Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Išleistuvių šventė...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-04-01 17:25

Tai va galvojau galvojau skaičiau ir ieškojau ir sumasčiau paklausti pas jus, gal jus susiduret su tokia švente, nes mano mažaja kaip ir prie pabaigos eina jau snuo rugsėjo lankis paruošiamaja grupe ir bus kitos aukletojos, tai va nusprendem sugalvoti švente vaikam ir aukletojom, tai gal turit mynčiu ir ideju?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-02 10:56

 Mes atsisveikinome vaikų pramogų kambaryje, užsakėme stalą su tortu,vaisiais, sultymis, auklėtojoms ir šeimininkutei teikėme dovanas, žaidėme kartu, sėdomės torto pjaustyti su vaikais buvo labai smagu ir linksma visiems.
 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-04-03 10:32

Girdejau jog ir medelio sodinima organizuoja,o kaip pas jus?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-03 11:21

 Pas mus buvo vienbalsiai nuspresta švesti ne darželyje, tad apie medelius nekalbėjome, kadangi rinkomės iškarto sutartoje vietoje, nei vaikai nenorėjo darželyje nei tėvai , nei auklėtojos . Bet jei eisite kur kitur prieš tai galite sodinti .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-04-03 12:26

O dar norejau paklausti aukletojos ka dare iš savopuses? buvo kažkoks pasirodimas? ar viskas vyko ekspromtu? ka dare tėveliai? ar buvo kažkokie diplomai? nuotraukos atminimui? kiek pinigeliu išleidot?Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2011-04-03 14:45

 Auklėtojos padovanojo savo rankų darbo nertus nuostabius angelėlius vaikams su papkėmis su jų darbeliais visais  Pasirodymų jokių nebuvo, nes taip norėjo tėvai, todėl ir šventėme išleistuves kitoje patalpoje, kad smagiai pabūti pasidalino auklėtojos prisiminimais apie išdaigas vaikučių, kiekvienam davė patarimų kaip kovoti su vienomis ar kitomis bėdomis, minusais . Iš tėvelių vienas atstovas pasakė padėkos kalbą ir įteikė dovanėles . 

Su vaikais žaidėme keletą žaidimų, o daugiau davėme laisvę grupei pabūti linksmai tarpusavyje kartu, kol mes smagiai sėdėjomė ir juokėmis iš įvairiausių auklėtojų mums pasakojimų .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-05-03 15:52

Paieškojau paieškojau ir radau  tikrai gražus žodžius gal kam prireiks :)

Kaip greit prabėgo laikas, mes užaugom.
Jau ryt į pamokas pakvies skardus varpelis.
Atrodo, dar tik vakar drugelius po pievą gaudėm,
o ryt – mokyklon jau nuves tiesus takelis.

Tačiau mes jūsų niekad neužmiršim,
gerumo jūsų, meilės, rūpesčio ir patirtų vargų
mūs širdyse jūs tokios amžiams ir išliksit
vis tokios pačios jaunos, gražios, apsupty vaikų.

Mes jau išeinam, bet tikiuos kada sugrįšim,
tik jau savais vaikais už rankų patys vedini,
tada ir vėl visi kartu mielai mes susitiksim,
lyg būtume senų gerų draugų būry.

Jums palinkėti norim iš visos širdies,
gyvenimas lai vien tik laimę, džiaugsmą neša.
Tebūna Jūsų metai visad kupini vilties...

 Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-05-03 15:57

O gal kas žino visus žodžius skirta darželiui žinau tik viena posma

Darželi, lik sveikas,
Darželi, lik sveikas!
Tave jau palikti
Atėjo mums laikas...Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2011-05-03 16:00

Va dar koki eileraštuka radau :)

Lik sveikas darželi..

Eisiu jau. Kaip niekad šypsos saulė

Ir kaip niekad darželis jaukus

Priešaky nuostabus pasaulis

Miestai ir žvaigždynai priešaky.

 

Eisiu jau. Žali klevai parimę

Pakuždės prie vartų paslapčia

Čia pirma svajonė mūsų gimė

Ir keliai prasideda nuo čia.

 Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-05-11 15:44

Spinduliai per lauką bėga
Neša vasarą gėlėtą.
O su jais ir mes kartu
Lekiam pievų takeliu.

Žydi pienė geltonplaukė
Palei patį kelią.
Jūs mums saulės trupinėlis
Ir žinių kraitelė.

Jūs kaip mažas žiburėlis
Prie didžiulio kelio.
Kuriuo mes eisime visi
Žingsnelis po žingsnelio.

Nuoširdų ačiū tariam jums
Už rūpestį, už meilę.
Ir atsiprašome už tai
Kad krėtėme išdaigas.Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-05-11 15:50

Tebūna kasdienybė panaši į duoną:
soti, ir pilnavertė su kvapnia pluta,
dosniai dalink žinių aruodą,
kurį pasės tavo globojama karta.
o kai pavargęs nuo nedėkingumo
norėsi viską mesti, prisimink žodžius:
dėl tikslo daug turi iškęst sunkumų,
o tavo tikslas - Augantis žmogusVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-05-11 15:51

Po jūsų saule mes tokie gležni,
po jūsų dangumi mes tokie mažučiai,
ant jūsų žemės mes tokie geri,
kad mums baisu rytoj kitokiais būti.
tačiau mes stiebiamės viršūnėmis į jus
mes norime labai toli matyti,
kaip auga žodžių miškas neramus
jaunystė, darbas, pareiga, draugystė.Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844
 
2012-09-27 09:25

Siemet mes lankom priesmokykline grupe,bet tam paciam darzelyje.Bet pavasari organizavome isleistuves,atsisveikinome su aukletojomis.As ir dar viena mama,suorganizavom isleistuviu svente uz miesto,kurtuvenu parke.Ten uzsisakem kavinuke su firminiu patiekalu,vaikams atskiras meniu.Uzsakiau dideli isleistuviu torta.Ten vyko oficialioji dalis-iteikeme geles aukletojom,dovaneles.Aukletojos irgi atsidekojo teveliams,kurie buvo aktyviausi grupes veikloje,kurie visada pagelbedavo reikalui esant.Pasistiprine visi ejome i salia esanti zirgyna.Vaikai jodinejo zirgais,vaiksciojome po parka,apziurejome senovini svirna.Vakarop gryzome atgal prie kavinukes,tiek tevai,tiek vaikai zaide linksmus zaidimus(ir aukletojos buvo prigalvojusios,tokius kaip mano tetis gali,arba mano mama gali)ir teveliai visokiausiu buvo prigalvoje.Vakare visi kartu ejome leisti dangaus zibintus,ant kuriu vaikai parase savo norus.Aisku,viskas buvo filmuojama,fotografuojama.Zodziu labai labai linksmos isleistuves buvo.Gryzome velai vakare tik i namus.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-10-30 17:06

Nu žinok faini buvo jūsų išleistuves. Pas mus tai ir gi buvo darem mes tėvu komitetas 3 mamas, išleistuves buvo darželije, oficialioji dalis vaikai gavo medalius, diplomus, padėkos raštus ir dovanelius. Paskui vaidimio traukinuko tema kurie paruoše kartu su aukletoja, buvo balionu paleidimas i dangu medi sodino, atvažiavo raganiukes teatras vaidino patis vaikai, begalo patiko. Ir valgem lauke padarem stala darželio teritorijoje, Na buvo tikrai smagu tiesa dar  tos aukletosjos kurios buvo lopšiuke ir vede vaikus iki paruošiamosios grupes sukure filmuka apie vaikus kai jie atėjo nuo pat pradziu ir nuotrauku albumeli padovanojo kiekvienam vaikui kur jie mažiukai nu faina buvo prisiminti, o mes dar grupei nupirkom dovana fotoaparataVaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4
 
2016-02-05 12:18

Mano dukros daržely lankėsi Raganiukės teatro aktoriai. Labai patiko. Jie vedė pasaką apie Tris paršiukus. Visus kvietė dalyvauti ir išjudino, net niūriausius tėvelius :) atsimenu, sumokėjau litus, iš pradžių piktinausi, bet paskui pamačiau, kad buvo verta. Labai smagiai praleidome laiką


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Išleistuvių šventė...

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kamile