Forumas > Laisvalaikis > Humoras,... > Žaidimai Vaikų...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:06

 Nezinau gal jau yra tokia tema,bet nemaciau niekur.

Kaip uzimame vaikus per ju gimtadienius ka veikiame.Kokius zaidimus zaidziame.


 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:07

  Jei vaikai didesni galima i baliona pries puciant imest popiereli su uzduotim, pvz pasok, padainuok, padeklamuok, imink misle ar panasiai


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:09

 Padaryti laimes sulini su kokiom smulkiom dovanelem ir kiekvienam sventes dalyviui duoti traukti, bet zinoma pirma leist traukti jubiliatui,


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:12

 Balionu kova. Reikia balionu ir ,virveliu . Zaidzia 2 zaidejai, is 1 komandos .Tuos balionus turi prisiristi prie kuno ir pradeti zaisti zaisti taip........... Reike nuo priesiniko susprokdinti balionus pas ka belionu daugiau lieka tas laimi o pas ka nera arba mazai pralaimi.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:19

 Povandeninė puota.Tinka 5-10m. vaikams.

Žaidimo aprašymas:Įsivaizduokime,kad vyksta povandeninis vakarėlis,o visuose vakarėliuose linksminamasi ir šokama.Kiekvienas vaikas išsirenka po vieną žuvies pavadinimą pvz.: karosas,ešerys,lydeka,stinta,lašiša ir t.t.Užduotis: Pasigirdus muzikai,visos žuvys šoka ,taip kaip šoktų Jų įsivaizduojama žuvis.Galima kaitalioti muziką,lėta-greita.Laimi išradingiausias vaikas -žuvis.(Originaliausią apdovanojame)Kad būtų Įdomiau antrąjį kartą padarykite visa tai su pievų gyventojais(tegu pasirenka vabalų pavadinimus pvz.: drugelis,vikšras,karkvabalis,kolorado vabalas ir t.t.),prisijunkite ir jūs ,suaugusieji,mažiesiems patiks

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:20

 

Prisėsk ant baliono.Tinka visiems ir vaikams ir tėvams.Kiek žaidėjų ,tiek tvirtai pripūstų balionų,su į baliono vidų įdėtu nurodymu,ką reikia padaryti.

Šį žaidimą žaiskite visi ir tėvai ir vaikai.Žaidėjai susėda ratu,imamas vienas balionas,o jubiliatas išrenka kas ant jo turės prisėsti visu svoriu ,jei balionas susprogstra,susprogdinusiam reikia atlikti nurodytą užduotį(pašokti,paloti šuniuku ar tai ką jūs sugalvojote įdėdami užduotį į balioną).

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:21

 Siamo dvyniai . poroms tėvelis ir vaikas.Mamytė ir vaikas.

Žaidimo aprašymas:Kadaise,kai dar Tailandas vadinosi Siamu, ten gimė du berniukai Čang ir Yang.Jie buvo ypatingi tuo, kad turėjo bendras kūno dalis, t.y. buvo suaugę į vieną.Pagal šalies pavadinimą berniukai buvo pavadinti Siamo dvyniais.Labai sunku būti Siamo dvyniais,nes du žmonės turi tik dvi rankas.Pabandykite tuo įsitikinti patys :S usikibikite stipriai per liemenį ir susiglauskite,pasilikite po laisvą ranką ir pabandykite atlikti paprasčiausius darbus:įverkite siūlą į adatą,pakeiskite tušinuko širdelę,užriškite batų raištelius,iškirpkite iš popieriaus apskritimą ir t.t.

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:22

 Vienišas vaiduoklis.Tinka visai šeimai,ar draugų rateliui.

Žaidimo aprašymas ažymima vaiduoklio teritorija ir vienas žaidėjas išrenkamas vaiduokliu.Jis visada pasilieka pažymėtoje vietoje-apleistame name.Vaiduoklis labai vienišas ir nori susirasti draugų.Kiti žaidėjai yra saugūs už namo ribų,taciau mielai erzina vienišą vaiduoklį vis įeidami į senąjį namą.Vaiduoklis stengiasi pagauti žaidėjus,esančius name.Jeigu jam pasiseka ,paliestasis žaidėjas irgi tampa vaiduokliu,ir gaudo dviese žaidėjus įbėgančius į apleistą namą,po to trise ,keturiese ir t.t.Paskutinis nepaliestas žaidėjas laimi ir tampa kito žaidimo vienišu vaiduokliu.

Kad pasunkintumėt žaidėjų užduotį pabėgti iš namo ,nustatykite kur durys kur langai ,o kur siena,juk per sieną nepabėgsi


 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92
 
2011-04-08 10:22

 Daina Gimtadienio proga.

Žaidimo aprašymas :( Iš pat pradžių vaikai dar nežinodami žaidimo sąlygų pasirenka gyvūnų pavadinimus). Kai svečiai ateina į gimtadienį visada dainuoja kokią nors gimtadienio dainą pvz.: "Su gimimo diena..........". Įsivaizduokite,kad gimtadienį švenčia ne berniukas ar mergaitė,o koks nors gyvūnas.Ir pas jį atėjo giminaičiai.parodykite kaip jie dainuotų gimtadienio dainą savo kalba. Jei jie yra ežiukai,varnos,varlės,meškinai, ožkos vištos ir t.t.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126
 
2011-08-13 12:10

Radau kai ka naudingo: vaiku zaidimai nemokami

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-08-14 17:51

panaši tema

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/14320/3/zaidimai-vaikamsVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Humoras, įvairenybės,... > Žaidimai Vaikų Gimtadieniui

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Emilija