Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-02-02 11:21

Laba, kaip sekasi? Taip niekas ir neatsiranda :)

Trusawka, aš su klausimu.. Užskaičiau temoj vienoj, kad spiralę tu įsidėjus.. Aš irgi. Ir pastebėjau, kad po lanko sukimo atsiranda tepliojimų, maudimų, va jau savaitę eksperimentuoju, nesuku lanko, viskas ok, jokių nemalonių pojūčių. Vakar paskukau 10min. šiandien vėl teplioju.. Įsitikinau, kad tikrai nuo lanko..

Kaži kodėl taip? Gal kad nepratus apkrovai? Tau nebuvo nieko panašaus?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-02-02 11:38

Noriu kūdintis, ale niekaip neprisiverčiu sportuot

net kuponą į sporto klubą gavau, bet kaip tyčia lelios serga be to nėr kam išleist...

Nors krokodilo ašraom raudok...

2011-02-02 13:04

Smala, namuose prisiversk pasportuot ;) aš jau kiek tai laiko vis atsilenkimus darau, lanką sukau, net šokdyne šokinėjau :D Kartai "pagaunu" save mintyse sakant "šiandien tingiu, rytoj", bet tuojau pat einu ir darau, nes žinau kaip būna, šiandien tingiu, rytoj vėl tingiu ir taip vėl visas reikalas užmestas..

Valios tikrai reikia daug.

2011-02-02 17:12

Trūksta postūmio pradžiai, paskui jau savaime eitų...

2011-02-02 19:48

Stumiu tave Na šiandien 10 atsilenkimų, pradžiai ;)

2011-02-02 19:50

kabuke 2011 02 02    

Stumiu tave Na šiandien 10 atsilenkimų, pradžiai ;)

"Ge-jai"   :)   kaip mano žiogas sako (suprask gerai)

2011-02-02 19:52

Aš tai kadaise irgi buvau "užsidegus" sportuot, net ir minamą dviratį treniruoklį vyras nupirko :D Mėnesį myniau, prakaitas upeliais tekėjo, myniau toliau :D O paskui kai mečiau, laaaaabai gerą pakabą turėjom :D   Jau senokai išvežem į kaimą, dabar pagalvoju gal ir minčiau jei vietos būtų, bet nėra kur jo statyt :)

2011-02-02 19:55

Diedas mano lb vis norėdavo kažko panašaus, bet vis atkalbinėju kad papildomo gargaro namie nereikia, vistiek nesinaudotų... tam kartui nebezyzia

2011-02-02 20:01

Bet tikrai, atrodo reikia, reikia, o kai turi nė velnio nereikalingas.. Su botagu nieks būtų nenuvaręs manęs mint :D Ir ne man vienai taip, ir draugė ir teta, laiko juos vietoj paaakaaaabųųųų :D

Geriausia į sporto klubą eit, bet ir tai ne visada leidžia galimybės..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 141

2011-02-03 13:31

Oi kaip gerai suprantama situacija, gal rytoj ir taip toliau.Paskui pradesiu sportuot nuo pirmadienio ir t.t. cia as pagal save zinau.man tai truksta draugijos tam reikalui ir aisku dabar reiktu rast su kuo maze palikt jei i sporto kluba varyt.Su kompanija butu smagiau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2011-02-03 14:12

kabuke 2011 02 02    

Bet tikrai, atrodo reikia, reikia, o kai turi nė velnio nereikalingas.. Su botagu nieks būtų nenuvaręs manęs mint :D Ir ne man vienai taip, ir draugė ir teta, laiko juos vietoj paaakaaaabųųųų :D

Geriausia į sporto klubą eit, bet ir tai ne visada leidžia galimybės..

Ir as tokia paaaaakabaaaaaaaaaa turiu :D

Sveikos :)

Bandziau kazkada kazkokioj temoj kudintis..uzleidau..itariu pyksta mergos ten ant manes, kad dingau... Nu bet juodai nebera valios.. Buvau pradejus joga lankyt 2k per savaite + nuo 18 val nebevalgiau - rezultatai buvo, bet ir vel aptingau..ar cia rimtai reik susitaikyt, kad jau viskas, nebebus to kuno kuris buvo.. ir pamirst mazesnius dydzius..

Startas 03,21/07,07

2011-02-03 14:16

tik nenukabink nosies, reikia paskatos, as pagal save zinau.Sunku pradet o po truputi kai issijudini buna labai gerai

2011-02-03 14:19

Kai pažiūri į tas žvaigždes kur žeme vaikšto, atrodo viskas taip paprasta, jos tokios dailios... gerai būtu.. bet argi jos turi daugiau valios nei mes?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-02-03 14:26

kabuke 2011 02 02    

Laba, kaip sekasi? Taip niekas ir neatsiranda :)

Trusawka, aš su klausimu.. Užskaičiau temoj vienoj, kad spiralę tu įsidėjus.. Aš irgi. Ir pastebėjau, kad po lanko sukimo atsiranda tepliojimų, maudimų, va jau savaitę eksperimentuoju, nesuku lanko, viskas ok, jokių nemalonių pojūčių. Vakar paskukau 10min. šiandien vėl teplioju.. Įsitikinau, kad tikrai nuo lanko..

Kaži kodėl taip? Gal kad nepratus apkrovai? Tau nebuvo nieko panašaus?

Sveikutes,jo,turiu spirale,bet zinok man nieko,man tik po menesiniu truputi teplioja,o paskiau jau nebe,va ir dabar susirgau po dvieju menesiu.

Kai pirma karta buvau isidejus,tai daznai tepliodavo,nors nei lanko sukau nei kazko panasaus.

Zinai,sako,kad  ne visom lankas prilimpa ,nes gimda pasislenka,arba dar kazkas pasidaro,todel negaliu tiksliai atsakyt i tavo klausima ar butent nuo lano,tau manau matosi geriau,paklausk savo ginekologes,nors cia irgi zinok daug nuo nuomones priklauso,o ne nuo ziniu.

Gal uztektu trumpiau pasukt,gal nieko nebutu,as tai kaip psiche po bile kiek suku ir melyniu neissigydau.

Na linkiu sekmes!

Kam motyvacijos reikia,tai pagalvokit,kad tuoj pavasaris,drabuzius keisim atviriasniais ir trumpesniais ir kaip malonu bus eit aukstai pakelta galva ir pasitikint savim,juk kartais tiek nedaug reikia,kad butumem laimingos

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2011-02-03 14:27

nemanau, kad  turi daugiau valios, bet joms tai prestizo reikalas atrodyt lieknom ir graziom.O mes susitaikom ai gal vyras myles tokia kokia esu, maniskis tai liepe vel masaza darytis-sako uzpakaliukas tada stangrus, grazus, tai sakiau galiu darytis tik duok pinigu, kaip nekeista sutiko.Tada pradejau galvot kad tie mano kg jam ir uzkliuna, bet kaip juos numest

2011-02-03 14:30

Mano diedas prie mano gabaritų nesikabinėja, kažkaip pastebėjau kad kai manęs kiek daugiau labiau patinka.. oi pirmo vaiko sakydavo - lipk nuo kelių kaulai duria :D :D :D kad taip dabar kokį 10 na nors5 kg numetus... į vasarines suknias tilpčiau

2011-02-03 14:30

Zinau, kad pavasari nagus griausiu kodel anksciau nesusisgribau..nu reik kaip nors... Sako gera motyvacija pasikabint ant saldytuvo saves plonos fotke ;) reiks pabandyt..

Beje, kaip paciai sekas?Kokie rezultatai?

Startas 03,21/07,07

2011-02-03 14:33

Po pirmo vaiko tokiu metu buvau sau graži, o dabar... nekrinta taip greit gabaritais, nors paskui du lekioju... :D matyt žiema ir šilumos reikia :D

Anksčiau prieš miega buvo komplektukas pratimų, o dabar džiaugiuos kad bukai pažiūriu TV ir sukaupus jėgas nukeliauju į lovą.. kur ir vėl maratonas - gerti, sisiu, kaku, aš pas tave , vėl gerti... ir taip be pabaigos... tada antrai valgyt, paverkti ir t.t

2011-02-03 14:38

Smala 2011 02 03    

Anksčiau prieš miega buvo komplektukas pratimų, o dabar džiaugiuos kad bukai pažiūriu TV ir sukaupus jėgas nukeliauju į lovą.. kur ir vėl maratonas - gerti, sisiu, kaku, aš pas tave , vėl gerti... ir taip be pabaigos... tada antrai valgyt, paverkti ir t.t

Pzistama situacija

Startas 03,21/07,07

2011-02-03 14:41

Ediusa 2011 02 03    

nemanau, kad  turi daugiau valios, bet joms tai prestizo reikalas atrodyt lieknom ir graziom.O mes susitaikom ai gal vyras myles tokia kokia esu, maniskis tai liepe vel masaza darytis-sako uzpakaliukas tada stangrus, grazus, tai sakiau galiu darytis tik duok pinigu, kaip nekeista sutiko.Tada pradejau galvot kad tie mano kg jam ir uzkliuna, bet kaip juos numest

Maniskis tai visada sako, kad myli tokia, kokia esu, kad cia as del saves noriu sukust ir t.t.. Bet va kai buvau nusveitus 5 kg, tai sako :"O, mamuk, uzpakaliukas koks jau fainas.." Nu tai ka? Isvada - kudesne as jam fainesne...Va ir motyvacija

Startas 03,21/07,07

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu kūdintis?

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Dastin