Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Natūrali kosmetika

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2

2010-12-14 21:04

Ar naudojate natūralią kosmetiką, kuri yra be konceervantų, parabenų ir dažiklių?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-12-18 15:20

as uz naturalia kosmetika, tik pas mane o joj kiek nenaturalios, bet ketinu per laika visa kosmetika pakeisti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-02-09 20:41

Maisto papildų, kosmetikos ir vaistų rojus http://www.iherb.com/

Pirmą kartą perkant su koduku EZU136 gaunate $5 nuolaidą .

Siuntimas į Lietuvą kainuoja 4 USD iki 1360g. Svarbu neviršyti šio svorio, nes tada siuntimo kaina išauga nemažai.

Pirmą kartą apsipirkus gaunate asmeninį nuolaidos koduką, kurį rasite My Account esančioje skiltyje iHerb Rewards
Šiuo koduku dalinatės su draugais, pažįstamais ir artimaisiais. Jie gauna $5 nuolaidą savo pirmam apsipirkimui, o jūs gaunate 4% nuo jų išleistos sumos. Ir taip metus laiko. Jūsų draugai gal būt kažkam pasiūlys savo koduką, tada jūs gausite 3% nuo jūsų draugų draugų išleistos sumos. Taigi:
1 lygis - 4%
2 lygis - 3%
3 lygis - 2%
4 lygis - 1%
Praėjus metams nuo tada kai buvo panaudotas jūsų kodukas, jūs gaunate po 1% nuo visuose lygiuose išleistų sumų .
"Uždirbtą" sumą galėsite panaudoti apsipirkdami, gauta suma bus automatiškai minusuojama. Deja, reikia laukti kažkur mėnesį, kol galėsite panaudoti nuolaidą.
Jei jūsų norimos prekės nėra pardavime, paspauskite Notify me ir gausite pranešimą i el. paštą, kai ji vėl bus prekyboje .
Atsiskaityti galima kreditinėmis ar specialiomis kortelėmis skirtomis internetiniams pirkimams (pvz. Seb'o Visa Virtuon, Swedbank'o Visa WEB ir kt.) .Paypal atsiskaityti negalima.

Gerų pirkinių!

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-10 08:04

noreciau isbandyti naturalia kosmetika green people,drauge nusipirko tusa ir pudra,ziuresim kaip jai patiko ir tiko

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2011-02-20 23:25

as tai pati sau gaminuosi kosmetika ir esu labai patenkinta,tikrai zinau ka ant saves tepu,po truputy namie isnaikinsiu visa nenaturalia, nes jos dar nemazai pas vyra :D ir drauges visos apdalintos ir apdovanotos dziaugiasi mano kosmetika, o ir man gera kai joms gerai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 59

2011-02-25 16:11

groziui http://www.gavau.lt/lt/jusu-groziui/kolagenines-kaukes.html

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2011-02-26 18:40

Visai neseniai pradėjau keisti savo kosmetiką į naturalią. Draugė rekomendavo aromanatural.lt, kolkas viskas tiko. Daugiausia pirkau kremukus, kaukes. Kooperuojames su dar dviem draugėm, perkam dalinamės, bandom. Brangoka, bet kooperuojantis tikrai verta :)

2011-03-01 10:01

pritariu,naturali kosmetika brangesne,bet jau geriau nusipirkti brangiau nei paskui gydytis ligas kuriu buvo galima isvengti.o jus nebandete kosmetikos pasigaminti pati?ypac kremukus pasigaminti nera tikrai sudetinga,o koks malonumas paskui naudoti savo ranku darbo gaminuka :)

2011-03-05 17:41

va mano paskutiniai darbukai draugems ir giminems :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1746767321498&set=a.1746767241496.162048.1608247660&theater 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-04-06 22:21

Va, as irgi jau susimastau, kad reiketu persokti i naturalia kosmetika, tik gaila dar viska ismest, tai palaipsniui tikriausiai pereisiu. O del gaminimosi namie - per didele tingine esu, tikriausiai... :D

2011-04-07 22:13

Corona 2011 04 06    

Va, as irgi jau susimastau, kad reiketu persokti i naturalia kosmetika, tik gaila dar viska ismest, tai palaipsniui tikriausiai pereisiu. O del gaminimosi namie - per didele tingine esu, tikriausiai... :D

na cia tik noro ir uzsispyrimo reikia,ir aisku investiciju :) va as irgi susipirkau nemazai visko,galvojau tik sau gaminsiuos ir draugem,bet ziuriu kad neisnaudoju vis tiek visko,o kad stovetu nesinori,tai buna kad ir visai nepazystamiems zmonems padarau kanors,nes drauges rekomenduoja ir panasiai

2011-04-11 20:10

Super, Sydniux :) As tai jau gatavu ieskausi, per didele tingine as gaminimuisi :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-04-11 21:53

amway yra naturali kosmetika,su draugem kiek kalbejau naudoja sako gera,tik ji kiek gal brangoka

2011-04-15 20:19

Corona 2011 04 11    

Super, Sydniux :) As tai jau gatavu ieskausi, per didele tingine as gaminimuisi :D

na matot kaip cia viskas :) as tai taip uzsikabinau uz to gaminimosi kad ne tas zodis :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-04-17 17:35

as jau beveik visiskai perejau prie naturalios, t.y. tos be kenksmingu cheminiu medziagu :) drauge kaip parekomendavo ekoaura parduotuve internetine, taip visada ten ir perku, nes kazkaip norisi man turet viena pastovia vieta is kur visada pirksiu ;D labai patinka naturalus nagu lakai, kurie net nenusivalo su tradiciniu lako valikliu,dar yra labai idomus lupu dazai bambuko tubelej, tokiu niekur nemaciau :) tusai labai patinka, plauku putos, ir visos kuno prieziuros priemones :)  tikrai rekomenduoju pereit visom, kuriom nors truputi kirba mintis pereit, ir jei leidzia pinigine :)

2011-04-22 14:35

sydniux 2011 04 15     Corona 2011 04 11    

na matot kaip cia viskas :) as tai taip uzsikabinau uz to gaminimosi kad ne tas zodis :)

As labai pavydziu, darbstuole :) as tik neseniai ismokau maista gamintis, tai kurgi dar kosmetika, teks, matyt, pribrest :D

2011-04-23 18:03

Corona 2011 04 22     sydniux 2011 04 15     Corona 2011 04 11    

As labai pavydziu, darbstuole :) as tik neseniai ismokau maista gamintis, tai kurgi dar kosmetika, teks, matyt, pribrest :D

viskam savas laikas :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-04-23 19:16

sydniux saunu kad pati gaminiesi kosmetika :) gal gali pasidalinti kaip tu ten daugmaz gamini? nes kazkaip man atrodo kad neimanoma paciai pasigaminti :D cia turbut pagal save ziuriu :D

2011-04-26 12:15

O amway kosmetika tik per platintojus? ar galima kur pardej paciupinet?

2011-04-30 19:39

simona26 2011 04 23    

sydniux saunu kad pati gaminiesi kosmetika :) gal gali pasidalinti kaip tu ten daugmaz gamini? nes kazkaip man atrodo kad neimanoma paciai pasigaminti :D cia turbut pagal save ziuriu :D

viskas imanoma :) reikia tik priemoniu,supratimo ka darai ir zinoma daug noro :) as gaminu ivairiai,maisau sviestus su aliejais,arba tik is alieju darau su geliu vandeniu ir vasku,cia priklauso nuo to ka nori pasigaminti,kokia oda ir t.t.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Natūrali kosmetika

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Šrūnas