Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-12-14 10:01

Labas,tas is top shopo lengveznis lankas,turetu suktis,nes kiek maciau tai ten tik pirmo lygio jisai,o gailiuosi,kad nenusipirkau trecio,nes drauge kaip prigazdino jog kai mokesi,tai taip mokejo ant visur pasukt,o dabar niekaip ten jai nesigavo.

As be nukritimu suku,kai baigiu tai atsargiai sugaunu,kad nenudauzyciau fiksatoriu uz kuriu uzsifiksuoja lanka ,kai susitveria,nes zinau,kad lengvai nuluzta.Mano vyras irgi nepasuko kai bande.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-14 14:00

Atsikėliau šiandien kaip sudaužyta visa :D Šonus, pilvą skauda :D Kojas, rankas skauda :D Žiauru :)

Dėl sukimo lanko, tai gal man praktikos daugiau reikia, nes paskutinį kartą sukau lanką dar mokykloje Gal pasuksiu kasdien ir viskas bus normaliai, nebus tokių dažnų lanko kritimų :)

Šiandien kaip keista, bet valgyt nesinori, taip kaip vakar vakare norėjos :D

2010-12-14 14:47

o va man tai norisi valgyt kaip zveriui,tai bandau obuoliais atsipirkt,gal,kad nemazai sportavau,valanda taip ir 50 minuciu lanko.

Net nezinau del lanko,man jis tik nupuole kaip pirma karta bandziau susitverus sukt,man ji nesunku ir ant klubu islaikyt,tik kadangi jie nera platus tai as ant ju ir nesuku.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-14 21:55

Aš pasisakysiu truputį ne į temą: ŠIANDIEN MANIŠKĖ PADĖJO VAIKŠČIOTI

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-14 21:55

PRADĖJO

2010-12-15 15:41

sveikos,tai labai tave sveikinu,nelabai skiriasi amzius vaikuciu,tik musu gal ketvirtas menuo vaiksto,matyt brolis geras mokytojas.

" alt="">[/u[url=

2010-12-15 18:32

Tikrai, šaunus pasiekimas, Vux, tavo dukrytės :) Matyt pamatė, kad mamytė taip smagiai sportuoja ir mažoji nusprendė prisijunkt :)

O man vakar jau geriau sekėsi sukt lanką, visą minutę išsukau be nukritimo :) Pažanga yra, manau laiko klausimas, kada čia pradėsiu kaip trusawka sukt :)

2010-12-17 10:21

Sveikutes,tai kaip mamytes su planais,ar laikotes to ka prisizadejot,ar atdedat pirmadieniui po svenciu.As tai vakar iskrovos diena turejau,tai isgeriau 0,5 proc.riebumo pasuku,beje cia jos tokios kaip kefyras lietuviskas,tai va dvi stiklines po kokia 150ml ir nedideli obuoli ir nebuvau alkana,matyt priprato organizmas prie kiekio ir daugiau nebepraso.Kas liecia maista,tai nezinau ar isdrisciau koki kotlietuka suraitot,tuoj eit reiks pas psichologanuo visu dietu matyt

" alt="">[/u[url=

2010-12-17 11:40

Sveikos :) O aš savimi labai nusivyliau vakar, ir privalgiau ir vyno geriau ir sporto jokio nebuvo :( ATvažiavus draugė buvo, seniai nesimatėm, tai ir atleidau visas vadeles.. Šiandien dar nieko burnoj neturėjau, darau iškrovos dieną ir aš, nes sąžinė graužia už vakarykštį vakarinį pasivalgymą

2010-12-17 12:29

Kabuke,kaip kazkada rasiau,tai neleisk,kad mazi nuklydimai tave isvestu is kelio,atsipalaidavai,na ir kas,toliau daryk tai ka uzsibrezus.

Kazkada kai laikiausi dietos,tai man ta diena reikejo tik vandeni gert,tai grizo drauge is ukrainos,nuklojo stala servilatais,saldumynais,o as atsisedus sau zalia arbatele be cukraus siurbciojau,nedaug truko,kad tada palusciau,nors turejo visi visa vakara ka kalbet ir gundyt maistu.

" alt="">[/u[url=

2010-12-21 12:38

Sveikos gyvos Ir kur gi prapuolusios visos? Pakuojat dovanas? :D Laukiat švenčių? :)

Savaitgalis mūsų labai įtemptas buvo, lakstėm dovanų dapirkinėt, o mieste košmaras, parduotuvėse siaubiakas - šiemet kažkaip apsileidau, per vėlai su dovanom susigriebiau, tai teko stumdytis tarp lentynų :D O dar keliai.. nevalyti, apsnigti.. Na bet ši savaitė bus rami jau :) LIko tik supakuot :)

Sekmadienį buvom pas krikšto dukrą, jos mama turi irgi tokį pat lanką nusipirkus, merginos - dar tokio mėlyno pilvo nesu mačius Kaip daug pirštukų įspausta

Tai gi, mano savaitgalis praėjo lakstant po parduotuves ir svečius, sportui vėl laiko neturėjau :(

2010-12-21 16:24

Labas,as irgi ziuriu kad buvo cia su tokiu uzsidegimu mamyciu,o dabar tylu,matyt geda prisipazint,kad ne viskas pagal plana.

Kabuke,tai ,kad nesukai lanko,tai nereiskia,kad lakstymas po pardes nedegina kaloriju,nebent kas desimt metru susveiciant pyragaiti..

As vyrui vakar supakavau dovana,vaikam siandien saldumynu nupirks tai tada pakuosiu.

Pridrebe sniego daug pas mus,sake,kad danai baigia batus it sniego kastuvus ispirkt,panika didziausia,o man tai nieko,va sedziu namie,siandien tik kilimus ant sniego papurciau ir atgal namo.Jau viska atrodo sutvarkiau ,isploviau,ketvirtadieni pradesiu kept sausainius,kuciukus.

Kadangi labai bijau sventinio apsirijimo,tai laikausi triju dieno organizmo valymo dietos,vakar obuoliai,siandien tik zalia arbata,o ryt salotos,jau tikrai gydytis reikes,nes man atrodo,kad jei nespotuosiu ir nesilaikysiu dietos,tai augs svoris.

kas lanka liecia,tai pas mane tik ant sonu ir pasidare i vientisas melynes,bet va guziuku tai jauciu,kur issisklaidyt sumusimas nespeja.

As tai pries kokius 5 menesius nusprendziau,kad noriu riestos siknos,nes tokia nedidele,tai galvoju gal taip atrodys geriau,tai va.dariau pritupkes su stanga,itupstus,kilnojau i sonus kojas atsiklaupus ir zinok rezultatai jau gerai matomi,vyras sake,kad matyt jau kazka susiradau,todel cia taip uzsiemus savim,nes jam niekad as stora nebuvau,kitiem irgi,bet paciai kazko vis truko,todel siekiu kol pasieksiu savo tiksla.

" alt="">[/u[url=

2010-12-22 13:00

Oj neee, pyragaičiams nebuvo nei laiko, noro :)   Aš ir taip kasdien sportuoju, lipu laiptais į šeštą aukštą, liftu visai nesinaudoju

Vakar sukau lanką, super 15min. išsukau ir tik 4 kartus nukrito, čia jau rekordas :D Esmė tame, kad aš paprašiau vyro kad įtaisytų dar 7tą detalę (kur lankas susideda iš tų dalių, aš tik 6 buvau pradžioj sudėjus, kažkodėl galvojau kad man jų užteks :D ). Ir visai čiki piki sukas :) Atsilenkimų padariau, o daugiau neturėjau kada, tvarkiausi namus, dar šiandien liko dabaigt tą generalinę.. O galo dar arti nematyt :D

Trusawka, bet gal per daug tu prieš tą maistą nusistačius, nebus gi taip, kad suvalgysi kotletuką ir priaugsi iškart kelis kg. Matai organizmui reikia ir tos pačios mėsos, esi graži liekna moteris, neįsivaryk tikrai kokios ligos. Šitokius ąžuolus du augini, jiems reikalinga sveika mama Sportas gerai, bet tie dažni tokie iškrovimai man atrodo nereikalingi, vieną kartą į savaitę, vieną dieną ir viskas, to užtenka, tuo labiau tu niekada stambi nebuvai, vadinas nelinkusi į tukimą. O vat aš turiu žiūrėt ką valgau ir kada, vakarinių pavalgymų turiu atsisakyt, nes viskas iškart aplink pilvą kaupias, o ir nuo mažens nebuvau manekenė, linkusi į tukimą ir save reikia noriu nenoriu prižiūrėt..

2010-12-23 10:25

Labas rytas.

Tikriausiai jau nelabai bus laiko parasinet,tad pasveikinu visas su sventem,linkiu turtingo kuciu stalo,dosnaus senio salcio ir geru emociju sedint su seima prie bendro stalo!!!!!

O kas liecia mane,tai kaip nors,eisiu kuciuku kept ir bulka su aguonom,vakar kepiau imbierinius sausainius,galvojau daryt ir nameli,bet neisejo.

O mano lankas is astuoniu detaliu susitveria,skersmuo gaunasi metras desimt,is pradziu tik is septyniu susidejus buvau,bet visa susitverus man geriau.

" alt="">[/u[url=

2010-12-24 10:14

Gal kas nori kartu kūdintis?

Ir aš užbėgau palinkėti gražaus, jaukaus Kūčių vakaro jūsų šeimoms, Linksmų Šv. Kalėdų!!!!

P.S. Susirašysim po švenčių

2011-01-03 10:18

Na sveikos,su Naujais metais,kaip sekasi?Kaip sventes?

" alt="">[/u[url=

2011-01-03 11:53

Laba, SU NAUJAIS VISAS

Kaip sekasi? Na visai neblogai, privalgėm visko per šventes, reikia iškrovos dieną padaryt, rytoj turbūt tik, šiandien stresuoju dėl vaikiuko, pirmą dieną buvau į darželį nuvedus, verkė labai bet be ašarų, isterijas rodė, tai po valandos lėkiau pasiimti. Kol įsivažiuosim į naujas vėžias, bus sunku.

O kaip Jums šventės?

2011-01-03 13:03

Man tai liudnos kazkokios buvo,dar norisi siaust,o nebuvo su kuo,vakare pakilo didziausias vejas,visa diena lijo,sniegas istirpo,o kai vejas pakilo tai buvo nesmagu but lauke ir saut saliutus,du kartus leidom,lietuvisku laiku ir danisku.Penkta gult nuejom,o devinta jau kilom,ukrainieciui dar ir i darba reikejo,nors is vakaro buvo pasakyta,kad laisva,tai tam sokas buvo is vis.

Siandien jau atsigaunu,vakar pragulejau visa dien,tingejau tinget,o jau siandien tvarkausi,iskrovos diena turiu,nors nieko nepriaugau,matyt sidro kapsules padejo.

Tai vargsiukas tavo vaikas,priprates su mama,tai jam sunku turetu but,mano vyresneliui tai butu vienodai,o maziukui tai stresas irgi didziulis butu,nes tikras mamyciukas.

" alt="">[/u[url=

2011-01-14 13:20

Na, ir kur visos pradingo? :) Dingo noras, nėra laiko? Ar kas? :)

Na, o aš intensyviai ir sąžiningai suku lanką :) po 15-20minučių kasdien, po 19val. kartais išeina nevalgyt, kartai užkandu ką, stengiuosi kokį obuolį sugraužt vietoj kokio sumuštinio ir t.t. Svorio nei priauga, nei nukrito, bet liemuo man atrodo mažesnis biškį, nes kelnėms reikia diržo :)

2011-01-18 12:28

Saunuole,as vis paziuriu,kad nieks neraso tai as viena kazkaip su savim nesirasineju.As irgi suku lanka,sportuoju,svorio dar nukrito pora kg,noreciau dar kokius 5 numest.

" alt="">[/u[url=

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu kūdintis?

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Tomukas