Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-03-29 12:44

sv,gali ir jokiu pazymiu nebuti gali papykinti,miego daugiau norisi..o menesines gali buti ir jau esant nesciaipati suzinojau kad esu nescia 7 savaiciu jau budama...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-04-02 10:31

Sveikutes, na o man visas prasidejo nuo nezmonisku skrandzio skausmu 5 dienas is eiles negalejau nieko valgyt skrandis buvo kaip didziausias lauzas, drauge vis juokesi gal laukiesi, nors tai tikrai planuota ir laukiama, menesines pas mane po persileidimo buvo kaip laikrodis tai jau antra diena nesusirgus pirkau testa ir dariausi vidury dienos ir ka jus manot parode dvi juosteles labai apsidziaugiau ir vis meldziuosi kad viskas butu gerai nes dar nestumas nedidelis ....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-04-04 11:10

sveikos.... turiu klausima toki..... na man ira tokia beda... trecia diena skauda pilva pozymei kaip per menesines.... nuotaikos nera,skauda pilva,buna praeina skausmai ir vel uzeina.... sirgt baigiau 27 diena kovo... kovp menesi sirgau 2 karus tai dabar paskaiciavau tureciau sirkt 24 arba 26 diena....bet pilva skauda beprotiskai,is speneliu bega permatomas skystis,is spenelius skauda.... o nuotaika svyruoja... ir i tuleta begioju daznai galvojau kad daug arbatos geriu,bet buna kad puodeli isgeriu bet lakstau dazbnai... kas tai? gal nestumo pozymei.... beje su vaikini mylejomes 27 diena ir jis ta karta many baige,o poto ta pacia diena prasidejo tokios tepliones kaip rusvas skystis...kas tai? padekit nestumo testa darytis gal anksti,o laukt menesiniu  labai ilgai

2011-04-04 11:19

sveiki... turiu klausima man jau tecia diena skauda pilva jausmas kaip per menesines.... bet as pries savaite baigiau sirkt... tai dabar turiu sirkt 24,26diena.... pilva sauda tai praeina,nuotaika nulis procentu..... is iskruties pradejo bekt skystis per matomas....  skauda spenelius... ar gali but kad as nescia?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-04 16:37

Jurate181 2011 04 04    

sveikos.... turiu klausima toki..... na man ira tokia beda... trecia diena skauda pilva pozymei kaip per menesines.... nuotaikos nera,skauda pilva,buna praeina skausmai ir vel uzeina.... sirgt baigiau 27 diena kovo... kovp menesi sirgau 2 karus tai dabar paskaiciavau tureciau sirkt 24 arba 26 diena....bet pilva skauda beprotiskai,is speneliu bega permatomas skystis,is spenelius skauda.... o nuotaika svyruoja... ir i tuleta begioju daznai galvojau kad daug arbatos geriu,bet buna kad puodeli isgeriu bet lakstau dazbnai... kas tai? gal nestumo pozymei.... beje su vaikini mylejomes 27 diena ir jis ta karta many baige,o poto ta pacia diena prasidejo tokios tepliones kaip rusvas skystis...kas tai? padekit nestumo testa darytis gal anksti,o laukt menesiniu  labai ilgai

sveika, jei tikrai nori isitikint, laukiesi ar ne, tai tik nestumo testa pirkti. jei bus neigiamas - kreipkis i gydytojus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2011-04-06 15:31

Sveikos, nezinau kur daugiau kreiptis patarimo.... ar gali buti kad laukiusoi, jei tai kaip ir planuota... nuolat sergu 21diena ir kovo menesi taip sirgau...  pries suserghant mylejausi su savo vaikinu nesisaugant... dabar jau keles dienas blogai jauciouosi pykina nesinori valgyti troskina, nenoriu nieko daryti tik gulet ar miegot, skauda pilvo apacia... ir vakar pradejo truputi teplioti, siandien kraujaviomas gausesnis, bet tai nepanasu i normalias menesines... negaliu vel susirgti nes sirgau pries gera savaite...ir esu tikra kad su sveikata problemu neturiu, pries pora menesiu buvau pas gyditoja sake viskas tvarkoje ir mano bazine temperatura pakilusi... nenoriu darytis testo, nes nenoriu nuvilti savo vaikino, jis labai nori tapti teciu... nebesuprantu pati saves:[[[ ir tai kelia nerima...patarkit kas nors

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-04-06 16:48

Sveikute, gali buti, kad laukies, tai pasidaryk nestumo testa, paciai bus ramiau, arba kreipkis i savo gydytoja

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2011-04-06 19:42

Na taip, bet jei ir laukiuosi tai labai ankstyvas nestumas, gal dar palaukti truputi...labai bijau pasekmiu, nes jau viena mazyli praradau:[[[

2011-04-08 13:50

jau 7diena kaip skrandi skauda,uzeina taip labai kad nezinau ka daryt,vkar isgeriau vaistu nuo skausmo,ir po kiek laiko  taip silpna pasidare tai nezinau nuo vaistu ar ne sendiem tas pats,vel isgeriau vaistu,ir vel pasidare silpna. ir mano skrandis labai daznai gurge...  bunu pavalgius visties gurge,nezunau kas man ira. padekit

2011-04-08 16:46

na cia ne skrandzio ekspertai sedi, tai pasiulyciau pas seimos gydytoja nueit :)

2011-04-21 14:52

nezinau kas darosi,mane taip troskina,nesveikai geriu ir geriu vis kaska.... taip niekad nera buve,o kai buvau pas daktare ji manes paklause kaip saugojames ar nesisaugojam pasakaiu kad ne tai sako ruosiesi gimdyt sakau taip,ir nieko nesake,o kas turi pasakyt kad nescia genekologe ar seimos daktare,nes as su siuntimu buvau pas genekologe,o poto gavau atsakuma  siuntimo atgal nunest daktarei,bet pameciau atsakyma ir neneuejau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2011-04-26 12:27

jurate181 - visu pirma nesuk sau galvos ir nesikankink - pasidaryk nestumo testa ir bus aiksu laukiesi ar ne, jei ne tai eik pas gydytojus del skrandzio skausmu ir viskas... paciai bus geriau, nes kaip suprantu tu manai, kad gal laukiesi, o jei vaistus geri nuo skrandzxio tai nera gerai....

2011-05-02 12:46

as ta testa dariausi,jis neigemas buvo,dariausi ta su puoduku dar pries menesines,o ten raso kad jai pries menesines daraisi tai rytinio slapinio o jai nesulaukus menesiniu nesvarbu kokio rytinio ar pietinio ir jis man buvo neigemas,o menesiniu balandzio menesi nesulaukiU...

2011-05-02 13:44

jurate, tai gal stresas, kad menesiniu nesulauki. o pas daktarus buvai apsilankius?

2011-05-06 14:57

menesiniu nesulaukiau... jos dingo ir nugara taip kreistai skaudet uzeina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-06 18:22

Oi jurate, baik trydaliotis. Eik nusipirk dar viena testa,juk nesunku. Pasidaryk siandien.

2011-05-06 22:54

jurate, as labai pritariu kalistai. mes gi tau is internetiniu zinuciu nepasakysim, laukiesi ar ne :) nesam raganos kokios :D jei sugebejai atsakyma is ginekologes pamest, tai vadinasi taip nelabai ir rupi, laukiesi ar ne, jei to lapelio nesaugojai... o siaip ginekologes iskart turi pasakyt, laukiesi ar ne

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2011-05-08 14:25

Laba diena ;)

PAdekite man, jauciu tokia baime kad galiu buti nescia... nors su vaikinu tai buvo man pirma sueimas, padariau vaikinui oralini velaiu bandeme pasimyleti bet labai skaudejo man ir pradejo begti kraujas, nuejau i dusa daugaiu to nekartojome... tai ivyko pries 3 savaites, kazkaip pradejo man vaidentis kad esu nescia=) ir pradejau skaitineti intrenetinius straipsnius, bet atitinkamu pozymiu kaip ir neradau... menesinem susirgau 4dienas anksciau ( na man taip buna kartais), bet kazkaip lyg ir pilvukas padydejo. neisivaizduoju, siaip netureciau buti nescia, nes vaikinas net nebaige... Mielos merginos, moterys padekite prasau isblaskyti mano abejones...

PS ( butu ziauru is pirmo karto pastoti, net to pirmu kartu nepavadinciau ...)

ACIU JUMS BRANGIOSIOS ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-28 14:03

Tikrai nemanau kad esi nescia :) Manau butu neimanoma, atsizvelgiant i ta fakta, kad vaikinas dar net nebaige :)

Negimdinis nėštumas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-10-17 10:37

sveikos...

dariausi 3testus, neigiami...siandien vel pasidariau 3-teigiami, pagal skaiciavimus 6savaites...ir dziugu ir sokas, nes nesenai gavau nebloga darbo pasiulya, o dabar nebezinau kaip suktis is padeties,nebezinau ka daryti...

9

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo požymiai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Viktorija