Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Fotoepiliacija namuose

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-12-15 20:14

Sveikos,

gal kas jau išbandėte fotoepiliatorius namuose? Kur pirkote?

Aš randu vieną parduodamą Lietuvoje, vadinasi Silk'n SensEpil. Kiek ieškojau info, pasirodo gana plačiai naudojamas užsienyje. Bet gal kas ir čia jau bandėte? :) Iš tiesų atrodytų gera investicija į ateitį, nes plaukelius pagal viską turėtų pašalinti ilgam, procedūra visiškai neskausminga ir dar oda lieka švelni :) Dabar dar ir nuolaidą taiko :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-12-19 17:06

Jei esi tamsių plaukų ir išbalusia oda, tai kažkokį efektą išgausi, kitaip nemėtyk pinigų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-17 22:38

Artėja vasara, depiliacija darosi vis aktualesnė. Aš irgi prisirankiojau daug informacijos apie fotoepiliatorius, pasirodo, kad pasaulyje tai žiauriai populiarus dalykas, o mes lietuvaitės - vis svarstom ir abejojam. Ką amerikietės ar britės kitokios, kad jas veikia, o mūsų ne? Taigi, panos nestabdykim ir pirmyn.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-17 22:40

Beata11 2011 02 17    

Artėja vasara, depiliacija darosi vis aktualesnė. Aš irgi prisirankiojau daug informacijos apie fotoepiliatorius, pasirodo, kad pasaulyje tai žiauriai populiarus dalykas, o mes lietuvaitės - vis svarstom ir abejojam. Ką amerikietės ar britės kitokios, kad jas veikia, o mūsų ne? Taigi, panos nestabdykim ir pirmyn.

Net pamiršau pasigirti, kad Silk'n SensEpil jau naudoju pora mėn. ir labai esu patenkinta!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2011-05-09 19:00

O kaip su plaukeliais ataugančiais? Skaudi procedūra? Po to įauginėja plaukeliai?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-05-10 08:24

Beata11 2011 02 17     Beata11 2011 02 17    

Net pamiršau pasigirti, kad Silk'n SensEpil jau naudoju pora mėn. ir labai esu patenkinta!

o kur tu ji pirkai,ir kiek mokejai?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-05-19 18:36

maldaiva 2011 05 10     Beata11 2011 02 17     Beata11 2011 02 17    

o kur tu ji pirkai,ir kiek mokejai?

www.depiliacija.lt pažiūrėk, ir ebay jų daug yra

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Fotoepiliacija namuose

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matukas