Forumas > Šeima > Vestuvės > Vestuviniai žiedai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-01-15 16:30

kabuke 2011 01 14     simona26 2011 01 14    

smala o kodel nesumazinat ziedu? juk nera ir brangu.. na aisku dar priklauso ir nuo paciu ziedu. mano zieda sumazinti kainavo 30lt. kazkaip isvaizdavau kad butu brangiau.

Atsakysiu aš :) Ne visus žiedus galima mažint, kaip mums aiškino, jei išgraviruoti, nesigauna gražiai ir t.t. Žodžiu nei platint, nei mažint nepatartina. Ir ten kažką apie aukso svorio sumažėjimą sakę buvo, bet tiksliai nepamenu..

Šiaip jau neatėjo į galvą kad reitų..

O ir tikriausiai nesigautų, nes na sumaišytos spalvos, gali susivelti, o tada jau nei išmesti nei nešioti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-15 16:35

na mano ziedas irgi puse balto aukso, puse geltono. kai nunesem kad sumazintu tai pradejo kraipyt nosis kad ai mums graziai neiseis padaryti, liks zyme ir pan.. ale paskui kai suzinojo kad pas toki ju pazistama darem ziedus tai paskui sutiko :D  

2011-01-15 16:40

simona26 2011 01 15    

na mano ziedas irgi puse balto aukso, puse geltono. kai nunesem kad sumazintu tai pradejo kraipyt nosis kad ai mums graziai neiseis padaryti, liks zyme ir pan.. ale paskui kai suzinojo kad pas toki ju pazistama darem ziedus tai paskui sutiko :D  

Taip ir būna :D viskas per pažintis, ne kad kada nors kas nors darbą darytų...

Mum gal reiktų meistro iškot, lyg ir vyro draugo draugas ar kazkas...  pamenu kad kažkokia baisi vieta, tamsu niūru pasirodė.... o ten toks paplaukęs meistras, vos ne dantis šakaliu rakinėdamas, dūmus pūsdamas ir algogoli maukdamas ... UI :D

2011-01-15 16:44

oi smala, na ir tavo nupasakojimas :D viskas per pazintis.. nu bet jeigu sugebi padaryti tai ko cia kraipai uodega, je taip nori tai gali ir brangiau biski uzsiprasyt.. nereikia cia kraipytis.jei as viena buciau ejus, tai taip ir buciau likus nesumazinus :D taciau vyras irgi pradejo ant ju varyti grazia forma tai susitarem :D

2011-01-15 16:52

simona26 2011 01 15    

oi smala, na ir tavo nupasakojimas :D viskas per pazintis.. nu bet jeigu sugebi padaryti tai ko cia kraipai uodega, je taip nori tai gali ir brangiau biski uzsiprasyt.. nereikia cia kraipytis.jei as viena buciau ejus, tai taip ir buciau likus nesumazinus :D taciau vyras irgi pradejo ant ju varyti grazia forma tai susitarem :D

Nei vaipau nei kraipau

Reikia imti ir daryti, kaip ir dauką, o aš vis laukiu kol žiedai patys susipras :D

Apie pažintis, šiaip pagalvojau kiek daug jos lemia...

o dabar pakraipysiu uodegą

2011-01-15 16:56

smala tu tik cia nepagalvok kad cia tau sakiau kad vaipaisi ar kraipaisi :D cia apie tuos kurie ziedus perdarinejo :D

2011-01-16 10:42

simona26 2011 01 15    

smala tu tik cia nepagalvok kad cia tau sakiau kad vaipaisi ar kraipaisi :D cia apie tuos kurie ziedus perdarinejo :D

tai be reikalo kraipiausi... 

2011-01-16 11:36

nieko smala, nepakenkia pasikraipymai :)

2011-01-17 10:46

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-06 21:12

moteriskes (as visas moteriskos lyties atstoves taip vadinu - nuo maziausiu iki didziausiu :D ), gal galit parekomenduot Vilniuj arba Panevezy kokia juvelyrine parduotuve, kur butu galima nelabai brangiai, bet geros kokybes vestuvinius ziedus nusipirkti? :)  

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 16

2011-04-27 21:25

labukas.daremes is savo aukso 14g vetuvinius ziedus. uz abieju ziedu padaryma mokejau 300lt.iki parduotuveje,buvusiame vitebske,kaune.juvelyras algis.

2011-04-27 23:44

nusipirkom mes ziedelius, issigraviravom, ir, manom, kad gana nebrangiai nusipirkom (balto aukso). atejom, pamatem, patiko, pasimatavom ir nusipirkom. neuztrukom net 10 min :D jie nera labai stori ar platus, tai pardaveja dievagojosi, kad negali buti tusciaviduriai. mes bandem siek tiek paspaust, bet kazkaip nieko... ant plyteliu buvo nukrite, bet irgi kazkaip nieko. tikimes, kad gal pasiseke :)

2011-05-26 14:32

turiu as toki klausimeli - kai baznycioj mausim ziedelius, ant kurio pirsto turetu buti mano suzadetuviu ziedas? vestuvini zieda uzmauti prie suzadetuviu ziedo ar nera reiksmes jokios kaip?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-26 15:28

Kaip nešioti sužadėtuvių žiedą  spreskite pačios, dažniausiai jis pereina ant kairės rankos to pačio piršto.
Kartais būna nepatogu turėti du žiedukus ant vieno piršto, kartais jie nedera...

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-26 16:07

man ant kaires rankos nesmagiai ziedai jauciasi. na, reikes pasimatuot abudu, kaip jausis. nes suzadetuviu ziedelis mazytis, o vestuvinis siek tiek platesnis. ir kaip man anksciau "nedaejo" pasimatuot abu ant vieno pirsto :D aciu tau drugeli ;)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-26 17:42

Prašom,nera nustatytu taisykliu kaip nešioti, nešiok kaip tau patogu ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-26 19:15

na vat, pasimatavau, bet ant kaires rankos, kaip ir sakiau, nepatogu. ir tas pirstas ne toks "raumeningas" (esu desiniaranke), tai tas ziedelis toks laisvokas jauciasi. baisu pamest. na, paziuresim, dar patinsiu iki vestuviu, kaip nors :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-05-26 21:16

va musu tokie ziedukai baltas auksas ir sonuose 585

Vestuviniai žiedai

2011-05-26 21:33

musu irgi balto aukso, nes to tikrojo, geltono, nelabai megstam. is anksto nerodysiu (taip esam susitare, kad niekam, net tevams, nerodysim, nes po vestuviu nebus idomu apziuret) ir matuotis kazkaip nesinori. saugiai guli padeti ir laukia tos dienos :) bet po to jau ir ziedus ir jaunuosius parodysiu ;)

2011-05-26 21:55

ingridasmile- grazus jusu ziedai ;)

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Vestuvės > Vestuviniai žiedai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Edvinas