Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 01:17

As pirmiausiai per pirmas nestumo savaites priaugau 3kg...ir uzkietejo viduriai..Tas ir kele itarima,nes tustintis eidavau dienoje 3k ir dietos laikiausi,o svoris augo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-08-19 15:30

Sveikos visos  Su draugu planuojam leliuka, geriam vitaminus, skaiciuojam dieneles ... ir nieko         Si menesiuka jauciu kazkokius keistus simptomus, maudzia pilvo apacia, skauda skrandi, pilvukas burbuliuoja, gal 1-kitas kg priaugau. Na gal dar ir valgau siek tiek daugiau, bet apetitu as niekada nesiskundziau. mmm turetu but uz kokiu 5 dieneliu, galeciau kalnus nuvers kad tik ju nebutu NT darytis gal dar ankstoka, o beto labai bijau nusivilt nezinau gal tie simptomai mano galveleje, nes noras labai didelis.  Kaip jums atrodo?... gal man jau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-19 11:43

sveikos ,

reikia patarimo, ką daryti. Maudžia pilva, skauda nugara, vienu žodžiu viskas kaip prieš mėnesines, bet mėnesinių kaip nėr, taip nėr jau trečia savaitė . Testą padariausi, kai mėnesinės vėlavo 14 dienų, buvo  neigiamas. Gal aš jį per anksti dariau. Ar verta eiti pas gydytoją, jei esu nėščia, ar jis ką nors jau matys ?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-10-19 12:16

na man testas 6 savaites nerode nestumo, kreipiausi pas gydytoja, ji sake, kad taip buna, jog nerodo net iki 8 savaiciuna, palauk dar savaite, gal tiesiog sutriko ciklas del kokio streso, o gal ir laukiesi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2010-10-19 12:32

sveikutes :) ...na o pas mane dingo menesines...ziuriu 7dienos neatejna o kai 14d neatejo nusipirkau testa...ir parode iskarto... :) o kai nuejom su vyru pas daktare tai ji mane pasveikino ir pasake 16 savaiciu...,vos nenualpau o net nieko nejauciau nei pikinimo nei nieko tik kad lb jau daug skisciu geriau :) ...ir dbr jauciuosi gerai :) .

2010-11-05 18:50

sveikos

pries gera menesi pykino..kiekviena ryta, nors niekada nevemdavau. paskiau kartais papykindavo vakarais. maniau gal laukiuosi, taciau sulaukiau menesiniu, susirgau kaip laikrodukas :)  nors pykino gal kokia savaite, paskiau nutariau, kad lauktis negaliu tai del pykinimo apkaltinau keista koleges vairavima maniau cia del to :) pries savaite su vaikinu mylejomes. praejus kelioms dienoms pradejo skaudeti krutine. negaliu net prisiliesti..pucia pilva keistai viska raizo bet maloniai :) buvo uzkieteje viduriai apie savaite :) ))))))) irzli pikta ir "psichine" esu jau seniai, nuotaiku kaita nezmoniska. paskutine savaite niekaip negaliu issimiegoti. ismiegu po 8-9 valandas taciau prireikia puses dienos , kad normaliai pabusciau , dienomis kartais einu miegoti pietuku. nieko nenoriu tik sedeti namuose po adijaliuku :) valgau daug bet niekada nesiskusdavau apetitu, saldumynus taip pat labai megdavau jokiu silkuciu ir raugintu agurkeliu nesinori :) )))) nors ir labai norime vaikucio , taciau tokie pozymiai lyg paprasciausias PMS butu :) ) menesines turetu buti po savaites ziuresim kas bus

2010-11-11 17:18

sveiki, gal galit ptart,  as naktim begu i tualeta,  kai tvarkausi mane biski pasidaro silpna toks jausma kad toi nualpsiu,  norisi kartais pamiegot,  kai susirgau menesinem tai man taip bloga pasidare ismete i salta prakaita   pradejo labai pikinti ir svaikt galva...  o po keliu dienu jos sustojo ir nebebiega... man taip niekad nebudavo su menesinem gal zinot kas man daros?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2011-01-04 22:37

Sveikos mamos ir netik

Noriu pasikonsultuoti del nestumo pozymiu, na vienu zodziu baigiau sirgt mmm pries 2 dienas. Bet kas svrbiausia  krutine vis dar skaudi lyg pries sirgima(prasidejus men jos nebeskauda) speneliai skaudus, maudzia pilvo apacia, ar galejau pastoti, nors ir sirgau dabar.Na kiek zinau buna ir taip jog pirma nestumo menesi dar galima sirgti.  Ar gal dar cia po menesiniu man taip, nors niekada taip nera buve. Na manu supratot ka norejau pasakyti, aciu iskarto uz komentarus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-01-08 01:04

o tai kaip tu tuos keturis menesius nesirgai menesinem? as siaip esu girdejusi kad kitoms merginoms buna normalios menesines net iki keturiu menesiu nestumo tai uz tai ir klausiu :) as irgi laukiuosi po keturiu dienu pasidariau testa kai menesines velavo ir teigiamas, bet ta pacia diena pradejau lygtai sirgti...bet testas teigiamas vistiek..tai kazkaip net isigandau kad nebutu koks ne vietoj pastojimas...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-18 21:35

labutis...Norejau jusu paklausti pagal kokius simptomus galima supratsi kad laukiesi?ir ar gali buti menesines jai tu esi pastojusi?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-19 15:36

labas mamytes, ir busimos mamytes, as cia naujoke bet labai noriu paklausti, skaiciau kad jei per 24 menesius esi isdirbus 12 menesiu tai turetum gauti pinigelius uz dekretines, na as kaip ir esu, bet jei tu 24 menesiu pirmi 12 menesiu buvo dirbami o dabar jau puse metu kaip nedirbu...kaip cia yra padekit man issinarplioti, aciu...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-02-19 21:11

skambinkkis i sodra ar socialini ir pasakys. nesu susidurusi nezinau nei ka atsakyti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-02-20 08:47

pasimetusi 2011 02 18    

labutis...Norejau jusu paklausti pagal kokius simptomus galima supratsi kad laukiesi?ir ar gali buti menesines jai tu esi pastojusi?

gal pades? Nestumo-pozymiai-kas-ir-kada nors gal geriau kreiptis pas daktarus arba nupirkti neštumo testa

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-02-20 08:51

karikatura 2011 02 19    

labas mamytes, ir busimos mamytes, as cia naujoke bet labai noriu paklausti, skaiciau kad jei per 24 menesius esi isdirbus 12 menesiu tai turetum gauti pinigelius uz dekretines, na as kaip ir esu, bet jei tu 24 menesiu pirmi 12 menesiu buvo dirbami o dabar jau puse metu kaip nedirbu...kaip cia yra padekit man issinarplioti, aciu...

pirmajai nėštumo ir gimdymo atostogų dienai turi ne trumpesnį kaip 12 mėnesių per paskutinius 24mėnesius ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą.  http://www.sodra.lt/  ir jei neklistu man atrodo stažas turi būti nepertraukiamas

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2011-02-20 16:08

Sveikute,na as kai pastojau tai pati kazka pilveli pajutau kitokio nei visad,tiesiog toks jausmas buvo kad net neabejojus testa nusipirkau,buvo teigiamas,tada dar viena ir tas teigiamas buvo.tada tik po poros sav,pykinimas ,vemimas ir visa kita prasidejo..o besilaukiant sirgti galima,ne viena atveji zinau kad ir ka gines besakytu.nusipirk testuka,jei jau bus praejus savaite po tavo manomo reiksmingo pasimylejimo.sekmes tau :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-22 08:52

na manau tiksliau butu jei po 10 dieneliu pasidarytum testa, zinoma jei po savaites rodo teigiama alio na bet jei dar neigiamas tai nenukabink nosies pabandyk dar po keliu dienu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-11 14:25

na nenoriu gasdinti, bet kraujo pasirodymas nestumo metu reiskia persileidima.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2011-03-15 10:34

nebutinai, nes kitos serga iki pirmo trimestro ir zinau ne viena pavyzdi Sandrulka31 2011 03 11    

na nenoriu gasdinti, bet kraujo pasirodymas nestumo metu reiskia persileidima.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-03-15 13:46

Aš pati būdama nėščia sirgau mėnesinėmis pirmus kelis mėnesius , kraujas pasirodantis didelę tikimybę rodo persileidimui , bet tikrai ne 100 % yra ir kitų priežaščių, jei jau pasirodo kraujas nedelsiant kreipkitės į ginekologę ir gali viskas būti gerai.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 96

2011-03-25 12:52

labas mamytes gal kas zinot gera vaiku daktara ukmerges polikninikoje 

8

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo požymiai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mėja