Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Sumuštiniai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 13:14

Žinau keletą receptelių sumuštiniams, visai neblogai, kai svečiai užsuka, arba savo šeimynai pakramsnot.

Buljoną ištirpinti šiltame vandenyje, įpilti manų, įdėti vieną kiaušinį, viską išmaišyti, pagardinimui galima įdėti smulkiai supjaustytų dešrelių ir/arba tarkuoto fermentinio sūrio.
Duonos juodos arba baltos duonos kepti įkaitintoj keptuvėj, t.y. ant vienos pusės uždėti paruostą mišinį ir tą pusę kepti.
Tikiuosi patiks, nes ir man ir mano šeimai labai patinka :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 16:03

Skamba labai įdomiai, bet gal galėtum patikslinti - o ta masė nebus labai skysta? Kepant duoną - kepti iš abiejų pusių?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 16:25

Aš tai kažkaip prisibijau tokių kepinių. Man vis atrodo, kad ten visas tas viršus taip ir liks keptuvėje

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 17:04

Nelieka keptuvėj, aišku, jei nepamirši kiaušinio
Aš kepu tik iš vienos pusės, nes kai labai riebu nemėgstu, o sesuo iš abiejų, jai patinka kepinta duona , svarbiausiai į įkaitintą keptuvę dėti, o tešla tokia kaip blynams, neskysta, bet ir ne tiršta, aš nežinau iš kur tas receptas, tad pabandžius kartą, po to supranti kiek ko dėti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-01 14:25

KARŠTI SUMUŠTINIAI :lux
Reikes : tarkuoto kumpelio ( tinka desreles, rukyta desra ), tarkuoto surio , smulkiai pjaustytu marinuotu agurkeliu , smulkiai pjaustytu papriku , konservuotu kukuruzu ir majonezo . Viska gerai ismaisyti ir tepti ant batono . Kepti orkaiteje .

SKANAUS !

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-22 12:22

QUOTE(Roneta @ Jun 21 2005, 08:09 PM)
O kaip kepate sumuštinių keptuve? pasidalinkime receptais Baltos formines duonos dali istepu margarinu , ant virsaus dedu supjaustytas krabu lazdeles , uztepu majonezo , uzbarstau truputi cili pipiriuko , ant virsaus surio ir kita margarinu istepta formines duonos puse . SKANAUS !

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-22 13:07

Aš tai darau krabų lazdeles su pomidorais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-22 13:21

Dar prisiminiau, mano buvęs kambariokas darydavo su uogiene, visai neblogai būdavo prie arbatos

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 09:52

Pasidariau pusryčiams sumuštinukų su pomidorais,tai ir jums papasakosiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 10:47

jei kas ateina į svečius iki algos trims dienoms likus

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-06 12:59

QUOTE(limcamca @ Aug 5 2005, 07:47 PM)
jei kas ateina į svečius iki algos trims dienoms likus
[right][snapback]66184[/snapback][/right]

As irgi tokius sumustinukus darau -tik dar jei turiu idedu svoguno laisku , o jei ju nera dedu pjaustyto zalio svoguno user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 15:34

Atradau keleta skaniu sumuštiniu receptuku

SUMUŠTINIAI SU KUMPIO PASTA

REIKES :
2 kiaušiniu
1 svoguno
100g rukyto kumpio
3 šaukštu majonezo
1 šaukštelio aštriuju garstyčiu
4 rupios duonos riekeliu
3 mažu pomidoru

PARUOŠIMAS:
Svoguna ir kumpi supjaustyti mažais kubeliais.Majoneza sumaišyti su garstyčiomis, pagardinti pipirais .Kietai virtus kiaušinius smulkiai sukapoti.Iš smulkintu kiaušiniu , svoguno bei kumpelio kubeliu , majonezo su prieskoniais paruošti kumpio pasta ir ja tepti duonos riekeles. Sumuštinukus papuošti pomidoru griežineliais .

EŽIUKAI

REIKES:
10-20 džiovintu slyvu
majonezo
fermentinio surio
česnako pagal skoni
PAPUOŠIMUI
spanguoliu ir metos lapeliu

PARUOŠIMAS
Fermentini suri ir česnaka sutarkuoti smulkia burokine tarka ir sumaišyti su majonezu .Iš vandenyje išmirkytu slyvu formuoti krepšelius , i juos prideti paruoštos mases , slyvas persmeigti mediniais dantu krapštukais . Papuošti metos lapeliu ir spanguole .

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 15:40

KRABU UŽKANDELE

REIKES:
6 krabu lazdeliu
2-3 marinuotu agurkeliu
2 griežineliu konservuoto ananaso
1/2 indelio konservuotu kukuruzu
indelio majonezo
duoniuku

PARUOŠIMAS:
Krabu lazdeles , ananasus, agurkus supjaustyti, sudeti kukuruzus. Viska gerai išmaišyti su majonezu. Galima iberti prieskoniu , džiovintu krapu . Užkandele tepama ant duoniuku .

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 15:45

Mano vaikams skaniausi karšti sumuštiniai. Ant batono riekelės tepu sviesto dedu kubeliais supjaustytą kumpį ar šlapkę, paprikos ir užtarkuoju sūrio, o ant viršaus dar majonezo šaukštelį. Kepu orkaitėk, kol sūris išsilydo

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 23:02

QUOTE(naina @ Nov 29 2005, 03:45 PM)
Mano vaikams skaniausi karšti sumuštiniai. Ant batono riekelės tepu sviesto dedu kubeliais supjaustytą kumpį ar šlapkę, paprikos ir užtarkuoju sūrio, o ant viršaus dar majonezo šaukštelį. Kepu orkaitėk, kol sūris išsilydo 

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-31 20:19

Maniškė paprikoms irgi neabejinga.

O receptukas mano toks:
Sumuštinių aptepas su silke
Virta morka, silkės filė gabalėlis, lydyto sūrelio (skysto), galima šiek tiek sviesto ar majonezo šaukštelį.
Virtą morką ir silkę susmulkinti (permalti ar labai smulkiai sukapoti), sumaišyti su lydytu sūreliu ir tepti ant baltos duonos.
Skanaus !

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-10 23:31

Karšti sumuštiniai su obuoliais

Obuolių;
batono;
sviesto;
cukraus;
cinamono;
varškės (jei patinka);
grietinės.

Obuolius sutarkuojam per burokinę tarką, įdedam varškės, cukraus ir cinamono, gerai išmaišom. Ant batono riekių tepam sviesto, dedam po šaukštą obuolių masės ir ant viršaus po šaukštą grietinės. Sumuštinius dedam į įkaitintą orkaitę ir kepam, kol apčia gražiai aprus.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-25 16:04

Mums labai patinka tokie sumuštiniai:
Ant batono užtepame sviestą, dedame "šlapiankos", gabalėliį sūrio, padažą(majonezą sumaišau su garstyčiom 3:1) ir salotos lapą

Mama.lt

Mama.lt

2007-03-30 07:31

o mes darom tokius:

suratkuojam fermentini suri, smulkiai supjaustosm svogunus, imusam kausini. mase ismaisom. paruosta mase tepam ant baltos duonos riekeles, dedama i keptuve su ikaitintu aliejumi, mase i apacia kai apkepa apverciama ir apkepamae kita puse. skanaus.

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-20 14:29

saldūs sumuštiniai
Reikia: ilgo prancuzisko batono, sviesto, 5 rugstesniu obuoliu, 3-4 kiausiniu baltymu (trynius galima panaudoti suplakus gerai su cukrum, skanumelis), puse stiklines cukraus ir puse saukstelio cinamono.
Darbo eiga: batona supjaustyti riekutemis, uztepti sviesto. I dubeni supildyti atsaldytus kiausiniu baltymus, cukru ir plakti iki standziu putu (man rodos as dariau su neatsaldytais baltymais). Nuluptus obuolius sutarkuoti, iberti sauksta cukraus, cinamono ir ismaisyti. Ant batono riekeliu deti obuoliu mases o ant ju - isplaktu baltymu putas. Kepti karstoje orkaiteje kol apdziusta baltymai. Silti skaniausi, nes kai atsala baltymai prie dantu limpa

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Džiugas