Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Surogatinė mama

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-13 13:11

vakar skaiciau straipsni berods alfoje apie surogatine mama kaip nestumo pabaigoje apsigalvojo ir seimai nebeatidave vaikelio,idomumo delei prisijungiau i internacionali surogatiniu mamu saita,ir dieve apstulbau keik daug jaunu paneliu is viso pasaulio sutinka buti surogatine mama,ka jus galvojate apie tokias mama smerkiate palaikote,as tokiu mamu nesmerkiu,aciu dievui kad dievulis man dave vaiku ir nereikia galvoti apie dirbtini apvaisinima ar kitas paslaugas,idomu man kiek tokiom mamom moka,straipsnyje buvo rasoma kad seima sumokejo 10000 svaru,visas islaidas,ir plius siaip duodavo pinigu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-04-13 14:01

Net nežinau kokios nuomonės aš apie tas moteris, sunku labai ką pasakyti, ką jos masto, galvoja ir t.t. aš jų nei smerkiu, nei palaikau, tik tiek, kad man nesuvokiamas dalykas, kaip širdis joms neplyšta atiduodant, juk tiek laiko išnešioji, jauti judesiukus, girdi širdelę plakant ir t.t.t.t.t Kokia turi būti šalta moters širdis būti surogatine motina ??? 

2011-04-13 14:11

as vakar kai paziurejau foto surogatiniu mamu aisku buvo visokiu ir jau turincias savo seimas ir labai jaunu,ir man is daugumos foto susidare kad gimdytu del to kad gauti pinigu,dauguma foto man primine tinklalapi pazintys .lt nu tokios foto kad nezinau nei kaip apibudinti,skaiciau gyvenimo aprasymus ir del ko nori buti surogatine mama,atsakymas toks kad nori suteikti galimybe buti mama ir pajusti tai ka reiskia,aisku per tiek puslapiu visu neperziurejau,as asmeniskai negaleciau buti tokia mama vien del to kaip tu apibudinai kristulka sirdis plystu jei reiktu atiduoti vaika,netgi viena siule pagimdyti vaika leizbieciu,geju transeksualu seimai

2011-04-13 14:14

Na aš linkčiau taip pat prie tokios išvados, kad ryžtasi dėl pinigų, bet dievuli juk tie pinigai baigsis, ne jau taip ir sukasi ratas, sakyčiau, kad išlaiko visą gyvenimą, na tarsi alimentus mokėtu, o čia vienas davimas ir pamiršta, nežinau man sunku suvokti .

2011-04-13 14:17

nezinau ir as ka galvoti,na as palaikau tokias mamas kurios buna savo dukrom surogatines mamos,kaip sakoma ko mama tik nepadarytu del vaiko,bet situo atveju nzn sunku ka pasakyti,idomu kiek joms moka kad tiek daug norinciu

2011-04-13 14:42

O kokiose šalyse tai yra legalu, juk įsivaizduoju turi būti surogatinių motinų centrai kažkokie .

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-13 14:47

As esu teigiamos nuomones apie tas motinas ir dirbtinius apvaisinimus.Ir netgi paciai kilo mintis isnesioti vyro brolio seimai kudiki.nes jie daug metu negali susilaukti mazylio.uz lango 21 amzius,nieko nera keisto.as pinigu aisku jokiu neimciau...o tos kurios gimdo del pinigu,tai irgi nesmerkiu,ju toks uzdarbis ir tiek,kazkam bjauru,o kazkam suteikia gyvenimo prasme ir dziaugsma.

2011-04-13 15:00

Na aš nešiuolaikinė  gal po nnnnn metų kitaip galvosiu, bet šiuo metu man nesuprantama. Arba sunku suprasti .

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-04-13 15:57

bet kaip ta vaika atiduoti broliui? juk jis TAVO....

2011-04-13 16:17

surogatine mama buti yra visiskai legalu istatymai nedraudzia sita tikrai zinau skaiciau,as kiek suprantu,jeigu gytutis butu buvusi vyro brolio seimai surogatine mama tai cia jau nera giminystes kraujo,as kiek suprantu jos vyro brolio sperma butu dirbtinai apvaisinta ,tokiu mamu ir as nesmerkiu ir nesmerksiu bet as tokia negaleciau buti cia jau reikia labai stipriu nervu zmogaus

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-04-13 16:25

nei smerkiu nei palaikau.Tik zinau ,kad as taip negaleciau padaryt.Man galvoj netelpa kaip galima po 9 men atiduot kazkam savo vaika brrrr.... kazkas baisaus 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-04-13 19:25

na konkrecios nuomones neturiu siuo klausimu. kiek zinau tai nemazai tu surogatiniu persigalvoja ir nebeatiduoda vaiko, taciau man tai nepatinka- jeigu susitarei kad pagimdysi vaika ir atiduosi tai ir laikykis zodzio. nes isivaziduoju kaip skaudu tai seimai, kuriai turejo tas vaikelis atitekti.  kazkada juokais vyrui sakiau kad va jeigu koks zymus zmogus, pavyzdziui M.Schumacher i mane kreiptusi siuo klausimu, tai gal ir sutikciau buti ta surogatine motina.. bet paskui abejones pradejo kilti kad man gali buti per daug sunku atiduot savo vaika. tad gal nesiryzciau buti surogatine motina. o jei kas is seimos paprasytu- kuris nors brolis (jei jie negaletu susilaukti).. zinoma, noretusi padeti, tuo labiau kad jie mane pazysta, mano genai, zinotu kokia as esu, ka vartoju nevartoju per nestuma ir panasiai. taciau manau kad as vistiek ziureciau i ta vaikeli kaip i savo, pradeciau savo trigrasi kisti kaip aukleti vaika, ir tarp musu isipliekstu didziausi nesutarimai.. tad siuo momentu as negaleciau buti surogatine mama. gal kas pasikeis dar ir pasikeis mano nuomone. o tu kitu moteru as nei smerkiu, nei pateisinu. ne man reikalas.jei pagimde vaikeli, ji atidave i geras rankas na tai saunu. svarbu vaikelis auga normalioje seimoje, o ne paliktas vidurziemi kurnors gatvej.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-14 09:21

surogatine mama tai ir apibudina viska.jis nera ir nebus tavo vaikas,nes juk tai ne vien apvaisinimas,tai juk ir kitos moters dnr .nezinau kaip paaiskinti.

o ryztis ar ne as dar nezinau...kai matau kaip jie nori vaikelio ir negali,graudu darosi.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-14 09:24

http://www.gyvybe.lt/uzgyvybe/200212/uzg12_06.html

va viska sitas straipsniukas apibudina...busimas vaikas netgi nebus panasus i tave,ir nepaveldi jokiu bruozu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-04-14 16:57

Nei už ,nei prieš,neturiu kategoriškos nuomonės.Būti gal ir galėčiau,bet tik labai artimam žmogui,kaip savo  sesei ar broliui.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-04-14 18:09

Kaip  kitos raše anksčiau, na ka aš žinau... nei palaikau nei smerkiu, nežinau ir nesuprantu kaip galima išnešioti, atiduoti vaika.. o paskui vis gyvenimą gyventi nesuvokiu, bet jei jie turi tiek rižto  ir drasos... tai aš taip nebegalečiau.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-04-14 19:01

o ir kaip ateja rase ta suma kiek daugmaz gauna uz tai kad pagimdo vaika. as manau kad tai juokinga suma. tu uz tokia suma nieko nenusipirksi, tik skuduru gali prisipirkti. kaip kristulka rase- tie pinigai greitai baigsis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-04-15 22:55

na is vienos puses tom seimom kurios neturi vaiku tai galimybe tureti, manau yra blogiau pasidaryt prasivalyma ar vaika palikt vaiku namuose kur truks silumos. na bet sunku man suprast kai vaikas 9 menesius kartu, jauti judesius ir poto atiduot, sunku turetu but

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-04-16 22:24

negaleciau niekaip..  aisku uzjauciu seimas, kurios negali susilaukti vaikelio, bet kiek yra vaikuciu, kurie neturi teveliu.. yra juk ir vos keliu valandu kudikeliu netekusiu teveliu..jei jau taip norima but mama ar teciu nejau jau taip beproto svarbu yra, kad tas vaikas turetu tavo dnr??...nezinau..nesuvokiama man kaip galima, juk cia ne kokia palaidine, kuria nesiojai 9 men..turi jis mano dnr ar ne, bet jo  sirdute pradejo plakti manyje, ir gimes nurimo pajutes mano sirdutes plakima..stai kaip as tai suvokiu..sutinku, beproto skaudu, bet gi galima suteikti sansa buti laimingam vienam is begales likimo nuskriaustu kudikeliu... ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-10 15:19

Surogatine mama sutinka būti tokios, kurioms labai riekia pinigų, o vaikas, kuris auga jų gimdoje neturi jų dnr, taigi yra ne jų. Arba tokios, kurioms labai gaila šeimų, kurios negali turėti vaikų, o jų labai nori, vat kaip ir kažkuri mamytė minėjo, kad brolio šeima labai nori, bet negali susilaukti. Tik manau, jog geriau tai patikėti žmogui, kurio daugiau nepamatysi, taip lengviau tiek vienai tiek kitai pusei.

Jau ir Lietuvoje atsiranda surogatinės motinystės atvejų, tik neikas garsiai nesiskelbia. Aš taip pat nesutikčiau tokia būti, bet tikrai nesmerkiu nei moterų, kurios sutinka, nei tėvų, kurie pasiryžta taip susilaukti vaikelio.

Spermos bankai veikia jau seniai, po daugelio metų ir surogatinė motinystė nieko nebestebins :)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
SAULIUS