Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 141

2011-02-03 14:44

As taip dziaugiausi kaip po gimdymo sparciai krito kg, bet nuejus pas gine, ir prirase KT, svoris kaip ant mieliu augt pradejo vel dadejau kg, nors dabar KT nebegeriu jau senokai neiveikiu tu kg.o lakstymo paskui viena ir pakanka, bet isivaizduoju ka reiskia paskui du ir daugiau.mes ir nakti tai sisiu tai gert tai i lova ir t.t.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-03 14:44

Ištiesų tai manau kad čia kvailas mūsų visuomenės požiūris, - kuo lieknesnė tuo geriau, o kur laiminga moteris? kur protas? kai visi taip spaudžia kad privalai būti tokia ir ne kitokia, ir prasideda visokios bulimijos, anoreksijos, depresijos....

2011-02-03 14:51

tas tiesa, tik ziurek kai darbo tenka ieskotis -reprezentatyvi isvaizda vienas is reikalavimu, o jei nueisi tai ir duos suprast kad cia tau ne vieta

2011-02-03 14:57

išvaizda tai išvaizda, bet didžiausia tikimybė, kad sėdėsi prie savo stalo ir niekas tavęs nepatys... svarbu kad darbas atliktas

2011-02-03 15:04

bet to pasirodo nepakanka.

na kaip nors isgyvensim ta krize :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-02-03 15:33

Na as tai tik del saves viska darau,kazkaip norisi graziau atrodyt,drabuzi rengtis kuris patinka,o ne tinka.

Kazkaip keista skaityt kur rasot,kad va vyras taip sako,anaip,o mano tai niekad taip nesako,nebent kiaule pavadina per tv ka,is to ir zinau kas patinka,o kas ne,sausai su komplimentais,bet ji pazystant jau nekreipiu demesio,daru ka noriu pati,ai kazkada paklause kam as cia uzpakali riesta pasidariau,klause ar draugui toks patinka,o daugiau tyli,ne bereikalo zuvis.

dabar tik sportuoju ir sidro kapsules geriu,na ir ziuriu ka valgau,kazkaip nesugrizo man tas svoris po kalneliu dietos,nors ir sventes buvo ir taip truputi apsiedimas pries sirgima.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2011-02-03 15:39

trusawka 2011 02 03    

Na as tai tik del saves viska darau,kazkaip norisi graziau atrodyt,drabuzi rengtis kuris patinka,o ne tinka.

Kazkaip keista skaityt kur rasot,kad va vyras taip sako,anaip,o mano tai niekad taip nesako,nebent kiaule pavadina per tv ka,is to ir zinau kas patinka,o kas ne,sausai su komplimentais,bet ji pazystant jau nekreipiu demesio,daru ka noriu pati,ai kazkada paklause kam as cia uzpakali riesta pasidariau,klause ar draugui toks patinka,o daugiau tyli,ne bereikalo zuvis.

dabar tik sportuoju ir sidro kapsules geriu,na ir ziuriu ka valgau,kazkaip nesugrizo man tas svoris po kalneliu dietos,nors ir sventes buvo ir taip truputi apsiedimas pries sirgima.

Saunuole, tikrai pagirtina.Kad man sveikata leistu dietos kokios laikytis....ir sportuoti as galiu pasyviai-t.y. kai man padeda kas nors - turiu bedu su sveikata,kurios atsinaujino vel...

2011-02-04 12:00

Niu nereikia taip jau žiauriai važiuoti... visos moreriškės gražios, ir saviems ir svetimiems... o tai kad jos pačios sau nepatinka, čia kita bėda

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-04 14:02

sveikos mamytes,noreciau ir as numest kokius 8-9kg,tik irgi tos valios nelabai yra.lyg ir saldumynu nevalgau,ir vaistus geriau liekninacius figura tipo,bet rezultatu nera,tik vasara kai karsta valgyt nelabai nori tik gert tai tada ir nukrenta truput.labai noreciau kad gryztu pirminis svoris kai buvau jaunesne ir negimdzius.gal kas koki dar patarima gali parasyt kad daug vargt nereiktu

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-05 23:42

oooooo , tik neužsuk pora dienų, ir kokios kalbos aktyvios verda :D

Man irgi vyras nė karto nepasakė, kad aš stora, ar užpakalis per didelis ir t.t. Po gimdymo aš sveriu mažiau, nei prieš nėštumą, esu patenkinta iš dalies, bet noris tas formas užtvirtint, kad nebūtų taip viskas subliuškę, standžiau noris :D Aišku keli kg galėtų dar ir nukrist, bet nelabai jie nori palikt mano kūną :D  

Taip, kad aš ne dėl kažko tai darau, o dėl savęs :) Svarbiausia kūdėjimo reikale nepamest proto.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-05 23:45

lisandra 2011 02 04    

gal kas koki dar patarima gali parasyt kad daug vargt nereiktu

Laba, smagu, kad jungiesi prie mūsų būrelio :)

Na su patarimais, kad daug vargt nereiktų.. Nežinau, jei taip būtų viskas lengva, manau visos kaip smilgos vaikščiotume, reikia valios, pastangų ir laiko. Kaip žinia greit numestas svoris, taip pat greit ir grįžta. ;)

2011-02-07 11:15

visiskai sutinku, greit numestas gryzta labai greit vel atgal, svarbu islaikyti ta numesta svori.

Pagrinde valios reikia

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-02-07 16:21

lisandra 2011 02 04    

sveikos mamytes,noreciau ir as numest kokius 8-9kg,tik irgi tos valios nelabai yra.lyg ir saldumynu nevalgau,ir vaistus geriau liekninacius figura tipo,bet rezultatu nera,tik vasara kai karsta valgyt nelabai nori tik gert tai tada ir nukrenta truput.labai noreciau kad gryztu pirminis svoris kai buvau jaunesne ir negimdzius.gal kas koki dar patarima gali parasyt kad daug vargt nereiktu

nesiimk greitu dietu tik,nes tuoj klausi kaip numest 15 kg.

Tiek kiek tau reikia numest,nera labai daug,man numetus 8 kg,as pati vos maciau rezultatus,kiti mate labiau.

Pabandyk mesa vyrt,o ne kept,salotas valgyt be  padazu ar grietnes,o su trupuciu aliegaus,arbata ar kava gert be cukraus,jei dar nedarai to,neuzkandziauk bile kuo,nes kartais pacios nejauciam ka dedam i burna,pvz kitos mamos dabaigineja  vaiku koses,bet ju paklausus ka jos valge,niekad to nepamines.Sveciuose stengtis neatleist vadziu,pajudet ir pati pamatysi kaip svoris prades krist net nieko neaukojant.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-07 16:54

Sveikutes mamytes,oi vargstu su tom dietom,ko tik nebandziau..Kava jau seniai be cukraus geriu ir sriubas bandziau visokias virtis ir vaistus geriau,bet..Taip uzsinori ko nors skanaus ir nebeatsilaikau :( O ypac,kai turi prasideti tos dienos,tada valgau saldumynus (sokoladai,pyragai) ir vel viskas suniui ant uodegos..

2011-02-07 17:30

As saldumynu atsiosakiau, ir visai nesunkiai, pakeiciau vaisiais jei uzkandziaut norisi, kavos negeriu o arbata visada be cukraus, tik vis tiek neiveikiu savo svorio

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-02-07 17:41

As ir neiveikiu,smagu butu kokiais 5 kg.,palengvet,bet neprarandu vilties,dar iki vasaros turiu laiko :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-02-08 09:44

sveikos , as ir dar vis kovoju su keliais kg.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-06-08 17:09

Reikia tik motyvacijos. Štai skaudėt kepenis pradėjo per Vėlykas, o dar pasimatymas liepos pabaigoj ir vualia: vietoj 69kg liko 63kg. Netgi sakyčiau sunku nebuvo... Iki 59kg manau dar spėsiu sumažėt 

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-11-16 14:12

dabar jau 57kg :)  

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-12-17 10:59

sveikinimai :) svarbiausia pamazu mesti, o ne iskart, nes iskart ir sugris :) man dar 2,5 liko iki Kaledu numesti ir mano pazadas sau bus ispildytas :)

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu kūdintis?

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
EMILIJA