus kambarius , tai vieta būtų tik rugsėjį, spalį .Jei į mokamus, ( tai yra para 10 lt mamai) būtų gegužės gale, birželį gal .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2011-04-16 22:48

o tai tas reabilitologas privalomas ar ne? mes 7menesiu sirgom kiauliu gripu+komplikacijos pneumonija.. kvapa uzima vien prisiminus vaiko kancias, sirgo begalo sunkiai dar alergija antibijotikams pasireiske, keitem.. bet nie vienas gydytojas neminejo apie reabilitologa, o jau dabar esame dvieju metuku.. jauciu aplankysiu gydytoja, jei jau ji nesugeba pasiulit paciai matomai teks reikalaut del vaiko sveikatos.. tik ydomu ar visais atvejais pas jy siuncia?


Paskutinį kartą redagavo: nejlandina (2011-04-16 22:51)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-17 08:14

 Reabilitologas privalomas, jūsų vaikų gydytoja turi aprašyti ligos eigą, su tuo aprašu (siuntimu) registruojatės pas reabilitologą, reabilitologas paskiria jums masažiukų, šildymu , mankštelių 5 dienoms, po jų reabilitologas padaro jau aprašymą dėl skirimo sanatorijai, su tuo aprašymų einate vėl pas savo šeimos gydytoja ji paruošia aprašymus ligonių kasoms, tada 2-1 dienom prieš sanatoriją važiuojate į ligonių kasas jums išduoda sanatorijos lingonlapius kiek dienų ten būsite ir kokia sumą jums skiriama reabilitacijai.

Tiesa pas reabilitologą einant jau turite žinoti datą kada jus priims sanatorijoje, jei pvz. Palangos "Ginataras" pasiskambinate į registratūrą ir pasakote noriu priregistrtuoti vaiką, po pvz plaučių uždegimo jums pasakys datą, registruojatės pas reabilitologą 1 mėn prieš sanatoriją maždaug, kad spėti praeiti . 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2011-04-17 11:26

Didelis ACIU!!! ;)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288
 
2011-04-17 13:02

Aš visai susipainiojau Ir visiškai "žalia" esu reikaluose su sanatorijom, nes nei pati kada buvus, nei kas iš artimųjų..

Tai reikia registruot vaiką sanatorijon dar prieš einant pas reabilitologą? O jei jis nepaskirs sanatorijos?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-17 15:42

Pirmiausia turite paprašyti siuntimo savo gydytojos pas reabilitologę, jei jį jau turite skambinate į sanatoriją (sakau nežinau kaip vilniaus ir druskininkų situacija, gal nereikia pirmumo joms) bet jei Palangos reikia pirmiausia skambinti į sanatoriją, tada registruotis pas reabilitologę . 

Pvz man išrašė siuntimą pas reabilitologę kovo mėnesį, pasisukau "Gintarui" tik rugsėjį vieta, nesutikau, tai pasirinkau renovuotus mokamus kambarius, tai data paskirta gegužės 3 d. per tą laiką nuėjome pas reabilitologę, kuri paskyrė nuo balandžio 18 d. reabilitacija, na va tai nuo ryt . tada po jų  vežu aprašymus vaikų gydytojai ir į ligonių kasas, tada gegužės 3 jau į Palangą  

Ar aiškiau 
 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Plaučių uždegimas arba...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius