Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > "žaliosios"...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-03 14:05

Kelintą kartą lipdama namo nužiūriu "liavonus" kaip sakau - papuoštą laiptinę mirštančiais augalais, nuskurdusiais, išsiilgusiais saulės ir dėmesio... Ooo gi dar vienas "mirtininkas". Negi nemato žmonės kad negražu?

Kam reikia kankinti augalus? Ar verta diiidelį augalą išmesti į laiptinę, kur didelė tikimybė kad jis žus...

Kaip Jūsų laiptinės (kas jas turit aišku), ar yra geroji žolininkė bobulytė, kuri puikiai prižiūri šias džiungles, ar visgi su grauduliu pastebit dar vieną mirtininką?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2011-02-03 14:48

O taip,pazystamas vaizdelis.Kai dar gyvenau pas tevus(jie gyvena 5 aukste) tekdavo pereiti visa laiptine. II aukste tokia bobencija ant palanges sustatydavo jai nebereikalingas geles.Eidama pro sali vis uzmesdavau aki i toki kaktusini augaliuka (kur zydi pries Kaledas).Na kaktusai geles istvermingos,bet jau ta gelyte buvo tokia nuvargusi.Viena vakara gryzdama is darbo pasiemiau ta gelyte namo.Na, ji ir po siai dienai kuo graziausiai auga pas mama(  sako vogtos geles visada gerai auga),labai gausiai` zydi.Ale reikejo pamatyt koki vaju ta bobencija pakele,kad ta jos gelyte pavoge

Man atrodo,jeigu gele nusibodo,tai arba ja kam nors atiduok arba ismesk be gailescio.Pastatyt laiptinej ir jas ten kankinti manau ne iseitis.

2011-02-03 14:50

Gal taip žmonės grožį suprantą, atseit papuošė, nes pas mus ketvirtam aušte panašu kad taip mano, viena miršta, kitą mirtininką atneša... taip ir norsi paskyt - susi...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-03 14:53

na negyvenu kad butu laiptines, bet teko matyti tokiu vaizdu..as irgi uz tai kad jeigu nereikalinga gele tai arba atduok kam nors jeigu reikia,arba ismesk be gailescio.. o jei jau nori papuosti laiptine, na tai buk geras ir priziurek tada.. o tai vazonai didziausi stovi ir kazkokie stagarai..

2011-02-03 14:55

Gal skelbimą kabint kad susirinktų, nes jau nerealiai nervina mirtininkai... ale ir su kaimynais nesinori pykti.. bet tie susisukę kaktusai atremti į sieną ir nudraskyti net nežinau kas nervina...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-03 16:58

yra visokiu laiptiniu ir visokiu geliu,mano mama visa gyvenima nese i laiptine geles jau kai namuose nebetelpa bet labiausiai abydna kai gele grazi zydinti iskart nugvelbia,iseina i laiptine o geles ir nebera,nzn asmeniskai mano mama savo geles tiek laiptineje tiek namuose priziuri,isnese i laiptine didziuli alijosiu,eina bobelos tai viena viena lapeli nusilauzia tai kita,jau mamai sakiau kad greit jos alijosio nebeliks,

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2011-02-03 17:13

ateja 2011 02 03    

yra visokiu laiptiniu ir visokiu geliu,mano mama visa gyvenima nese i laiptine geles jau kai namuose nebetelpa bet labiausiai abydna kai gele grazi zydinti iskart nugvelbia,iseina i laiptine o geles ir nebera,nzn asmeniskai mano mama savo geles tiek laiptineje tiek namuose priziuri,isnese i laiptine didziuli alijosiu,eina bobelos tai viena viena lapeli nusilauzia tai kita,jau mamai sakiau kad greit jos alijosio nebeliks,

Na,suprantu kai isnesa i laiptine ir priziuri,tai tada ir tos geles yra puosmena. Kai isnesa kaip nereikalinga daikta,nelaisto menesiu menesiais,o paskui dar vaju kelia kokie zmones negeri.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-02-03 21:01

pas mus laiptinėj nėr nė vienos gėlės, tai kažkaip ir nesusidūrėm su šiuo raikaliuku

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-04 10:13

Pas mus irgi nėra, nė vienos gėlės, jei ir kas išneštų, tai maximum diena jai gyvenimas, išdrąskytų, sulaužytų pacanai.

Pas vyro brolį koridoriui yra gėlių, ką jo žmona išnešus, ką tokia bobulytė.. Tik kad laisto tas gėlės, tik brolienė. Ne kartą sakius, sako laistau savąsias, tai ir tos babulytės palaistau, gaila, gėlyčių. Ir jie gyvena gale koridoriaus, šalia lango, tai praktiškai niekam tos gėlės ir nemaišo :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-02-04 11:00

Pas mus yra, bet žydinčios išvogtos ir aš esu išnešusi kalėdines, pavogė , dabar yra lapuotės, bet kas dien jos vysta.

Pas mano uošvenę tai žalioji oazė  bet ji pati prižiūri, jomis rūpinasi. 

Jei prižiūri man gražu, bet jei išneša, kad atsikratyti, tai galėtų tiesiai į konteinerį nešti.

2011-02-04 11:53

Kai prižiūrėta ir gražu tai visada akys džiaugias..

Esu mačius tokiu "džiungliu" kad pavydas suima

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > "žaliosios"...

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Kristupas