Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Svorio pokyčiai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-09 16:47

Sveikos mamytes, mane siek tiek gasdina mano svorio pokyciai... Laukiuosi mazdaug 7-8 savaiteles ir per pastarasias 3-4 savaites numeciau mazdaug 4 kg. Manasis dziaugiasi, kad "moku buti nescia ir mazinti svori", taciau mane tas visai neramina. I pirmaja apziura eisim tik rytoj. Gal cia kaltas pykinimas, nes yra labai sunku valgyt? Gal kai tas pykinimas praeis, tada prades augt svoris? Labai jau neramu sirdutej man, vis del ko juk pirmasis musu. 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-01-09 16:51

sveika man su pirmu nestumu nekrito ne gramas augo iskart o su antru nestumu nukrito per pirmus men 9kilogramai bet nepergyvenau ir pykino ir y riga teko vazuoti kaip sakant taip jau buna o paskui adgavau tuos 9kilus ir per visa nestuma te priaugau 9kilus tai daktare sake na vaikutis normuotai mamai ateme atidave ir pridejo.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2011-01-09 17:01

hihi, visai smagiai tau cia su tuo svoriu buvo :) tikiuosi, labai tikiuosi, kad ir mano svoris siek tiek atsigaus, kai nustos pykint :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2011-01-09 19:39

Per daug nesijaudink dėl svorio kritimo. Jei viskas gerai nuo 12 savaitės jis turėtų pradėti augti. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais svoris krenta moterims turinčioms antsvorio. Taip pat gali pasidaryti skydliaukės tyrimus. Bet pirmiausia pasikonsultuok su gydytoja, gal nėra nieko tokio dėl ko reikėtų nerimauti.
Per 12 pirmų nėštumo savaičių numečiau 10 kilogramų. O po to svoris pradėjo augti, kaip priklauso.

2011-01-09 20:01

oho, Pela, tu visai normaliai daug numetei :) na, as antsvori tai toki nemaza uzsiauginau, kai ginekologe paskyre labai stiprius kontraceptikus :( Kaip mano viena drauge sake, matyt, kai tu laukiesi, tau dabar visi tie "issipute" hormonai grizta i normalias vezias. Tai kazkaip visai to ir tikiuosi :) Mano mamai skydliauke buvo isoperuota, o jos sesuo man sake, kad ir as tokia beda turesiu operuot (tikriausiai), bet pries koki pusmeti nuejau pas seimos daktare tikrintis, ji man "paaiskino", kad as per jauna tokiom ligom (man 23). 

as su tom savaitem dabar esu labai pasimetus, nes man viena savaite, echoskopas sake kita... bet tikiuosi, kad pykinimas greitai praeis ir svoris ims augti (tik ne per daugiausiai :D ), kaip ir turi but nestukem 

2011-01-09 23:04

Jei tavo mama turi tokių problemų su skydliauke, tai rekomenduočiau pasitikrinti. Vienaip ar kitaip nėštumas visas silpnąsias vietas mėgsta suaktyvinti. Profilaktika nepakenks.
O kas dėl svorio, tai motušė gamta moka pasirūpinti savo vaikais. Per nėštumą priaugau 15 kg. Kol nepradėjau lauktis maniau, kad priaugsiu nuo 20 iki 30 kg.

2011-01-10 09:36

teisingai sakai, einam siandien i pirmaja apziura, tai reikes daktarei uzsimint apie toki dalyka. tik sikart tikiuosi, kad nebusiu isvaryta ir durna isvadinta, nes "ieskausi ligu, budama jauna"

2011-01-10 10:09

Gal kartais geriau būti išvadintai negražiais žodžiais, nei ką nors svarbaus pražiopsoti. Sėkmės.
Kai grįši iš gydytojų parašyk, kaip sekėsi ir ką jie pasakė.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-10 10:57

Imba 2011 01 09    

Sveikos mamytes, mane siek tiek gasdina mano svorio pokyciai... Laukiuosi mazdaug 7-8 savaiteles ir per pastarasias 3-4 savaites numeciau mazdaug 4 kg. Manasis dziaugiasi, kad "moku buti nescia ir mazinti svori", taciau mane tas visai neramina. I pirmaja apziura eisim tik rytoj. Gal cia kaltas pykinimas, nes yra labai sunku valgyt? Gal kai tas pykinimas praeis, tada prades augt svoris? Labai jau neramu sirdutej man, vis del ko juk pirmasis musu. 

Pirmam trimestre yra normalu netekti svorio, o vat paskui mamytei reikia priaugti :) aš su pirmaja  per pirmus 3 mėnesius buvau netekus 6 kg :(  o šiuo metų buvo minus 2 kg. Dabar jau viskas apsistojo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-10 13:06

na kai manes nepykino per nestuma, tai tik pastojus ir pradejo svoris augti :) nes isbadejusi tada jauciausi,tik apie saldytuva ir sukausi :)  taciau kazkur gal po 4men nestumo po labai nedaug priaugdavau svorio, arba isvis nepriaugdavau. nes kuo tolyn nestumas ejo, tuo labiau negalejau ziureti i mesos produktus. ant galo visiskai ju atsisakiau. taciau siaip visas nestumas gerai ejosi, priaugau apie 9kg, vaikutis gime laiku,sveikutis :) sekmes tau pas daktarus ir augink mesyte :)

2011-01-10 14:00

smagiai nuteikiat jus visos mane, todel aciu uz tai :) taip, jau grizom is apziuru. sake, kad kai pykina, tai labai normalu, kad metu svori, nes nieko valgyt negaliu. paeme slapimo gelezies tyrimui, slapimas buvo labai koncentruotas (labai geltonas), tai sako matosi, jog pykina ir nieko i burna idet negali :) pridavem krauja ivairiausiems tyrimams ir dabar lauksim laisko is ligonines, kada eit lyties nustatyt (ar bent jau bandyt :) ) ir ziuret, ar nera kokiu nors ligu su maziuku (dauno sindromo ir ar vystosi kaip ir turetu). bet buvo juokingiausia, kai reikejo dokumentus su med. sesute pildyt ir vaiko tecio gimimo data pasakyt :D teko galva pasukt del dienos :D mano seimoj ir draugu rate geguzes menesis yra beveik kas antra diena gimtadieniai, tai ir data netokia pasakiau :D o kai tetis atejo, tai pasitaise pats :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-10 14:50

nu va imba, ir daktarai nuramino :) ir linksmai datas parasinejot :D  ir zinoma, uzjauciu del pykinimu..na gal greitai praeis tie nemalonumai..

2011-01-10 15:59

nu labai jau tikiuosi! daktare prizadejo, kad dar bent pora savaiciu tikrai pykinimas bus mano kompanionas, bet dar like 3 akupunkturos kursai, kurie turetu sumazint ta nemalonu jausma :)

2011-01-25 14:54

niu ka galiu pasakyti su šitu neštumu kolkas minus puse kilogramu   bet daktare sake jog čia normalu nes sergu tai liga daug ka reiškia 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-01-25 15:27

as numeciau beveik 5 kg. viena diena svarstykles rodo, kad priaugau, kita - kad vel nukrito svoris. nors, atrodo, kad valgau jau beveik normaliai, mazom porcijom ir daug. tuoj baigsis mums tas pavojingasis laikotarpis ir labai tikimes, kad pykinimai praeis, atsiras daugiau jegu ir pradesim svori pamazu augint :) dabar jau ir busimasis tetis sako, kad matosi ir jauciasi, kad svoris krenta, nes kai apkabina, sako beveik nelike nieko :D o as ir zandukus pameciau :(

2011-01-25 15:35

Niu Imba pradžioje taip  ir būna, tai tuoj pradėsi jausti kad priaugi ;)  

2011-01-25 16:15

tai mes to labai ir laukiam :) labai laukiam, kol pilvelis prades augt :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-05-12 16:06

as nors nezinau dar ar tikrai esu nescia bet as taip manau nes tie simtomai nu bet gal jie ir klaidinantys,bet mano sworis tai pat labai nukrito,ir pykint nepykina ir valgyt nesinori gali ir nebut,bet va menesiniu nera antar men ir visi kiti pozymei vercia manyt kad as nescia... nu pirmadieni jau zinosiu eisiu pas gine,labai noreciau ir as mazo zirniuko

2011-05-16 10:19

Niu ka labai lauksim geru žiniu iš taves :)

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Svorio pokyčiai nėštumo...

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
BENAS