Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > NLA - nutrauktas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 41

2011-02-11 19:36

Dabar dar klausimukas, NLA kiekvieną kartą naudojat ar tik vaisingom dienom?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-11 19:51

Mes tai visada..Anksciau pirkdavau kontrac.,po visko,na per 72 val.,reikia isgerti,bet lb.,brangiai gaunasi,vos ne 70 lt.,vienam kartui.

2011-02-11 20:21

vyras nesiskundzia del sveikatos  problemu: pilvo apacios skausmo ir pan...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-11 20:23

andzelikute tai tikrai kad tos kontr.labai brangios..dar pries kelis metus as pirkdavau po 20lt, o pernai pavasari kai nuejau vaistinej tai kai pasake virs 60lt kainuoja tai vos nenugriuvau :D o ir ju gi neprigersi daznai..gi jos labai stiprios..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-11 20:35

as tai va kita sav varau pas saviski, bo ir maniskio nera salia, tai turbut si buda kuri laika panaudosim arba kitas alternatyvas :D nes kt negeriu,reikia sulaukt dieneliu,tai galvojau zvakuvciu gal prispirksiu iki to laiko,ale kad jos isvis labai mazai patikimos..  preziku as irgi nemegstu..ai visai ne tas :D kaip su morka kokia :D   :D   kai maniskis taip issilges db manes tai sake leis daryt su juo ka tik noriu :) nes kaikuriu alternnatyviu vis vegdavo, issiukdavo :) o db prispausiu i kampa kad tures visas mano fantazijas ispildyt

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-11 20:38

Saunuole Simona! :) As ir negeriu KT,nepriima organizmas man.. O del skausmu,tai nesiskundzia,o turetu skaudeti jam? :)

2011-02-17 10:04

Man ir įdomu, kodėl turi skaudėti...

2011-02-17 10:34

radau info, kad mitas, jog kenkia vyrams NLA...

NUTRAUKTAS LYTINIS AKTAS, vienas iš kontracepcijos būdų, kai varpa ištraukiama iš makšties prieš ejakuliaciją ir sėkla išsilieja ant moters kūno ar kur kitur.

Anksčiau literatūroje buvo paplitusi klaidinga nuomonė apie nutraukto lytinio akto kenksmingumą vyro ir moters sveikatai. Šis metodas nepatikimas, nes vyro sėkla gali patekti į makštį be ejakuliacijos, kartu su Kuperio liaukų išskyromis (nors tai nėra galutinai įrodyta), netinka vyrams, kurie linkę į priešlaikinę ejakuliaciją - moteris tuo metu dar nepasiekusi aukščiausio lytinio susijaudinimo taško. Šioje stadijoje baigus lytinį aktą moteris jaučia nepasitenkinimą, sunkumą ar skausmus apatinėje pilvo dalyje. Tokiu atveju vyrui rekomenduojama ranka ar lūpomis toliau stimuliuoti vulvą ir varputę, kol moteris patirs orgazmą, padeda išvengti apvaisinimo 70-85% atvejų.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-23 18:54

Sveikutes, na mes taip pat naudojame toki apsaugos buda, bet kas liecia lova mes jame TABU neturime, todel ne visada mano vyrui reikia galvoti kada laiku istraukti ir pan.  Del prezervatyvu ir as ju nemegstu, tiesiog net nebuvo kalbos apie juos.KT vartojau, bet mano vyras sako,kad jais nepasitiki, o as taip,po kurio laiko nutarukiau,nes netiko. O jei baigia mesimylint , tai tik man ant pilvuko, ir patalyne lieka svari Apie tai,kad vyrams ateityje gali atsiliepti blogai,nesu girdejusi,idomu ir man paliko.. reikes pakalbeti su juo apie tai, ka galvoja :) ateityje ir as noreciau dar vieno vaikelio, kaip visada as sakau,kai man bus 30

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-23 18:56

Dar pamirsau pridurti,kad mano vyras yra pastabus... tarkim zino,kada man vaisingos dienos kada ne. Tada kai esi nuolatos ten slapia tai kimbamos dienos, o kai esi sausa tada (labai sausa) tada galima besimylint eiti iki galo.Tokiais metodais mes pasinaudojam mazai, todel negalvokit kad tai patikimiausias budas.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > NLA - nutrauktas lytinis aktas

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Milan