Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 16:02

Cia klausimas toms, kurios ne is nestumo testu suzinojo atsakyma, ar gydytoja pasake, o toms kurios kazka itarusios, ejo aiskintis ar ji nescia?
Pvz man dar savaites nebuvo, o as naktim keliausi i tualeta, iki tol visada miegodavau kietai,o tada kiekviena nakti turejau keltis ir labai gert noredavau O po 2 savaičių prasidejo rytiniai pikinimai... :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 16:38

Kai laukiausi pirmos dukters tai man jau pirma savaite pradejo skaudeti krutine taip ,kad net miegoti normaliai negalejau ,o antra savaite pradejau vemti ne rytais ,o vakarais. tai tada ir supratau,kad kazkas cia ne taip. O antras nestumas buvo neplanuotas,tai labai nustebau ir kitus nustebinau kai pradejau valgyti kaip ''meskis''galejau is kart sudorot keturias bandeles. Na ir tos krutys tapo skausmingos ,tada sunerimau kad as galiu buti nebe viena

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 17:11

ech,jolka,ne tavo vienos tokia neidomi.man ir tas pats-menesines velavo,as pas gydytoja eit bijojau...bet man labai labai skrandi skaudejo.is pradziu nezinojau,kad tai vienas nestumo "dziaugsmu",tai galvojau,kad skrandziui opa itaisiau.o kai nuejau pas gydytoja ir suzinojau naujiena,ir skrandzio skausmu priezastis paaiskejo.beje,mane staip ne karto ir nepykino per nestuma...

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-24 00:39

O as pajutau, kad nescia,kai buvau sveciuose. Kartais patraukdavau dumo prie kompanijos.Ta diena,patraukiau kiek daugiau ir pajutau,kad man kazkas spurda pilvo apacioje. Juokais vyrui pasakiau,kad nescia. :wink: Pati issigandau tu zodziu(o jeigu istikro nescia,ka reikes daryti?).Nuo ankstyvo ryto nusiunciau vyra pirkti testo ir AKURAT!

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-24 01:30

O, mano istorija tokia.
Po karstos nakties pries vyrui isvykstant i kelione pasakiau:- na, va brangusis prisizaidei, bus mergaite...Juokas, juokais...bet prasidejo nugaros skausmai, naktiniai pasivaiksciojimai i tuoleta, nuovargis, pilve gurguliavimas, temperatura sukilo,ryte mirsdavau is alkio ir sutriko miegas...viskas aisku...laukiuos...testas neparode...laukiau iki menesiniu dienos ir pasitvirtino...
Siandiena gydytojas patvirtino abiems, nes nelabai tikejom....

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-25 15:07

mano exkolege man sako, zinai sapnavau kad rankomis pagavau zuvi, reiskia jau laukiuosi, reikia nusipirkt nestumo testa, ir ka, buvo teigiamas O as laukiau gi kada ta zuvi pagausiu sapne, bet matyt kai norejau pagauti, begdavau i toleta, pusle neatlaikydavo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-25 18:06

man buvo ir smagu,jei jau apie sapnus kalbet.kai nezinojau,kad esu nescia,sapnavau gandrus.kadangi jau velavo menesines,persigandau-o maza kas?pagriebiau sapnininka,ka gi ten apie tuos gandrus raso.dabar nebepamenu,ka ten reiske,bet buvo ne vaikai.dar perziurejau,kas reiskia seimos pagausejima,ir nudziugau,kad nieko panasaus nesapnavau.ir ka jus sau galvojat-po poros savaiciu suzinojau,kad nescia.va jum ir netiket gandrais

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-26 13:25

O as kad nescia suzinojau tik is po vakarelio, ne neitariau kad ne viena. nei pykinimu nieko nebuvo. O kai is po vakarelio tris paras atsigaut negalejau ir is darbo i ligonine isveze visa demem numuse tai pasirode ta m ano liga.ir visas mana nestumas lengvas buvo, nei pykinimu nei skausmu skrandzio dideliu.
tik didelis kraujo spaudimas, jis visada didesnis, bet per nestuma i tai kaip per padidinta stikla ziurejo.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-02 13:52

As tai pradejau nujaust kad laukiuos, nuo tada kai pradejau lakstyti i toleta po 5 kartus per nakti, nors anksciau miegodavau kaip uzmusta...Nakti uzeidinedavo skrandzio skausmai o diena viskas budavo gerai. Kai pavelavo men, pasidariau testa pirma jis buvo neigiamas, po svaites pasidariau antra ir ka ...dvi raudonos juosteles... Gaila, kad jis nutruko...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 23:16

Oi mano nestuma pranesanciu zenklu buvo n, ir krutys skaudejo net juokaudavausi kad dabar galeciau net zmogu nugalabyt ))): , ir pykindavo jei nieko nekramtydavau tai prisimenu per paskaitas visada razinu maiseli suslamzdavau, bet pats keisciausias zenklas buvo per velykas, as su vyru pas tevus sodyboj sventem, prisimenu oras toks grazus buvo pietavom lauke, ir staiga du gandrai virs mano galvos praskrido, hm sau pagalvojau gal nescia nes men velavo, bet greit tas mintis nuvijau salin kadangi ir ciklas mano niekada nebuvo reguliarus, bet cia dar nepabaiga, skaniai prisikimsusios su mama ir seserimi patraukeme prie upelio pasivaikscioti as tik zvilg prie medzio ogi matau tris dideliu kiausinius besivoliojancius tada jau rimtai permasciau ta minti kad gal laukiuosi. Zinoma parodziau mamai ir seserei ir sesuo lyg tarp kitko ZINOT MAN ATRODO KAD SIAIS METAIS KAZKAS IS MUSU TURES LELIUKA :?
Akurat po dienos testas parode tas dvi visai (bent jau tuo metu) nelauktas juosteles :shock:
Aisku dabar esu labai laiminga nes turiu savo pupa :myliu:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-15 09:59

Sveikutes,

as tai pirmiausia susapnavau keista sapneli....
Na o kai po poros dieneliu ryte supykino :? kita diena ir vel :? ..galvoju kazkas cia ne taip . Negi tai gali buti :shock:
Vaikeli su vyru planavome ir dirbome issijuose :valio .

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-08 15:20

Nestumo testa pasidariau tik praejus 4 menesiam nuo laukimosi :) Visus 4 menesius net neitariau kad laukiuosi.Nors pykindavo nuo visko, net nuo kavos kvapo, kuria be galo megau pries tai. Taciau po 4 menesiu matyt suveike instinktai, kad pasidariau testa :D

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 01:20

O as maniau,kad pastojau,nes jauciau visus nestumo pozymius,ir pykino nuo visko ir naktimis i wc laksciau,bet deja...sulaukiau menesiniu .Na nieko teks laukti tos dienos kai pasijusiu besilaukianti ,tuomet ir papasakosiu .

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 01:23

Tiesa prisiminiau,kad nesenai sapnavau mazyti kudikeli ,kurio man nenorejo kazkas duoti.As taip prasiau kad leistu man palaikyti ,bet ji is manes ateme.Aplamai paskutiniu metu keistus sapnus pradejau sapnuoti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 13:02

Aš negerietė irgi cigaretę patraukdavau. Bet būdavo nerūkau, o persirūkius jaučiuosi. Tai va toks pirmas požymis buvo. Nors kad gal mane iš karto pykinti pradėjo, jau kitą dieną po nakties...

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-05 00:29

Sianakt sapnavau,kad lankiausi su vyru pas ginekologa ir nustate ,kad mano nestumas 2men :( Beveik tiek jau ir praejo nuo to laiko kai maniau ,kad pastojau.Nu neisivaizduojat kokios mintys lenda visa diena man i galva

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-28 22:52

na krutines skausmas, tas dregnumo jausmas plius mausdavo pilvo apacia tai begdavau ziureti ar jau mmm, tiesa po kokios savaites ar tai dvieju pasidariau be proto jautri kvapams taigi reik numanyti pradejo pykinti, taip pat laukiau rezultatu del tepinelio jis nebuvo geras teko panaudoti zvakutes na vienu zodziu. . . bet dabar jau dziaugiuosi savo dukryte

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-03 23:58

Taip,pas mane irgi panašiai su tuo pilvuku.Tik dar ir krūtinės buvo jau labai jautrios.Bet,nors man dar tik10 savaičių,bet pilvas tai kaip kokių 4 mėnesių,gal net ir daugiau.Bet yra vienas dalykas,jis pasidaro toks didelis ir įsipūtęs tik tada,kai pavalgau,o po to karts nuo karto užkandžiauju(nors taip ir neturėčiau daryti) .O jūms taip nėra,o gal buvo?????????

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-11 15:00

Man pirmasis pozymis, kad vakarais pradejau siaubingai tingeti. Buvo noras tik gulti ir snausti. Taip pat kelimasis nakti i tualeta( to anksciau niekada nebudavo) ir remens "edimas" bbbbrrrrrrrrrrrr kaip man jis atsibodo

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-11 15:38

O tau rėmą ėda pastoviai? Man jau kokia savaitė tik atsigulus pradeda griaužti gerklę. Kolkei vaikštau viskas gerai, tik atsigulu ir vsio. Pirmą dieną sakau, gal peršalau, bet dabar žiūriu...

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pirmieji neštumo požymiai

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Mėta