Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > NLA - nutrauktas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 41

2011-02-10 20:04

Sveikos, ar yra, kas naudojasi NLA kaip kontraceptine priemone, ar yra, kam šis metodas pavedė?

Nutrauktoji sueitis (arba nutrauktas lytinis aktas, lot. coitus interruptus) – tai kontracepcijos būdas, kuomet sueities metu vyras, pajutęs neišvengiamai artėjančią ejakuliaciją, ištraukia varpą iš makšties, šitaip neleisdamas sėklai patekti į moters lytinius takus, ir ejakuliuojama ne moters lytiniuose organuose, o išorėje, tad vyro orgazmas įvyksta tuomet, kai varpa nėra makštyje.

Tai nuo seno taikomas kontracepcijos metodas, jis yra gana paprastas ir plačiai naudojamas, be to, pats pigiausias. Manoma, kad pagrindinis metodo trūkumas yra tai, jog dar prieš ejakuliuojant (užtenka vien tik erekcijos ir lytinio susijaudinimo) iš varpos išsiskiria skystis, kurį gamina Kuperio liaukos ir kuriame gali būti spermatozoidų (nors šis faktas pastaraisiais metais yra ginčijamas), todėl penetracijos metu šis skystis gali pasiekti gimdą, šitaip sukeldamas pastojimo galimybę (palyginimui: spermatozoidų kiekis ejakuliate yra apie 500 mln., o prejakuliate – apie 30 tūkst.). Kita priežastis yra ta, kad vyrui pasiekti orgazmą yra lengviausia tuomet, kai varpa yra makštyje, todėl taikant šį metodą gali kilti psichologinių kliūčių. Metodo privalumas – nereikia jokių ypatingų priemonių, galima naudotis kada nori ir kiek nori; tai yra žymiai patikimiau nei be jokios kontracepcijos.

Paskutinį kartą redagavo: Maja (2011-02-10 20:06)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-10 20:20

kazkada bandem sita metoda :D tik nepasakyciau kad jau paprastas apsisaugojimo metodas :D vyrams ziauriai sunku. o jeigu jums dabar reiktu kai jauciati jog orgazmas ateina nusokt nuo vyro?  :D  manau sudetinga butu. bent jau man

ir dar tie laseliai pries vyru susijaudinima irgi gasdina kad galima pastoti :)   geriau jau kt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2011-02-10 20:30

Mano ziniomis,tai sis metodas vyrams net gi pavojingas sveikatai.Na gal ne is karto,bet su laiku tai tas NLA tikrai sveikatos nepriduoda lytiniam gyvenimui.

2011-02-10 20:33

VAt aš ir girdėjus tokių nuomonių, bet galvoju, koks skirtumas kur baigti, jei finišą vistiek pasiekia. MB jau tiek atidirbęs, kad žino kada susitvarkyti.  Kol kas jau 12 metai naudojam, bet apie kažkokias problemas dar nekalba, reiks gal pačiai užklausti, gal nedrįsta jis kalbėtis...

2011-02-10 20:34

ne tai kad nušokti, numestų, ar sviestų į šalį

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2011-02-10 20:44

Maja 2011 02 10    

VAt aš ir girdėjus tokių nuomonių, bet galvoju, koks skirtumas kur baigti, jei finišą vistiek pasiekia. MB jau tiek atidirbęs, kad žino kada susitvarkyti.  Kol kas jau 12 metai naudojam, bet apie kažkokias problemas dar nekalba, reiks gal pačiai užklausti, gal nedrįsta jis kalbėtis...

Tai dabar gal problemu nera,o po keturesdesimtmecio ir nebegales savo mamuko pamileti,va tada ir bus jam

2011-02-10 21:00

na nežinau, reiktų paskaityti kokį straipsnį, kas link ta tema... bet kokios gali būti problemos, kai viskas baigiama ne viduje, o išorėje. Juk vyras nesusilaiko, baigia kitur... sakyčiau kiekvieną kartą susilaikytų, nebaigtų, tai manyčiau, kad tikrai problemų gali kilti...

2011-02-11 00:27

Dabar dar pamasčiau... o kai vyras patenkina save ranka ,tai kur baigia jis? taip kad manau kad kenkti gali tik susijaudinimas be orgazmo, o ne vieta, kurioje baigia , svarbiausia, kad baigia

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-11 07:24

Na mes siuo metu propaguojam toki apsisaugojimo buda,mano vyrukas nelabai dziaugiasi,o man tai super :)

2011-02-11 11:39

andzelikute5945 2011 02 11    

Na mes siuo metu propaguojam toki apsisaugojimo buda,mano vyrukas nelabai dziaugiasi,o man tai super :)

O kuo jam negerai? Ką jis sako?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-02-11 12:03

Šiaip kiek aš esu girdėjus, tai juk viso proceso metu ir iki spermos išsiliejimo, spermatozoidai gali patekt į makštį... juk žinoma ir taip, kad nėra 100 procentinės apsaugos, nebent visai nesimylėt :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-11 13:10

as  manau kad yra didelis skirtumas kai miliesi ir pacia euforijos minute tu jauti malonuma iki galo ir kur tau reikia pajaust ta momenta ir istraukti, psihologiskai vyras reiskias negali iki galo atsipalaiduoti, turi buti akylus.O ranka kaip tu minejai tai kas tuom usiema ir taip daro tai ir daro iki galo juk jam nereikia pergyvent ar galvot kur sperma isilies.Manau tikrai jai tos akimirkos nera pilnavertes vienam is partneriu tai jos tikrai ne i nauda, o vyras gal nekalba apie tai kad pati pastaciusi esi pries fakta kad tik toks apsisaugojimo budas tinkamiausias, aiskus moteriai gerai kai nereikia gerti kontraceptiniu ar naudot kitu apsisaugojimo priemoniu, bet vyro atzvilgiu manau tikrai tai ne i gera ir jis negali pajaust viso to malonumo, beje na jusu atveju tiesiog taip yra kad tiek metu sekasi saugot, paviszdiui su mano vyru tai jau nepraslystu tokie dalykai, na jai norisi dar kada vaiku tai normaliai, bet jai nebenori, tai nemanau kad taip pavyktu apsisaugoti ilga laika

2011-02-11 14:26

Bent jau mano situacijoje vyras pats pasirinko tokį apsisaugojimo būdą, manęs net neklausė, kaip aš norėčiau, o ir pats tada jaučiasi gerai ir matyt atsipalaiduoja kiek gali, nes pasitiki pats savimi, o ir aš rami bei atsipalaidavusi. Matyt atidirbęs savo tiek, kad viskas jau gaunasi instinktyviai. Tikrai nebuvo spaudziamas i kampa del tokio apsisaugojimo būdo, tiesiog kitom apsaugom jis nepasitiki, o dabar jaučiasi užtikrintas ir ramus.

Reiks kada prie progos ta tema pasikalbėti, gal tiesiog jis nenori mn sakyti ko...

2011-02-11 14:42

Maja,na jis nieko kaip ir nesako,bet suprantu,kad nelabai jam tas budas :) O jei dar netycia istepa kur nors,tai buna,kad net susipykstam..Zvakutes jam ir nepriimtinos,netinka chemine reakcija ir paberia,o ir nera patikimos jos..Tad gaunasi tokia kaip ir problemele,nesutariam niekaip.. :)

2011-02-11 14:54

andzelikute5945 2011 02 11    

Maja,na jis nieko kaip ir nesako,bet suprantu,kad nelabai jam tas budas :) O jei dar netycia istepa kur nors,tai buna,kad net susipykstam..Zvakutes jam ir nepriimtinos,netinka chemine reakcija ir paberia,o ir nera patikimos jos..Tad gaunasi tokia kaip ir problemele,nesutariam niekaip.. :)

Pas mus ir pats išsitepa ir mane "sutepa" nu bet dzin, atsiplauna, ne aliejiniai juk kokie dažai.

Dabar vis pamastau apie vaisingų-nevaisingų dienų skaičiavimą + bazalinės temperatūros matavimą, tada nereiktų NLA naudoti, bet manau jis nelabai manimi pasitikės, juolab, kad buvau užsiminus, jog mano svajonė 3 vaikai manau pats tada neatsipalaiduos tai jau tikrai vien tik manim pasitikėdamas Ir dar pas jį jau čia įaugę matyt tas išankstinis ištraukimas, nes kai planavom antrą, tai teko priminti vis, kad nepridarytų nesąmonių , kad nereiktų gramdyt ir dė su kažkuom į vidų

2011-02-11 14:59

Kaip idomiai,nes pas mus atvirksciai :) Vyras uzuomenomis per aplink,leidzia suprasti,kad noretu sunaus,bet as kategoriskai nusiteikusi..Dazniausiai buna taip,kad jauciu jog tuoj,tuoj,tai pati nusokstu,lyg elektros nupurtyta :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-11 15:01

maja jeigu norite dar viweno vaikucio tai manau su vyru pasikalbekite o ne bandykite koki netyciuka pagauti ;) na nors as ir ne daktare taciau vistiek man atrodo kad vyrui kenkia tas istraukimas ir panasiai.. na bet jeigu pati moteris jokiu kontracepciniu apsaugu negali naudoti, o vyrui sis budas priimtinas ir jam nera blogai tai tada saunu.

2011-02-11 18:05

simona26 2011 02 11    

maja jeigu norite dar viweno vaikucio tai manau su vyru pasikalbekite o ne bandykite koki netyciuka pagauti ;) na nors as ir ne daktare taciau vistiek man atrodo kad vyrui kenkia tas istraukimas ir panasiai.. na bet jeigu pati moteris jokiu kontracepciniu apsaugu negali naudoti, o vyrui sis budas priimtinas ir jam nera blogai tai tada saunu.

Matai, dar vieno noriu aš, o vyras randa argumentų, kad galbūt pakanka ir dviejų.... Na bet žiūrėsim, laikas viską parodys ir sudėlios

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-11 19:12

mums tai sitas budas priimtinas ir nematau nieko cia blogo.galima ir nenutraukti malonumo,juk yra visokiu mylejimosi pozu ir budu,na,kad ir oralinis ar analinis.juk normaluar ne...o kai sperma issitepliojam tai man net malonu,o paklode galima isskalbti,arba ranksluostuka pasitiesti,del higienos.kontraceptiku ar dar kokiu priemoniu niekada nesilaikem,kartais prezervatyvas ,bet retai.

2011-02-11 19:27

Na,man tai su prezervatyvais myletis pfff.. :) Na,o kas liecia paklodes,tai kai keiciu trecia ar ketvirta,ta pati vakara,nervai pradeda imti :) Nes mano vyrukas retai buna namie,ne LT dirba..Bet as manau,kad sis budas nera kenksmingas,o ir pastoti nedidele tikimybe,nebent vyrukas pavelavo sureguoti :)

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > NLA - nutrauktas lytinis aktas

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Jokūbas