Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Seksas nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-01-29 19:07

Sveikos merginos, pasidalinkite savo patirtimi. Esu nescia 17 sav ir mano vaikinas skundziasi kad nejaucia malonumo sekso metu, kaip Jus manote, ar kaltas nestumas ar tiesiog as jam atsibodau??? Mes kartu dar tik 8 men.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-29 19:19

nefertite net neisivaizduoju.. maniskis man nei karto nepasake kad su manim nejaucia malonumo, nors ir mylejomes nestumo pabaigoje..nerandu paaiskinimu prie ko cia nestumas butu kaltas.. zinoma, gal tos moteru formos pasikeicia, pasidarom didesnes, taciau maniskiui labai patiko kad ir krutine padidejo

2011-01-29 20:20

Liudna pripazinti, tikriausiai busiu jau atsibodusi... :( gaila, kad aistra taip greit isblesta

2011-01-29 20:22

jau daug ka pasako apie vyra vien tai kad sugebejo savo moteriai pasakyti tokius zodzius.. o plius dar kai ji laukiasi.. nes jeigu man butu taip pasakes tai buciau isspyrus is lovos.

2011-01-29 20:49

Tai vat, pasiuliau skirtis, bet nesutinka, mat nori matyt kaip vaikas auga...

2011-01-29 21:01

tai tokiu atveju tegu ne tik vaiku rupinasi bet ir moterimi ir nesako tokiu dalyku kad nejaucia malonumo..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-02 11:35

Čia jau žiaurumo viršūnė...

Mes gal ir nelabai sutariam, ir per antrą nėštumą nieko nebuvo galima, bet taip nėra psakęs...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2011-02-07 11:43

Nu jo, cia jau viskas aisku, kai vyras taip pasako. Zinoma, buna visokiu isimciu, kai vyras tiesiog nori buti atviras, bet jei pasake, kad nori matyti, kaip auga vaikas, tai tada jau tyliu... O tai tu, Nefertite, jam atseit jau niekas?! Baisu... Mano pacios nestumas ne is lengvuju, be to pirmas buvo persileidimas, tai dabar gal perdaug saugomes, bet nedaznai dziaugiames vienas kitu. Ir vyras net neklause kodel, abiems buvo suprantama, kad viskas del maziuko. Sako, galiu pakenteti, juk jauni esam ir dar spesim pasidziaugti vienas kitu. Kiekvienai nesciai moteriai linkeciau jausti toki palaikyma is vyro    

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 49

2011-02-09 01:36

na ir slykstyne.. nepavydetina situacija...

as nescia dar tik 8 savaites, bet as labai kuda niekada nebuvau.. bet mano vyras mane lepina visokiais skanumynais, ir as nevalgau visko ka jis man siulo, tikrai tik del svorio kad nebutu po gimdymo dideliu problemu.. bet as zinau kad jis niekada taip nepasakytu.. o jeigu isdristu labai pasigailetu.. as kartais padejuoju, ziurek uzpakalis koks didelis mano, arba ziurek ant pilvo lasinuku turiu, o jis visada man pritaria ir juokiasi, o tada pabuciuoja kiekviena mano parodyta vieta kur as manau kad ten per daug visko.. nu ir viskas atsiperka.. sakau as jam, nu tu turi sakyt kad ne, ne, mieloji tu nestora, o tu pritari, o jis man visada atsako as tiesiog per daug tave myliu kad drisciau priestarauti, tada as neva supykstu, o jis tik juokiasi, na tiesiog mes linksminames is to.. ir viskas tik del to ka jauciam vienas kitam.. manau taip ir turi buti :)  

sekmes tau.. nieksas tavo vaikucio busimas tetis.. :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-09 09:49

o tu kelis kartus ji atstumk, paziuresi kas bus ir kaip jis elgsis.ir bus viskas aišku

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-09 12:50

mums moterims sunku suprasti vyrus.nieko cia blogo nematau jei vyras nejaucia malonumo.juk kiti vyrai nemoka graziai kalbeti ir parinkti reikalingus tuo momentu zodzius.o nescia moteris labai jautri ir istringa kiekvienas zodelis tiesiai i sirdi.mano vyras irgi sakydavo,kai buvau nescia,kad jokio malonumo kai galvoje sukasi mintis,kad ten pilve auga gyvybe,o dar reikia myletis.geriau pabandyti kitaip vyra sugundyti(nu nebutina myletis butent tuo budu,kaip tai daroma.yra ir kitokiu malonumu)pries pradedant rodyti oziukus geriau pasikalbeti su vyru,ir pabandyti ji suprasti.bent jau as buciau vyras,tai irgi nelabai noreciau ,,lipti,,...palauk kol vaikutis gims.o tada ir seksas grys

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-09 14:19

Nėštumas čia ne prie ko.... nieko tenai ypatingai nepasikeicia, tiesiog vyras gal bijo kaip nors pakenkti kudikiui ir nedrista to pasakyti.

2011-02-09 14:44

maniskis irgi labai pbijojo del vaikelio,ar nepakenks. vis paklausdavo ar galima?ar daktarai leidzia? ar tikrai nepakenks. as ji nuramindavau . keisdavom pozas kurios saugesnes budavo.alternatyvu surasdavom :)

2011-03-19 19:42

na taip, Gytucio mamyte aciu uz zodzius, viena kart as saviskio paklausiau, kodel mes pradejome retai myletis, jis atsake, seniau nebuvai nescia...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-07-27 17:28

mAanau kad jis tiesiog bijo,todel,taip sako,arba yra didelis savanaudis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-07-27 18:40

Idomu kaip sekesi toliau santykiai nefertitei ?

O as asmeniskai nieko cia blogo nematau, gal ir grubokai pasakyta, bet...

Man nestumo pradzioje vajeee kaip norejosi suejimo su vyru, bet kuo dydejo pilvukas tuo paciai vis budavo nepatogu, vis maziau galedavau atsipalaiduoti ir nebe tas galvoje jau. Vis kartodavau kad atsargiau. Kiekvienam skirtingai zinoma

Po akto visad pasisakau kaip man patogu, gerai ar ne, tai galiu teigti jog mums abiems su vyru laikui begant vis sunkaiu buvo su tais malonumais...  Tai - pradejome daryti reciau. Tik atradus gerus momentus ir vietas galedavome daugiau maziau atsipalaiduoti kaip anksciau.

Tikrai del to taip drastiskai neprasyciau skirybu Ir kaip tau pasiseke, kad nesutiko, nes suabejojas galejo padaryti kvailyste, o ateity jusu laukia dar dauk graziu santykiu  :)   

Tik stai si tema :  seksas nestumo metu, o as jau pradejau dometis ir po nestuminio metu seksas, nes taip pat bus nelengva ir ne taip viskas iskarto greitai prasides, o juk vyras taip pat galetu pareikalauti skirybu. Sakytu - kiek gi galma. Tad linkiu visoms kantrybes, kuria apsikaustyti bandau ir pati

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-07-28 08:28

nestumo pradzioje mums irgi dar budavo, taip sakant, normaliai viskas su seksu, bet kuo toliau, tuo labiau man nepatinkdavo, skaudedavo, tai nutarem, kad palauksim, kol pagimdysiu, kol viskas atsistos i savo vezias :) vyras karta man pasake, kad nenori, jog as jausciausi blogai ar kalta, kad negalime myletis, kai jis nori. o jei vyras ima del to pykti, tai jis yra pats savanaudis ir nelabai supratingas zmogus. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2011-08-31 20:32

as manau kas mylejimasis labai suartina ir vaikutis jaucia meile abipusia, pas mus niekas nen utruko liko kaip ir anksciau :D

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-09-21 16:33

o turiu klausimėlį ar pirmosiomis nėštumo savaitėmis galima mylėtis?

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Seksas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina