Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Surogatinė mama

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-10 15:27

nejlandina 2011 04 16    

negaleciau niekaip..  aisku uzjauciu seimas, kurios negali susilaukti vaikelio, bet kiek yra vaikuciu, kurie neturi teveliu.. yra juk ir vos keliu valandu kudikeliu netekusiu teveliu..jei jau taip norima but mama ar teciu nejau jau taip beproto svarbu yra, kad tas vaikas turetu tavo dnr??...nezinau..nesuvokiama man kaip galima, juk cia ne kokia palaidine, kuria nesiojai 9 men..turi jis mano dnr ar ne, bet jo  sirdute pradejo plakti manyje, ir gimes nurimo pajutes mano sirdutes plakima..stai kaip as tai suvokiu..sutinku, beproto skaudu, bet gi galima suteikti sansa buti laimingam vienam is begales likimo nuskriaustu kudikeliu... ;)

Dauguma, kas naudojasi surogatine motinyste, nori turėti savo vaikiuką, tik pagimdytą kitos moters, o ne auginti svetimą, aišku, jį galima mylėti kaip savo ir pan, bet tai ne tas pats.

Dabar girdėjau ir mintį, jog galvojama kurti dirbtines gimdas, kuriose vystysis vaikeliai vietoj surogatinės motinystės, kas, manau, dar baisiau.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-15 14:59

na net nezinau kaip jos iskentejusios visus nestumo rupescius gimdyma atiduoda kitiems vaikus na dar tiksliau tariant parduoda kaip koki zaisla, na gal jom lengviau kad ne nuo mylimo zmogaus, na net nezinau, seip as nepritariu tokioms mamos gi mazu vaiku pilni vaiku globos namai is ten ja geriau gelbeti vaikus ... na zinoma jos turi savo argumentu, bet as tikrai taip negaleciau ir begalo dizaugiuosi kad mes su vyru turime galimybe tureti savo vaikus.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-22 21:12

as irgi apie tai galvojau pasigimdziusi savoski. tikrai negaleciau buti. ir nesvarbu, savo seimai, draugams ar nepazistamiems. per tuos 9 men tiek prisirisi prie to kudikelio, gimdymas tik dar labiau ta rysi sustiprina, o paskui atiduoti... sirdis plystu  is skausmo...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-28 18:01

na bet kaip sakoma visokiu zmoniu yra visokiu ir reikia

2

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
BENAS