Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Gėlės į namus
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-11-30 23:34

As uzsakynejau geles Mamai gimtadienio proga tai galiu rekomenduot svajoniugeles.lt ,likau patenkinta kadangi geles ilgai laike ,pasiskambinau maloniai pabendravom su drabuotuoju sutarem laika ir viskas gavosi liuks!
Gerai butu ir paciai kada gaut tokia staigmena :D


 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2016-04-08 23:11

Puikus blogas apie gėles: http://vpgeles.lt/

Jei turite klausimų, klauskite.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-03-07 11:00

Sveikos mamytės, 

gėlės visuomet draugams, kurių šventės artėja užsakau jiems į darbovietes, kad jau nuo pačio ryto jaustusi šventinės nuotaikos ir liktų nustebinti. Visuomet draugiškai sutariame dėl pristatymo laiko ir kur reikia nuvežti gėlytes. O šiap kalbant ir apie kainą, kuri man yra svarbi tai čia vienos mažiausių visame vilniuje.. tai jei ką domina tikrai patariu rinktis gėlės iš čia https://www.gintaresgeles.lt/, o pati tyliai tikėsiuosi kad vyras nustebins su tulpių puokšte kovo 8d. proga :D


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-03-17 10:56

Sveikos, visos mamytės,

 

norėčiau pasidalinti įgauda patirtimi gėlių pristatyme. Kadangi dirbu įtemptą darbą, nelabai turiu laiko ieškoti gėlyčių įvairiuose salonuose ir pati jas įteikinėti. Teko ieškoti kaip tai padaryti kitaip tai mano išsigelbėjimu tapo gėlių pristymas į namus ar taip pasirinktą vietą, asmeniškai aš visuomet renkuosi pritatyma į darbo vietą. nes mano žmonės labai apsidžiaugia, kai gauna gėles į darbovietę, nes nesitiki būti taip nustebinti :D gėles užsisakau iš internetinės svetainės https://www.gintaresgeles.lt/ , visada lieku patenkinta, praneša kai pristato gėles tai viskas aišku tampa, kad užsakymas nėra kažkur pasimetęs ir pan, arba pati paskambinu tai viską  draugiškai pasako. Taigi jei kas ieškote gėlyčių pristymo vilniuje siūlau rinktis juos nes manes nė karto dar nenuvylė, o pirkau iš jų gal jau apie keturis kartus kokius. 

Gražios Jums dienos! :) ))


Paskutinį kartą redagavo: klubonare (2017-03-21 13:49)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2017-12-05 19:31

Gražių puokščių ir dekoracijų nuoma:

http://www.geliunuoma.lt

https://www.facebook.com/geliunuoma/

 


 
 

2
  
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Kotryna ir Deividas