Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Stiklo papuošalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-01 16:52

niu taip orikse.. taciau dziugu kad va moterys kazka kuria, daro ;) saunuole esi.. man tik paziureti grazu :) kaikuriu dar is cia mamyciu darbeliai man patinka, tikrai labai graziai atrodo. bet kad ir labai daug kiek internete paziuriu tai tokiu visai net demesio nevertu papuosalu.. tokius gali kiekviena pasidaryti prisipirkusi is parduotuviu tu visokiu karoliuku,segtuku..o va tavo is stiklo kazkas idomesnio, dar  is vilnos nuvelti karoliai man vienos mamytes patiko.. o beje orikse, jus darote tik auskarus? nes as tai va turiu tokius kaip sienos papuosalus (ar kaip cia pavadinti) .sulieti stiklu gabaliukai, tai visai graziai atrodo :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2011-02-01 18:27

Simona, turbūt kalbat apie taip vadinamas plaketes (plokšti, į paveikslus panašūs dirbiniai). Tai ne, iki tokių nesu priėjusi. Esu megėja :) Kai turiu laiko, vis išbandau ką nors, ieškau... Didesnių dirbinių nesu bandžiusi.

O dėl papuošaliukų vėrimo, tai pastebiu, kad nemažai moterų, merginų užsiima. Įvairių darbelių yra: matau ir ypatingai subtilių, bet yra ir tokių, kurie gali pasigirti nebent gražių kilpučių lankstymu. O tai nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto reikalingi tam tikri įgūdžiai. Gerai, kad moterys bando, tobulėja :) Mano labai labai teigiama nuomonė apie įvairius dirbinius

O jūs, Simona, gal irgi kokius dirbinius darote? Gal mezgate ar neriate? Man nuo mokyklos laikų l. patinka nerti vąšeliu :) Prieš Kalėdas prineriu snaigių, angeliukų. Jais papuošiu dovanėlių dėžutes :) Mezgimas kažkaip ne taip traukia, o va nerti labai norisi :)

Stiklo papuošalai www.stiklas.edicypages.com

2011-02-01 18:34

uoi orikse, as nesu auksaranke.. man didelis zygdarbis buvo kad vaikui paprasta liemene sugebejau numegzti :D va dabar uzsidegusi lankstymu is popieriaus. va padariau pirmaja savo gulbe origami, dabar visokius paprastus lankstau lankstinukus. gal kada susiimsiu padaryti koki didesni darbeli, nes dabar dar tik pradzia pas mane

2011-02-01 18:48

origami, labai idomu :) esu bandžiusi lankstyti, tiksliau sukti is plonų popierinių juostelių snaiges :) sugalvojau taip papuošti Kalėdų eglutę :) Tačiau labai daug laiko viena snaigė užėmė, padariau gal kokias 5 ar 6 ir baigės viltis, kad visą eglutę papuošiu  O šiaip origami menas laaaabai daug kruopštumo reikalauja :)

šaunu, kad irgi bandai :) kažkur skaičiau, kad dirbiniai labai ramina, ugdo kūrybiškumą :)

Beje, būtų labai įdomu tavo gulbę pamatyti..

Paskutinį kartą redagavo: orikse (2011-02-01 18:51)

2011-02-01 19:10

supantu, labai jau daug laiko reikia.. kad ir paprasciausius kubikus-gelytes dariau, noriu pasidaryt papuosimu, bus mergytes kada gimtadieni papuosti..na tai tikrai laiko uzime.. o jei daryt ka rimciau.. as kai tokia esu kad ka sugalvoju padaryti ir noriu greitai uzbaigti, nemegstu kad stovetu padetas nepabaigtas tai man sunku  butu koki didesni darbeli padaryti.. siaip lankstymas tikrai nuramina, apie visokius dalykus pamastau :D  nors manau kiekvienas rankdarbis nuramina ;) savaitgali idesiu foto, ale mano ta gulbyte nera didele ir paprasta, nes kai pamaciau tai uzsigeidziau ir pabandyti padaryti, nes nesitikejau kad gali kazkas panasaus iseiti :D kita karta jau galesiu ar spalvas paderinti,ar dydi savo susigalvoti.. jau daugmaz zinau kaip ten tas viskas vyksta tai galiu jau kazka ir kurti :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-02-01 22:11

Na va kitas reikalas  smagu ir į temukę dabar užsukti, šaunuolės.

2011-02-01 22:15

na cia jau mes biskiuka nukrypom nuo temos bet gal daugiau atsiras kas gamina is stiklo papuosalus? nebutinai kaip orikse, gal kitokiom kokiom technologijom dar galima pagaminti.

2011-02-02 12:40

Simona, labai lauksiu tavo gulbės :) Įdomu pamatyti ;)

Vis suku galvą, kokią čia pamokėlę mamytėms sugalvoti :) Iš stiklo nematau prasmės mokyt, nes reikalinga krosnis... Kokia nauda iš tokios pamokėlės... Apie karolių vėrimą laaabai daug kur prirašyta, ir šiaip, manau, jau nemažai mamyčių išbandžiusios :) Su origami snaigėmis jau tikriausiai pavėlavau, nes žiema kaip ir į pabaigą... Galvoju, gal būtų įdomu apie tai, kaip pasidaryti nertų papuošaliukų... Arba ką nors įdomaus sugalvoti Valentino dienai...

2011-02-05 16:41

Stiklo papuošalai

stai mano gulbyte. orikse butu idomu jei pasidalintum mintimis apie valentino dienos proga kanors ;) tik deja as neneriu, tai tik pasvajoti galeciau :D

2011-02-06 10:33

Simona, labai daili gulbė Ir kaip kruopščiai, tvarkingai viską padariusi :) Šaunuolė esi

Vis galvoju galvoju apie Valentino dieną, tai tik visokios atvirutės į galvą lenda  Dar turiu kelias mintis dėl nėrimo, nes kaip pačiai mielas užsiėmimas taip vis primena apie save  Tikiuosi, greitu metu jau apsispręsiu, nes jau ir laiko iki Valentino dienos nėra daug, viena gera savaitė likusi  

2011-02-06 17:10

dekui orikse :) tik va kai pasidejau fotkinti, tai vaikas biskiuka uzgriuvo ant gulbes :D  nelabai atitaisiau islinkusius sparnus :D vis niekaip nedavaziuoju iki kanceliariniu prekiu, kad prisipirkciau plono psalvoto popieriaus. noreciau dar kokia spalvota gulbe pasidaryti :) arba kazka kita pabandyti islankstyti. ai dar va idedu tuos savo kamuoliukus kur pirlanksciau, kad butu galima papuosti per vaiko koki gimtadieni ar panasiai. tik irgi kokio grazesnio siulo reikia susirasti kad sukabinti juos :)

Stiklo papuošalai

2011-02-07 10:43

Labai faini kamuoliukai :) Ir kaip smagu vaikui, kai mama savomis rankomis padaro

2011-02-07 10:47

na sitie kamuoliukai vaikui kazkaip ypac patiko :D jau kiek laiko jie kabo,atrodo jau vaikui turetu buti nusibode,ale vistiek pamato ir is karto ajajai :)

2011-02-08 21:41

Sugalvojau sudalyvauti konkurse „Dovanoju tau širdį“. Įkėliau kelias nuotraukytes, kurios ir čia matomos, dar vieną auskariukų nuotrauką

Na, o Valentino dienai sugalvojau pasidaryti puošmenų, kuriomis galima papuošti kavos puodelį, pakabinti ant durų rankenų ir pan...

Pasisiūti tokias širdeles labai paprasta. Iš medžiagos iškerpu dvi širdis. Jų kraštus apdeginu žiebtuvėliu. Atsikerpu atlasinės juostelės, iš jos formuoju kilputę. Ją prisiuvu prie apatinės širdelės. Abi širdeles susiuvu tarpusavyje paprastu dygsniu. Prieš baigiant prikemšu vata.

Jei medžiaga kokia ypatingesnė, tai ir daryti daugiau nieko nereikia, O kadangi maniškė medžiaga daugiau kaip fonas, širdeles dekoruoju.

Kaip dekoruoti kiekvienos fantazijos reikalas. Galima kaip nors nesudėtingai: iš juostelės surišti kaspiną, jį pritvirtinti prie širdelės... Galima siuvinėti karoliais ir t. t.

Stiklo papuošalai

Galima puošti gėlių žiedais. Pabandžiau susukti rožytę...

Stiklo papuošalai

Kaip susukti tokią rožytę?

Ant medžiagos nusipiešiu tokio dydžio apskritimą, kokios rožytės norisi. Imu adatą, į kurią įvertas storesnis siūlas. Iš apačios duriu į apskritimo centrą. Iš centro į 5 skirtingas puses, per apskritimo spindulius, darau didelius dygsnius.

Imu juostelę. Jos galiuką šiek tiek susuku, pakišu po keliais dygsniais apskritime, prie pat centro. Prisiuvu prie medžiagos, kad nejudėtų.

Tada pradedu sukti, o sukti tenka ilgai...  Pačią juostelę suku aplink savo ašį ir kartu suku po ir virš apskritimo dygsniais pagal laikrodžio rodyklę. Pro vieno dygsnio viršų, pro kito apačią ir t. t. Pabaigusi pirmą eilutę, antrą suku natūraliai, kaip išeina, t. y. ties ta vieta, kur pirmoj eilutėj juostelė buvo virš dygsnio, dabar eina po juo ir atvirkščiai.
Taip formuoju rožytę, kol užpildau visą apskritimą. Štai ir rožytė baigta

Vieną širdelę sugalvojau apnerti. Apnėriau įvairiomis gėlytėmis, o iš arčiau parodysiu didžiausią:

Stiklo papuošalai

Čia apnėriau įlietą žolyną. Man šitas motyvas kažkaip labai mielas

Pasigaminkite ir jūs panašių puošmenų

Paskutinį kartą redagavo: orikse (2011-02-08 22:20)

2011-02-08 21:50

oho orikse. na ir saunuole.. o kaip grazu :) o ir pagal nupasakojimus tai paprasta (kai nesu igudusi tai kaip tik man :D   ;) . rozyte labai fainiai atrodo

2011-02-09 12:05

Ačiū, Simona :) Vakar labai apsiniaukusi diena buvo, tai sunkiai sekėsi fotografuot

Tęsiant temą apie Valentino dieną, internete radau, kaip išlankstyt origami širdelę  Įkeliu nuorodą http://simetrija.wordpress.com/2010/02/04/origami-sirdele-su-gelyte/

2011-03-01 17:09

Kaip fainai Mano du darbeliai papuolė į konkurso „Dovanoju tau širdį“ antrą etapą  Laabai džiaugiuosi

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-01 18:07

orikse cia tu pati darei viska is stiklo savo galerijoj,jei pati tai ziaurei grazu,tiesiog nuostabu,o tos sirdutes paprastai bet atrodo super graziai,simona tavo gulbe nuostabi as jauciu kiek darbo reikia ideti norint tokia nulipdyti

2011-03-03 15:16

ateja 2011 03 01    

orikse cia tu pati darei viska is stiklo savo galerijoj,jei pati tai ziaurei grazu,tiesiog nuostabu,o tos sirdutes paprastai bet atrodo super graziai,simona tavo gulbe nuostabi as jauciu kiek darbo reikia ideti norint tokia nulipdyti

Atėja, ačiū už gražius žodžius :) Taip, viską nuo pradžios iki pabaigos savomis rankomis padariau (tik, aišku, metalinių auskarų auselių ir kt. metalinių datalių nedariau) :) O Simonos gulbė man irgi labai graži :) Beje, čia origami menas – iš popieriaus išlankstyta

2011-03-04 17:30

na tai gulbeinereikia kazkokiu dideliu ziniu ar sugebejimu,tiesiog daug laiko reikia bei uzsispyrimo :D va kitiems darbeliams tai reikia ir ziniu, ir sugebejimu.. o cia tik popieriaus :)

2

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Stiklo papuošalai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
adrija