Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Darželiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-08-14 13:10

sveikos...man tai klausimas iškilo - kokiu būdu galima užregistruoti vaiką, kuris dar nėra gimęs??? Na, čia kažkas rašė, kad užregistravo į darželį, kai tik pastojo... Juk dar nėra žmogaus, nėra gimimo liudijimo... Tiesiog įdomu.

Pati savo vaiką registravau, kai jam buvo 2 savaitės - tai vos vos patekom, iki pat galo buvom ant ribos, nors kai registravau - buvo trečiu numeriu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-08-14 23:22

saldu_net_gera 2012 08 13    

Gal tikrai dėl to, kad atlyginimai maži, kad financavimo normalaus nėra ir tos auklėtojos atsakingai nežiūri į savo pareigas. Yra labai baisu, kai palieki vaika, ir nežinai kas bus, ar prižiūrės, ar nekreips dėmesio.

Atlyginimai cia ne prie ko manau, neatsakingu zmoniu yra visur, bet ir ne cia beda ,o pati sistema kuri yra palaida bala, tiek darzeliuose, tiek mokyklose. Darzeliuose del vaiku palikimo ir atsiemimo, mokyklose is vis .... daug vaiku nei neateina i pamokas kiek buna, kad net nepasidomi kodel, kur tas vaikas ir t.t.Kiek mokiniu pabega is pamoku ir kiek tevu nei nesuzino... Ir cia ne mokytoju kalte, o sistemos kuri ta leidzia .

Reikalavimai yra dideli is pedagogu, greiciau perdeti, bet ne ten kur reikia, kiek pedogogams uzkrauta popierizmo ,papildomu visokiu darbu , kad nebespeja nei aukletojai, nei mokytojei ir besuziureti vaikus ar apie juos dometis.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-16 14:11

Agvi 2012 08 14    

sveikos...man tai klausimas iškilo - kokiu būdu galima užregistruoti vaiką, kuris dar nėra gimęs??? Na, čia kažkas rašė, kad užregistravo į darželį, kai tik pastojo... Juk dar nėra žmogaus, nėra gimimo liudijimo... Tiesiog įdomu.

Pati savo vaiką registravau, kai jam buvo 2 savaitės - tai vos vos patekom, iki pat galo buvom ant ribos, nors kai registravau - buvo trečiu numeriu.

čia kur butent užregistruoti? nes kaip ir tvarka Lietuvoje pasikeite

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2012-08-16 14:15

Agvi 2012 08 14    

Esu pati mačius kad taip yra kai nešiau dok del mažosios, ir buvo būsima data egistre. Kai paklausiau kaip čia taip  - man paaiškino, kad numatoma būsimo vaikelio gimimo data, tipo viskas paprasta - kai galės atneš dokumentus ir patikslins datas....

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-08-17 10:47

Bijau pameluot,bet ar ne Vilniuje yra isejes istatymas,kad pirmumo teises nebeturi socialiai remtinos seimos.Nes kaip aiskino-dirbantys zmones,kurie saziningai dirba ir nori vaika isleisti i darzeli,bei moketi uz ji,negauna laisvu vietu,o vat socialines seimos,kurios gauna pasalpas ir neina dirbt,turi pirmumo teise.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-21 10:13

manau čia ir ne išeitis kad vaikai iš socialinių šeimų negautų vietos į darželį, bet ir sutinku kad dirbantys tėvai ir turi turėti pirmumo teisę į darželį, nu žodžiu čia jau diskutuotina labai... geriausia yra didinti darželių skaičių ar kurdinti kokiose patalpose vien pas mus vieną žinau kur buvęs darželis apauges apžėles senai uždarytas...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-22 10:21

o man dabar idomu kaip bus kur darželiai registravo vaikus i 2013 metus jug sarašus perdave i savivaldibe, tai ar anuliuos tuas vietas ir rinks iš naujo ar visgi itrauks tuos vaikus kurie buvo irašyti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Milena