Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-17 11:21

kaip bebūtu sbeikinimai Jums. :) man neštumo testas kadaise rode irgi 2 kartus neigiama :) o paskui teigiamas. :)   taip jau būna

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2011-11-17 11:17

Sveikos, labai seni pokalbiai. Būkit geros padėkit, nes nebežinau ką galvoti. Mano mmm ciklas nereaguliarus, su vaikinu pasimylėjome po mėnesinių praėjus - beveik savaitei. Ir iškarto kažką pajutau. Pykinimą. Silnumą. Bet dabar nesulaukiu savo dienelių jau kaip 13 d. Tempia pilvo apačią, pamaudžia, skauda nugarą, negaliu nei sedėt nei stovėt, atrodo, kad nutemps man tą nugarą.  dariausi jau tris neštumo testukus - neigiami. Labai nuliūdau. Nes tikrai jau galvojome jog sulauksime laiškelio iš gandriuko. Bet nieko. Ir krutinė kažkokia atrodo lyg padidėjusi. Kraujagyslės tokios ryškios.  padėkit prašau...

2011-11-17 11:23

tai čia neštumo požymiai? Nes tiek prisiskaitėm mes , kad nebežinom ką galvot  o še tau ir svoris buvo 50kg o dabar jau 54,9 kg

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-17 12:14

liepsleniuke,kad nesusergi labai turbut nervuojiesi,todel uzilaiko.Manyciau reiketu nusiramint ir nestresuot,ramiai laukt.Jei nesulauksi bandyk testuka darytis,nes eit pas daktare per anksti.(cia tik mano nuomone)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-11-17 17:09

liepsneliuke, is kart po pasimylejimo nestumo tikrai negalejai jausti :) o kada tau paskutines mm buvo? siulyciau pas daktare nueiti ir issiaiskinti :)

pritariu mamukui, kad gali but del streso, bet man uzkibo per pirma bandyma ir savaite po as jau jauciau nestumo simptomus... :)

2011-11-19 13:19

7 d.paskutinės menesinės

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-12-28 15:54

Sveikutės, gal galėsite ir man pagelbėti. Paskutinės mmm buvo kažkokios keistos, ne tokios gausios kaip visada, todėl nuojauta kužda, kad galiu būti nėščia. Prieš pora savaičių dažnai pykino, skaudėjo krūtinę, o dabar po mmm tie visi požymiai dingo, tik atrodo, kad seilėtekis padidėjęs (arba čia jau mano vaizduotė). Prieš kelias dienas dariausi nėštumo testuką, buvo neigiamas. Gal kam taip buvę? T.y. mėnesinės nėštumo metu? Ir ar kitokios jos būna?

10

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo požymiai

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
KAMILE