Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Natūrali kosmetika

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-06-23 17:59

sydniux 2011 06 21    

Jau senokai buvau sitoje temoje,bet kai prisijungiau tai net smagu pasidare kad vis daugeja naturalios kosmetikos salininkiu :) as va ir pati siandien uzsiimineju gamyba,tai gaminuosi kremuka vasarai,paskui verduosi sampuna-duso zele ir dar sakiau reikia seseliu pasidaryti :)

Ir sampunu pasidarai  ir seseliu, na pasakiska

kaip cia su tais receptukais, tu rekomenduoji, patari ar pardavineji ? idomu butu suzinoti ar sudetinga, gal tikrai imanoma jei yra visu produktu galimu nusipirkti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2011-07-07 16:45

Corona 2011 06 22    

Sydniux, net ir seselius pasidarai? Nu va cia tai jau man kosmosas :D

seselius pasidaryti istiesu labai labai lengva :)

2011-07-07 16:49

uwendi 2011 06 23     sydniux 2011 06 21    

Jau senokai buvau sitoje temoje,bet kai prisijungiau tai net smagu pasidare kad vis daugeja naturalios kosmetikos salininkiu :) as va ir pati siandien uzsiimineju gamyba,tai gaminuosi kremuka vasarai,paskui verduosi sampuna-duso zele ir dar sakiau reikia seseliu pasidaryti :)

Ir sampunu pasidarai  ir seseliu, na pasakiska

kaip cia su tais receptukais, tu rekomenduoji, patari ar pardavineji ? idomu butu suzinoti ar sudetinga, gal tikrai imanoma jei yra visu produktu galimu nusipirkti.

galiu patarti,galiu parduoti,kaip kam patogiau,nemazai pardavineju,nes kai susiperki visus aliejus ir kitus dalykus vien tik sau sunaudoti neimanoma,o kad pasigaminti paciai viska imanoma tai tikrai,tik reikia nemazu pradiniu investiciju :)

2011-07-07 17:45

sydniux 2011 07 07    

galiu patarti,galiu parduoti,kaip kam patogiau,nemazai pardavineju,nes kai susiperki visus aliejus ir kitus dalykus vien tik sau sunaudoti neimanoma,o kad pasigaminti paciai viska imanoma tai tikrai,tik reikia nemazu pradiniu investiciju :)

sveikutes kaip sekasi , kaip nuotaikeles

sandriux, isivaizduoju del investiciju, ir pvz.: tik seseliam turbut dauk nieko nereiki ( apie dozes sneku) o susipirkti tai nemazai. Cia jau rimtai reikia uzsiimti kaip ir tu. Na man Lietuvele tai tolimas krastas, bandau cia ieskoti kazko naturalesnio kazko.  Bet ir naudoju su diena vis maziau, nors po gimdymo noresis ir nagucius pasilakuoti ir daugiau pudros gal uzsideti :D

Ryt eisiu pirkti lavandu aliejuko, vyrui bandysiu pagelbeti su pleiskanomis, jo senus gerus nuo pleiskanu sampunus ismeiau, o bio ir kiti paprastesni nepadeda :(   tai skaiciau kad sis aliejukas gali padeti, laaabai tikiuosi, o kur ji dar galima naudoti nznau dar :)   (  nestumo metu eteriniu alieju nelabai naudoju, po gimdymo pradesiu gal labiau dometis )

Sandriux, kas yra paprasciau pasigaminti , gal daraisi tusa akims ? noreciau ismeginti, bet itariu kad kaip surasytum produktus ai nei kur as juos i rasciau :(  

koki elementaresni receptuka tu mums ikeltum ;) suzadintum smalsuma :D

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-07-07 17:48)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-07-11 12:00

Uwendi, parasyk, ar padejo levandu aliejukas :)

2011-07-11 13:37

sveikutes

Corona, gerai kad priminei, buvau siandien mieste, bet pamirsau i vaistine uzeiti :(

parasysiu ar padejo :) nors tikiuosi, juk turi kazkas padeti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-07-12 11:11

siulau isbandyti sita mineraline kosmetika www.everydayminerals.lt tikrai verta demesio, kokybe nepriekaistinga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-07-13 11:26

uwendi 2011 07 11    

sveikutes

Corona, gerai kad priminei, buvau siandien mieste, bet pamirsau i vaistine uzeiti :(

parasysiu ar padejo :) nors tikiuosi, juk turi kazkas padeti

Ir tikiuosi, kad pades! 

2011-07-13 14:19

uwendi 2011 07 07    

sydniux 2011 07 07    

sveikutes kaip sekasi , kaip nuotaikeles

sandriux, isivaizduoju del investiciju, ir pvz.: tik seseliam turbut dauk nieko nereiki ( apie dozes sneku) o susipirkti tai nemazai. Cia jau rimtai reikia uzsiimti kaip ir tu. Na man Lietuvele tai tolimas krastas, bandau cia ieskoti kazko naturalesnio kazko.  Bet ir naudoju su diena vis maziau, nors po gimdymo noresis ir nagucius pasilakuoti ir daugiau pudros gal uzsideti :D

Ryt eisiu pirkti lavandu aliejuko, vyrui bandysiu pagelbeti su pleiskanomis, jo senus gerus nuo pleiskanu sampunus ismeiau, o bio ir kiti paprastesni nepadeda :(   tai skaiciau kad sis aliejukas gali padeti, laaabai tikiuosi, o kur ji dar galima naudoti nznau dar :)   (  nestumo metu eteriniu alieju nelabai naudoju, po gimdymo pradesiu gal labiau dometis )

Sandriux, kas yra paprasciau pasigaminti , gal daraisi tusa akims ? noreciau ismeginti, bet itariu kad kaip surasytum produktus ai nei kur as juos i rasciau :(  

koki elementaresni receptuka tu mums ikeltum ;) suzadintum smalsuma :D

Na seselius pasigaminti labai paprasta,reikia tik dvieju dalyku: cinko oksido ir norimos spalvos zerucio. o tuso vat ir as neisivaizduoju kaip reiktu pasigaminti :) gal kada nors israsiu :D tada pasidalinsiu :)

Paskutinį kartą redagavo: sydniux (2011-07-14 12:34)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-10 13:06

Ziurekit mamos, radau toki dalyka: natūrali kosmetika parduotuvė. Kaip manot, ar tikrai naturali?

EDIT: Isitikinau. Tikrai naturali. Beto, man patiko ju kokoso aliejus veidui

Paskutinį kartą redagavo: maryte25 (2011-08-14 23:59)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-12 20:19

Labai geras yra Mėtų eterinis aliejus

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-15 18:35

apskritai nera visiskai naturalios kosmetikos gi visur visko prikisa tik kazi kiek paraso ant pakuotes o kiek  ne :) na nebent pati darytis turi bet ir vel turi naudoti daug priemoniu i kurias manau taip pat yra pridetu ir nenaturaliu medziagu :) na bent as taip manau ,zinoma yra kokiu kosmetikos priemoniu krios kaskuom geresnes bet gi musu moteru daugybe o ir skiriasi viskas net tas pats odos tipas ir pan. tai vienai tinka koks kremas o kitai ne ir pan. kaip pasaka be galo :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2012-06-18 15:37

Buvau sužavėta mamytės, kuri visą kosmetiką ir net šešėlius gaminasi pati

Apie parduotuves mačiau kalbėjot - man pati pačiausia naturalme parduotuvė, nes didelis pasirinkimas ir dauguma prekių žymiai mažesnėm kainom

2012-07-27 22:17

oho, norėčiau ir aš išmokti šešėlius pasigaminti :)

kokybiška natūrali kosmetika internetu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-07-27 22:42

Oriflame neseniai atsirado ekologiška linija. Šiuo metu galima įsigyti dieninį, naktinį bei paakių kremus. Rankų kremas, dušo želė ir naujiena - kvepalai.

http://lt.oriflame.com/products/product-list.jhtml?prodCat=skincare&brandCat=scecobeauty

http://lt.oriflame.com/ecobeauty/

„Ecobeauty“ kosmetikos kokybę patvirtinta FAIRTRADE, ECOCERT, VEGAN SOCIETY ir FSC sertifikatai. „Ecobeauty“ – pirmas tarptautinis kosmetikos prekės ženklas, bendradarbiaujantis su 4 nepriklausomomis organizacijomis...

Ecobeauty“ gaminiuose yra ne mažiau nei 95% augalinės kilmės ingredientų, gautų iš specialiai kontroliuojamų, ekologiškai švarių ir atnaujinamų šaltinių.

• „Ecobeauty“ kosmetikos formulėse nėra gyvulinės kilmės ingredientų, parabenų, silikonų, naftos produktų ir sintetinių aromatų.

• Visi „Ecobeauty“ odos priežiūros gaminiai yra sodrios maitinančios tekstūros ir tuo pačiu metu jie pakankamai lengvi ir tinka visų tipų odai bei visoms amžiaus grupėms.

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 11

2013-02-26 21:26

Sveikos :)
Prekiauju natūralia produkcija, štai čia rasite visą asortimentą www.naturalumas.lt :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-04-12 23:07

Sveikos merginos, moterys ir visos mylincios sveika, naturalu grozi. As gaminu ranku darbo, naturalia kosmetika. Gaminu viska: nuo kremu iki dekoratyvines kosmetikos. Rasau blog'a http://medejos.wordpress.com/ jei ka domina, uzeikite, rasite mano gaminamus produktus. Del kainu ir visu rupimu klausimu rasykite i el pasta. ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-04-24 16:56

Naudoju, kitokia man ir netinka, nes labai jautri veido oda :) tai visada stengiuosi pirkti kosmetika is http://tikrojiegiptozeme.lt/14-naturali-kosmetika

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-07-17 12:31

Man tai natūrali ir ekologiška kosmetika, kuri pagaminta mano rankomis, man yra pati geriausia. Vis išbandau ką nors naujo ir ieškau man tinkamiausių produktų. :)

2015-11-23 03:13

O kokias priemones naudojat veido priežiūrai? Aš naudoju ekologišką lietuvišką kosmetiką, bet įtariu kad pribrendo reikalas, kad man būtų padarytas odos valymas, nes prieš žiemą visąlaik man veido oda išsausėja. Ar kas nors darėtės?

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Natūrali kosmetika

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Gabija