Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Homeopatija ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 22

2011-04-07 15:22

Teko skaityti, kad labai veiksmingai alergiją gydo homeopatai, gal yra mamų kurios savo vaikus gydė pas homeopatus, kokius vaistus priskyrė ir kaip juos vartojote, nes aš duodu tuos žirniukus ir nežinau gal ką ne taip darau, nes gydau pati tik pasiskaičius, gal gali kas plačiau aprašyti gydymo būdą. Būsiu labai dėkinga.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-07 23:06

Sveika, as gydau vaikus savo su homeopatiniais vaistukais, tiksliau ne as pati , o su gydytoja.Homeopatija toks dalykas kur nerekomenduociau nei uz ka paciai gydytis savo nuoziura, vienas vaistas tinkantis vienam vaikui gali visiskai netikti kitam, o dar ir pakenkti, juk tai priklauso nuo labai daug kitu , ne tik ligos, aplinkybiu, beje homeopatija gydo priezastis ligos o ne pasekmes, todel nemanau kad pati mama gali nustatyti priezasty.Pvz. alergija jai yra  tai reik zinot kodel ta alergija yra , kuris organas vaiko organizme yra silpnas ar pazeistas ir kas sukelia ta alergija.

O ar zinot neteisingai ilga laika vartojant vaistus galite issaukti liga.Taip kad geriau susiraskite gera medika - homeopata ir gydykites su jo konsultacija o ne eksperementuokite ant savo vaiko.

2011-04-08 00:01

aš konsultavausi su kaip aš supratau besidominančia homeopatija gydytoja tai ji man patarė duoti calcium carbonitum30  vieną kartą savaitėje, ir silicea6 kiekvieną dieną,o kai kitur forumuose paskaitau tai vartoja dažniau tai man ir įdomu pasidarė gal mes per retai geriame, nes mums tai dinksta bėrimas tai vėl nežinia nuoko paraudonuoja žandai, o rytoj jau nuo 9 val registruosiuosi pas Misi į Klaipėdą tikiuosi pavyks ir vešiu savo mažę. O jums po kiek laiko pasireiškė gerėjimas kai pradėjote vartoti žirniukus?

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-08 09:31

Nu tai sauniai kad eisite pas gydytoja, nes as uz si gydymo buda bet tik su gydytojo konsultacija.Daznumas geriamu vaistu priklauso velgi nuo ligos, nuo vaiko asmenybes ir daug visokiu kitu faktoriu.Bet , manau jai teisingai parinkti vaistukai , nera butina gert ju labai daznai, na nebent lyga labai umi .Mano sunui kai gydem astma tai gerem vaistus labai ilgai, apie puse metu, bet ta liga buvo sena sunki ir gert reikejo 3 kartus dienoj bet ten bu vo berods 4 rusiu zirniukai.Dabar kai vaikai serga, aciu gydytojai, ji puikiai parenka vaistukus ir uztenka gert 3 kartus dienoj, kai buna labai stipri sloga tada geriam nuo slogos pirma diena ra dvi kad dvi valandas , paskui 3 kartus dienoj. Nu zodziu , sakau cia ir nuo ligos ir nuo vaiko ir nuo situacijos priklauso.

O del alergijos, kad ji atsiranda ir isnyksta, as manyciua kad jum cia ne nuo vaistuku, o nuo alergija sukeliancio dalyko, pastebekit vaika, ka jis valgo , ka veikia.Istikro gali alergizuot nuo tokio maisto kur net nepagalvotume.Mano dukrai neperseniausiai ir buvo islindus alergija ir niekaip negalejau suprast kas ja sukelia, o tai pasirodo desra, bet kokia, virta daktariska, serviladas, desreles.

2011-04-08 13:40

bet kiek domėjausi, kad tas bėrimas nereiškia dar alergijos ir gali visai ir ne nuo maisto berti, labai daug faktorių yra kurie iššaukia bėrimą, čia ir reikia gero homeopato , kuris teisingai nustatytų ligą, man pirmoji gydytoja pasirodė per silpna tam ( ji pas mus mieste dirba reabitologe ir tik konsultuoja ), o šiandien 20 min vargau kol prisiskambinau prisiregistruoti pas Misį, tai trečiadienį važiuosim, vešiuosi ir didyjį sūnų jam taip pat nustatyta astma, kaip aš manu nuo nežinojimo mano jį taip pat mažą bėrė, o aš kaip dabar suprantu uždelsiau ir kaip toliau ta seka po bėrimų eina astma, labai tikiuosi , kad viską mes sureguliuosim.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-04-08 14:18

pasisakysiu savo nuomone, manau, kad turite stebeti vaikucius ir atrasti kam alergizuoja, nes kitaip net ir tie heomopatiniai vaistukai nepades.stebekite ar nuo maisto produktu, ar nuo dulkiu, gal nuo namu augintinio, gal tiesiog pavasaris ir nuo ziedadulkiu ir t.t. tik Jus pati stebedama galite issiaiskinti kam alergizuoja, turite pasalinti is aplinkos tai kas sukelia ta alergija.rasykites kiekviena diena vaikelio bukle ir ka valge, kur ejo, su kuo kontaktavo. kaip Orintuxxx minejo, bukit atsargi su vaistukais, nes jei netinkamai vartojami tikrai gali sukelti rimtas ligas. sekmes Jums

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-08 14:29

nesunku pasidaryti kraujo tyrimus kad nustatytu kam vaikas elergizuoja aisku tyrimai mokami

2011-04-08 14:41

oi jau mes tiek kontroliuojam, kad kartais atrodo, kad mus nuo oro beria, aš laikausi hipoalerginės dietos , maistą vaikui taip pat parenku kas mažiausiai galėtų alergizuoti, bandžiau kruopų neduoti buvo tas pats, morkų visai nebeduodu, mėsytę valgom triušieną , mano tėtis augina galima sakyti ekologiška, daržovės iš mūsų daržo, viską stengiamės duoti kas mūsų užauginta, namuose jokios chemijos, skalbiu muilo riešutais dar iš jo išsiverdu ploviklį, kurį naudoju byityje, dulkes siurbiu kiekvieną dieną vandeniniu siurbliu, tai ir net nebežinau kas dar galėtų būti blogai, o kraujo tyrymus daryti ji dar per maža, ji dabar 8 mėnesių, gali ir nerodyti.

2011-04-08 14:45

istiesu nzn nuo kokio amziaus daro kraujo tyrima,kazkaip nepasiteiravau,na ore tarp kitko yra labai daug elergenu,taip kad siais laikais nuo nieko negali apsisaugoti 100 procentu

2011-04-08 14:45

pas mus jokių augintinių nėra, nėra net kilimų ir užuolaidų.

2011-04-08 14:47

šiandien kai kalbėjau su Misiaus administratore tai ji sakė visai čia ne nuo maisto, tai ir laukiu trečiadienio vizito pas jį ir pradėti gydymą, įdomu ką mums nustatys.

2011-04-08 14:50

kad kartais ir gydytojai nustato i pievas diagnoze,va mano pana elergiska daug kam,bet yra elergiska ir berzams ypac kai prasides ju zydejimas,na tai neispjausi visu berzu aplinkui reikes maziau vesti i lauka,aisku kai nustatys diagnoze bus tau ir paciai daug lengviau

2011-04-08 14:52

sakė gali ir kažkoks organas nefuncionuoti, kasa  lėtai dirbti, beto mes anksti pradėjome papildomo maisto valgyti gydytoja liepė jau 4 mėn pradėti papildomai primaitinti, dar po gimdymo tūrėjau auksinį stafilokoką, gėriau atibiotikus ir liepė maitinti mažę, gal viska susidėjo ir dabar jos organizmas valosi, o auksiniu stafilokoku vargau du mėnesius, labai augo pūliniai, net du kartus teko pjauti.

2011-04-08 14:54

vajezau pas jus kad nekas,na lauksim ziniu kai diagnozuos jums liga,

2011-04-08 15:47

gerai būtinai parašysiu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-04-08 16:00

o jus misinukais maitinate dabar? skiepai taip pat gali sukelti alergijas, mum po 2 menesiu skiepuku ir buvo prasideja berimai

2011-04-08 16:12

ne  maitinu pati, gal ir skiepai galėjo prisidėti, nes mums nuo 5 mėnesio prasidėjo bėdos po truputį ir vis daugiau.

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-08 17:14

Taisakiau jau pradzioj kad jai alergija t.y. berimas dar toli grazu nereiskia kad tai alergija i kazka butent, o butent kad yra sutrike kazkurio organo funkcionavimas, daznas dalykas gali buti kepeny, jai ju veikimas yra silpnas ar sutrikes, tada skiepai pirmiausia sukelia alergijas, na arba atvirksciai nuo skiepo alergija buna kai silpnos kepenys ar sutrikes funkcionavimas.Zodziu mazdaug aisku, as cia pasakoju ka man gyd. aiskino.Del skiepu pilnai gali but, jie labai daug kam paskutiniu metu sukelia alergijas, mano mazyliui ir po 4 men. skiepo prasidejus berimui, mes atsisakem skiepu.

Del alergijos tyrimu, na iki metu tikrai niekas nedarys, o veliau seip gali tyrima padaryt ir pasakyt mazdaug , bet ne tiksliai kam alergiskas vaikas, o tiksliai galima tyrimus atlikti tik nuo 4 metu.Esam su tuo susidure.

Del astmos, mano vyresnelis sirgo astma, gydytoju prognoze - visam gyvenimui , invalidumas.Nesutikau su tuom, taippat atsisakiau vaikui duot stipresniu vaistu nuo dusulio.Va tada [irma kart ir susipazinau su homeopatija.Taigi, astma tai nereiskia kad ja sukele alergija , reik velgi ieskot priezasciu.Taigi mano sunaus ligos priezastis buvo - zarnynas.Po puse metu gydymo mes pamirsom ta liga, dudulius,daznus persalimus, alergijas ir t.t

Beje norejau paklaust ar jus ne Klaipedoj kartais ?.

2011-04-08 17:54

ne mes iš Mažeikių, o kad gydotės pas homeopatą ar savo pediatrei sakote, nes aš tai nežinau ar sakyti, nes ji man primygtinai siūlo gydytis harmoniniais tepalais , o aš kiekvieną kartą ją perspėju, kad aš netepsiu ieškosiu priežasties dėl ko beria , bet ji tik su savo harmoniniais tepalais, aš jai aiškinu kad tepu tik su sviestmedžio aliejumi ji tik pro ausis praleidžia, o kai dėl skiepų  ir jų žalą norėjau pasikalbėti tai taip įtikinamai puolė įrodinėti, kad aš vistik skiepijau, o dabar labai gailiuosi ir dar norėjo nuo gripo skiepą įsiūlyti vaikams, bet aš nė klausytis nenorėjau. Ir kiek suprantu medicina prieš natūralų gydymą kartais net nesuprantu dėl ko daktarai dirba, o dėl sūnaus astmos būdavo, kad singulairą išsirašau, bet visą žiemą negeriam ir būklė net neblogėja, pasak jų gerėja tai aš kartais ir galvoju ar ji pas mus išvis yra, sūnus judrus be galo bet nė kart neduso ir šokius lankom net netrukdo, tik kai nueinam pas pulmonologą kai pučiam dūdelę iki galo kiek reikia neišpučiam, o dabar ir sergam labai mažai.

2011-04-08 17:56

o kaip nustato kur priežastis ar pokalbiu ar kokį testą daro? O pas kurį homeopatą jūs gydotės?

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Homeopatija ir alergijos...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
markas