Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Meditacijos,...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057
 
2011-03-10 22:26

Labai idomu pasidare, ar yra cia medituojanciu mamu? Idomu pasidalinti patirtimi.. as pries metus buvau samoningo kvepavimo kursuose, bet taip nieko ir nepraktikavau.Dabar matyt jau "subrendau".Ėjau i meditacijos kursus, labai patiko.Gavau savo asmenine mantra. Ar yra bendraminciu?...


 
 Startas 03,21/07,07

 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2011-03-10 23:07

 Meditacija...labai įdomu  

Aš praktikuoju kvėpavimo pratimus pagal unikalią metodiką (Oxycise), kurios dėka  galima padidinti savo raumenų tonusą, pratimai veikia atpalaiduojančiai, nuima stresą, reguliariai kasdien juos atliekan galima pašalinti nereikalingas apimtis, koreguoti svorį!  Ir galima būtų pavadinti savotiška meditacija...įsijauti į savo pojūčius, kvėpavimo ritmą, jauti kaip kūnas tvirtėja. Ištiesų 

http://fitness-sveikas-maistas.blogspot.com/p/fitness-mokykla.html


 Jei mokėsime pasirūpinti savo sveikata, ne tik džiaugsimės gera savijauta, energija, ilgaamžiškumu, bet ir dalinsimės gyvenimo džiaugsmu. Turėsime galimybę pasirūpinti žmonėmis, kuriuos mylime, padėti savo artimiesiems, užtikrinti ilgą, sveiką ir laimingą vaikų gyvenimą.

http://fitness-sveikas-maistas.blogspot.com/p/fitness-mokykla.html

 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057
 
2011-03-14 13:55

Tai kaip matau bendraminciu nelabai atsiranda... :( apart reklamos ;) Nejaugi niekas nera net bande?


 
 Startas 03,21/07,07

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2012-02-19 20:59

Sveiki,

mane jau seniai domina meditacija. Šiuo metu bandau atlikti šiuos pratimus: http://www.zynios.lt/sveikata/norit-jaustis-geriau-pamedituokit#_=_ jie nesunkūs, nereikalaujantys kažkokio ypatingo dėmesio, tiesiog stengiuosi daryti  juos kiekvieną dieną po kelis kartus kaip ir akių pratimus. Iš tikrųjų yra sunku prisiversti medituoti, ypač mūsų nūdiena. Skaičiau, kad meditaciją reikia atlikti visiškai ramioje aplinkoje, o kaip medituoti ganėtinai sudėtingomis sąlygomis? Pvz.: darbe, kur medituoti norisi labiausiai už viską :) ... įsivaizduoju, jog pažengęs medituotojas sugeba medituoti įvairiomis sąlygomis.


Paskutinį kartą redagavo: girna (2012-02-19 21:00)

Dantu balinimas

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-10-30 21:13

Aš medituoju, pradėjau nuo thetahealing seminarų http://www.tetaklubas.lt . Nors iš pradžių buvo labai sunku, dabar praktikuoju kasdien. Jau neįsivaizduoju savo ryto be meditacijos. Esu labiau astipalaidavus, mažiau jaučiu stresą ir šeimoje palaikau harmoniją. :) Meditacijos rūšių yra labai daug, vyksta įvairūs seminarai ir pamokos apie meditaciją, tik reikia surasti sau priimtiną ir vėliau bus lengviau praktikuoti namuose :)


Paskutinį kartą redagavo: Elze9 (2016-10-30 21:19)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26
 
2017-07-25 15:22

Galima ir čia pasiskaityt dėl meditacijos naudos: http://www.rutareiki.com/reiki-meditacija-ir-jos-nauda , aš lankiau šitus kursus, tai pradžioj įsivažiuot tikrai gerai išmokina, po to jau pats namie supranti ką darai.


Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Meditacijos, sąmoningas...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Emilija