Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Homeopatija ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2011-04-08 19:04

Del pediatres, pas mus buvo pediatre gera, ji nekisdavo antibijotiku niekad, bet va pries homeopatija buvo visvien nusiteikusi.Na tiesiog manau gydytojas pasirenka savo gydymo buda ir yra isitikines kad jis ir yra geriausias.Pasiulyciau, jai ji ka israso, tai sakykit gerai tepsim , duosim, o pati jau spresk kaip pasielgti, taip bus visiem ramiau, del skiepu atsisakymo ir nereik leistis i diskusijas, jai aiskus pati tvirtai apsisprendei, tai konstatuoji fakta ir tiek.

Del sunaus jusu tai idomiai tikrai, o tai kaip jam nustate astma, jai pas ji nera dusulio?Maniskis tai rimtai sirgo , reanimacijose gulejom, o astmininkai vaikai dazniausiai ir buna labai judrus.po pusantru metu ligos , na ji neblogejo , buvo stabili, jie norejo israsyt stipresniu vaistu ale pagal amziu, nes tada jau nusprende kad mano vaikas neisaugs, tai rimta ir galima invaliduma imtis, bet as atsisakiau, pasakiua kad nematau reikalo stipresniem vaistam, nes jam juk nera blogiau.

Del gydytoju, matai mes dabar Airijoj ir turim cia puikia, rusu gydytoja - homeopate, per 6 metus pas pediatra lankemes vos kelis kartus .O vyresnelio astma gydziau dar budama Lt pas gydytoja - homeopate Balniene, jau tada pas ja buvo didziules eiles ir labai brangu, bet mes papuolem per pazystamus.Mes is Klaipedos, kontaktu jos nebeturiu, bet jai tau reikia galiu duot kito gydytojo kontaktus, jis gali duot jos kontaktus.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-08 19:10

O nustato priezastys, pagrinde pokalbis, zodziu pirmas vizitas trunka apie 2 val. nes issiklausineja ne tik apie vaika viska, kaip jis miega, kokiom valandom eina miegot , keliasi, pabunda naktim, kaip jis reaguoja i viena ar kita situacija, ka kada valgo, bet ir apie mama, kaip jautesi nestumo metu, ka valge, kokia psihologine busena, nu zodziu viska nuo iki.Dar prie to viso Balniene tikrino berods ta folio metodika( nezinau ar tikrai ji taip vadinasi),ant delnu yra atseit visu zmogaus organu taskai ir ji sutokiu ale tusinuku prijunktu prie aparato liecia taska ir tada rodo ten kaip tas organas funkcionuoja, na bet as ten nieko nesupratau.Ir aiskus ji apziurejo vaika, visa kuneli, sunaus buvo nuo gimimo nagai koju pasiriete i virsu, ji pamacius iskart pasake kad tai pirmas pozymis zarnyno sutrikimo ir ka jus manot kai isigydem nagai tapo normalus.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 22

2011-04-09 10:49

va kaip įdomu, mano mažosios tai tik mažasis pirštukas užsirietęs į viršų

2011-04-10 13:28

Mums astmą nustatė dėl dažnų bronchitų, kadangi pastebėjome alergiją šuniui, gydytoja siuntė į Klaipėdą, klaipėdoje kreipėmės pas alergologę Sivickienę berods ir kaip toje sekoje privaloma ir pas pulmonologę Šiliauskaitę, kuri pasiklausinėjus pripažino lengvo silpnumo astmą ir pabrėžė kontruoliuojant ją išaugsite, bet kai pasitvirtino, kad esame alergiški šuniui, močiutė išvežė šunį į kaimą, reguliavome mitybą, aišku vaikas dar sirgdavo bronchitais, nes gi lankė darželį, bet kai augo ir ligos mažėdavo, dabar ir Mažeikiuose yra pulmonologė tai kas pusę metų lankomės tai šiltuoju metu laiku visai nuima gerti zirteką ir singulairą palieka tik šaltuoju metu laiku, ir matuoja su kažkokiu prietaisiu bronchų išpūtimą ir stebi jų būklę.Tai sako ,kad gerėja , bet kai aš matau kad nėra problemos aš vaikui ir neduodu tų vaistų,  nes būsena tapati ar geriame juos ar ne tai gal išvis jų net nereikia, nes kai pagalvoji juk kepenis taip pat žeidžiamos. Kiek skaitinėjau internete kad singulairas nėra jau toks blogas vaistas, bet jis vistiek cheminis. O dėl homeopato tai kiek skaičiau atsiliepimus, kad apie Misiį irgi neblogai atsiliepia, bet jei man nepadės jo gydymas tada kreipsiuos į jus jūsų gydytojos kordinačių.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-10 17:21

Jo apie sita gydytoja ir geri atsiliepimai.Pati nebuvau tai nieko negaliu pasakyt.

Nu idomiai cia jum ta astma nustate kad nera nei dusuliu, nei inhaliatoriu kaip supratau nenaudojat.Seip Suliauskaite nebloga pulmonologe, nieko negaliu apie ja pasakyt, ji mano sunu priziurejo.Bet tikrai manau kad viskas susitvarkys jum, nes situacija tikrai nera baisi.O del vaistu tai ir neduokit jai matot kad jie jo neveikia, bet idomiai jai vaistai skiriami prie stmos jusu neveikia, tai gal jos isvis ir nera, tiesiog letinis bronhitas ir tiek su polinkiu galimu i astma, bet jai gydysites tai ri liks viskas gerai.Na idomi jusu situacija, parasykite butinai kaip jums toliau sekasi.

2011-04-13 22:49

šiandien lankėmės pas homeopatą Misį, mano mažylę apžiūrėjo ir priskyrė žirniukų 2 rūšių, abu virškinimo sistemą sureguliuoti, vieni tai kepenims ir šlapimo pūslei , o kiti daugiau žarnynui. Kai aš pasakiau, kad aš labai saugau maistą tai jis tik pasakė čia ne no to ir čia ne alergija maistui, kadangi buvo labai daug klausimų ir visai pamiršau paklausti ar aš galiu viską valgyti, o dėl sūnaus tai aš buvau teisi, išklausinėjęs pasakė tai kur ta jūsų astma, miegokite ramiai jūs jos neturite ir teisingai darote, kad vaistų neduodate, duotų ir jums tą vamzdelį pūsti ir jums astmą pripaišytų. Dėl alergijos pakalbėjom tai priskyrė lašiukų, kurių receptą turi atsiųsti į el.paštą. Šiaip gydytojo bendravimas patiko, bet kaip pirmam kartui labai daug informacijos vienu metu ir dar su dviem vaikais tai dabar kai apgalvoji labai daug klausimų vėl kyla, bet liepė skambinti man sekmadienį pranešti kaip gydymas tai ir išsiaiškinsiu. Po truputį ir gal priprasiu prie homeopatijos ir tikiuosi mums pavyks pasveikti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-13 23:18

labukas na ka as galiu pasakyti apie homeopatinius vaistus kol padeda gerai<bet kada atsiranda didesnis alergiskumas tai tenka naudoti pypke...

2011-04-14 09:25

tai gal blogas gydymas parinktas alergijai gydyti, o jums taip atsitiko, kad gydėtės homeopatiškai ir liga paūmėjo? beto mums nors ir slogom sergant gydytoja liepia dūdą naudoti, bet aš nematau reikalo, kol nėra dusulio manau jų nereikia.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-14 17:43

jei sloga atsiranda ir duda naudoti man kazkokia tai nesamone kam bereikalo vaika serti vaistais jei nedusta,juk yra tam tikri purskalai i nosi tokiu atveju

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-04-15 09:12

Višiskas absurdas, dūdos tikrai nenaudokite, alerginei slogai yra purškiami lašiukai, tabletės, bet ne chormonai .

2011-04-15 09:37

tai mes ir nenaudojam, stengiamės gydytis natūraliai, labai padada propolio aliejus. O gydytoja prie menkiausio susirgimo sako viskas surišta kvėpavimo takuose ir liepia gydytis kaip  sunkiam astmininkui, bet kiekviena mama savo vaiką geriausiai pažįsta ir žino kaip savo vaiką gydyti, dabar kai jis man suserga mes net neinam pas gydytoją, patys pasigydom.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-15 11:18

Jai teisingai prinkta homeopatija ir surasta priezastis homeopatija padeda ir isgydo, jokiu isimciu nera ap[art vienos - neteisingai nustatytos priezastys ir neteisingai paskirti vaistai.

O pirmas apsilankymas pas homeopata tikrai sudetingas, labai jau daug info gauni, bet jai tau kyla klausimu skambink ir anksciau ir klausk.Drysciau manyt jai vaistukai skirti kepenim, tai alergijos priezastis - skiepai nes jie blokuoja kepenu veikla.

Na tikiuosi po truputi viskas susitvarkys, vienintelis tai kad su homeopatija reikia laiko ir kantrybes

2011-04-15 19:18

taip ir aš labai tikiuosi, kad mums padės, žinau kad tai ilgas gydymas, bet jau labai norisi, kad greičiau būtų pagerėjimas, o pagal gydytoją supratau, kad jam skambinti paskirtu laiku, sekmadienį, o jei neprisiskambinsiu tai parašyti jam žinutę ir kada jis galės perskambins, tik va sūnui receptą sakė atsiųs į el/paštą, bet vis neatsiunčia aš įtariu labai daug darbo ir pamiršo, reiks sekmadienį priminti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-25 14:29

nojus6 2011 04 15    

taip ir aš labai tikiuosi, kad mums padės, žinau kad tai ilgas gydymas, bet jau labai norisi, kad greičiau būtų pagerėjimas, o pagal gydytoją supratau, kad jam skambinti paskirtu laiku, sekmadienį, o jei neprisiskambinsiu tai parašyti jam žinutę ir kada jis galės perskambins, tik va sūnui receptą sakė atsiųs į el/paštą, bet vis neatsiunčia aš įtariu labai daug darbo ir pamiršo, reiks sekmadienį priminti.

Tikrai pades :) Tereikia laiko

Homeopatija

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2011-10-24 00:51

sveikos mergaites,gal kas prisijunks prie manes dar pabendrauti apie hemeopatija.as tokia biski pasimetus,lyg ir tikiu kad augalai gydo ir sveikiau,bet kai vaikas suserga as nezinau kokius vaistus duoti ir nuo ko,nes jei turiu keliu rusiu hemeopatiniu vaistu skaitau nuo ko jie padeda,nebesuprantu ar gerai duodu ar ne?is kur man rasti hemeopata airijoj?seip ir lietuvoj nera teke buti pas juos.a dar nebaigiau apie vaistus,zinok kokia nesamone darau kai jau pasimetu  ir vaikai serga duodu ir hemeopatiniu ir paprastu vaistu,o galiausiai buna dar taip kad atsirandam pas gydytoja kuris priraso antibiotiku :( .va tokios liudnos mano tokeles.mano berniukas irgi elergiskas bet kam nezinau nesam jokiu tyrimu dare.irgi tepalu priraso su hormonais.ir seip krema perkam vaistinej  emulsija.o dar kas idomu jam kas puse metu o gal i metus karta  neatsimenu ant kojytes prie kauliuko toks skaudulys pradeda darytis pradioj parausta pradeda skaudeti.lyg patinsta truputi ir atsiranda po oda lyg pulinukai .lyg spuogai.tai vel buna kazkoks kremas ir plius antibiotikai

2012-02-28 14:42

Sveiki kažkaip seniai buvau užsukusi, o gi žiūriu jau senokai rašėte, dėl homeopatinių vaistukų, tai jie labai efektyvūs ligos pradžioje, svarbu pastebėti pradžią, aš turiu antigripinas 1 žirniukus, jie nuo gerklės slogos ir nuo kosulio, vienu žodžiu nuo tokio virusinio, jei jau vaikas karščiuoja tai man vaistininkė sakė jau reikia antigripinas 2 arba 3. Ir kai man jau kuris nors iš vaikų tik keistas mes jau čiulpiam tuos žirniukus, vieną kart nepastebėjau pradžios sloga įsitaisė tai su tais žirniukais ganėtinai greit pasitaisėm,. Homeopatija toks dalykas kad reikia labai domėtis teko skaityti kai kitos mamos ligos pradžioja kas dvi valandas duoda tuos žirniukus ir ligos nebėr. Na o kai mes savo žandus išsigydėme homeopatijos dėka tai man išvis stebūklas nes mano mažosios žandai buvo kaip nuplikyti niekas nepadėjo. Aš tik už homeopatija dar vis žadu nusipirkti Popovo kygą paskaityti apie gydymą nes kuo tolyn tik homeopatiniais vaistais savo vaikus noriu gydyti, o jums grįžus į Lietuva siūlyčiau tikrai apsilankyti pas homeopatą , nes negydant alergijos ji gali tik didėti ir prisidėti astma mums taip buvo su didžiuoju

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-01-06 00:26

perskaiciau visus jusu pasisakymus ir zinokite lygiai as pats ir mano maziukui...atrodo jog beria nuo oro....

labai idomu kokius jums israse zirniukus nuo alergijos? kokius vartojote ir kiek laiko?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-06-30 23:08

Jei kiltų panašių keblumų siūlau pasikonsultuoti su keliais gydytojais. Mums labai padėjo dermatologas vilniuje, nes Utenoje ne taip diagnozavo..

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Homeopatija ir alergijos...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Adriana