Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-12-10 17:38

labas, noreciau prie taves prisideti del kudinimosi.

sveiki,as mamyte is klaipedos..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 53

2010-12-10 18:51

trusawka 2010 12 10     laurucka 2010 12 10    

as apsiskelbiu,laikaus dietos,sportuoju.. o jei ne tada mamos manim galesit pasirupinti va taip  

Vat ir prisisnekejai,dabar prasom to ir laikytis,bus negrazu apsikiaulint pries mus,mes tave palaikysim  tave, uz rankos,kuri sieks  skanumyno

gerai truskawka... nuo sian jokiu saldumynu :)  tik labai jau uzsimaniau karsto vyno,tai va taure isgersiu :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-10 20:09

840908, prašom prisijungti :) O kiek kg nori numesti ir kokiom priemonėm? Jei jau prisidedi, tai prašom su visom smulkmenom 

2010-12-10 20:12

trusawka, o saldumynų nuo tos amerikietiškų kalnelių dietos nebesinori? Nes šito reikalo tai niekaip negaliu atsisakyt. Jeigu nieko neprisiperku, tai kokios uogienės prisivalgau 

2010-12-10 20:44

Mano pradžios taškas: 68,3 kg ir 100 cm per pilvuką. 

Tikslas: 62 kg, o dėl apimties tai nžn, svarbu, kad mažiau būtų ir viskas :)

Priemonės: lankas 15 min (paskui bandysiu ilgint), atsisakysiu saldžių miltinių kepinių, 30 atsilenkimų ir ne mažiau kaip valandos  pasivaikščiojimas kasdien. Tiesa, dar bandysiu valgyt daugiau šviežių daržovių, aišku, mėgstu tik morkas. Koks pas jus planas? 

2010-12-10 21:20

as sveriu dabar 75kg ,noretusi 65,apie pilva isvis tyliu,tikras gelbejimosi ratas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-12-11 11:22

Labas rytas,na man asmeniskai tai saldumynai nera labai megstamas dalykas,bet kartais tai uzsivedu,todel nezinau ar man ju del dietos nesinori ar siaip.Kas saldumynus megsta tai yra chromas ar kazkas tokio,neprisimenu.

Ir dar,jei kazkas uzplauks ir suvalgysit kazka draudziamo tai irgi nemeskit dietos,toliau  maitinkites pagal dieta,nes as pastoviai trenkdavau susimovus,o dabar tai nesureiksminu,vakar irgi karsto kaledinio vyno geriau,na ir kas ,kad negalima,svarbu nevalgyt,nes nuo alkoholio apetitas pakyla.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-11 11:35

Labas rytas, mielosios Šiandien atsikėliau vis dar nesiteikusi pradėt sportuot ir MĖ

Užregistravot savo svorį, tai ir aš tada :) Priaugau kelis kg, sveriu šiandien 76kg, o norėčiau bent 69kg (kad ne daugiau 70, tada nebūtų viršsvorio, o jį šiokį, tokį turiu ).

2010-12-11 12:17

O pirmadienis bus iškrovos diena pas mane :) Radai štai tokią - riebaliukus tirpdančią :)

* Tik atsikėlusi ryte išgerkite stiklinę vandens su citrinos sultimis arba nesaldintos žaliosios arbatos.

* Pusryčiai: 2 kietai virti kiaušiniai su pomidoru, apibarstytu bazilikais.

* Pietūs ir vakarienė: po vieną virtą kiaušinį. Jį patiekite su pomidorų ir salotų mišraine, pagardinta žalumynais ir puse šaukštelio alyvuogių aliejaus.

* Per dieną gurkšnokite 2,5 litro mineralinio vandens. Šią dieną atsisakykite kavos.

2010-12-11 12:18

Tik rytinio kavos puodelio neatsisakysiu, išgersiu ne savo didįjį, o ištrauksiu iš servizo mažutėlį, rytas be kavos - ne rytas :D

2010-12-11 12:44

As kava visada geriu,bet tik viena puodeli ryte,ir be cukraus.

Kai iskrovos diena darau,tai tik obuolius valgau,arba kefyra geriu,man taip priimtiniausia,kazkada du kartus i savaite dariau,dabar viena.

Dar pastebejau,kad dietos laikantis nuluztu prie tv,o atsikeliu labai anksti ir pailsejus.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-12-11 13:51

sveikos visos, labai gera mintis ieskoti bendraminciu ir kartu siekti tam tikru tikslu, taip psichologiskai lengiau, nes moterys kurios nori pataisyti formas visada geriau supras kita siekiancia to paties. as asmeniskai prigyvenau toky etapa kuomet neturiu laiko valgyti :) tai ir formos savaime taisosi. tiesa, man visada atrode kad toms moterimis kurios kuri valios skaiciuoti kolorijas, laikytis dietu reikia medaly duoti, nes as neturiu tiek valios :)

2010-12-11 21:36

Labas vakaras, vakar užsidegimas buvo konkretus, beveik valandą sportavau, šiandien dar vis neprisiruošiu :) Saldumynų noriu kaip žvėris. 

2010-12-12 00:04

Aš va tik ką pasportavau, 30 atsilenkimų, šeip ne taip išstenėjau Kojas pakilojau ir viskas. Lanko nenusipirkau - nebuvom niekur išvažiavę, o ir šokdyne nešokinėjau :( Griūsiu lovon dabar ir vibrotonas lai dirba :)

Didžiuojuos savim, kad bent kiek kaulus pramankštinau :) Gera pradža - pusė darbo :)

2010-12-12 13:44

nu saunuoles,o as dar neprisiruosiau sportuot vakar po gero baliaus,tai sian atrodo susilenksiu ir atpilsiu ir valgyt noriu siandien kaip zveris

2010-12-13 12:40

Sveikos,na ir kas naujo,einat link tikslo,ar atidedat pirmadieniui,taciau jau kitam.Pas mane jau paskutine diena,numeciau 8 kg,vyras sake,kad dabar uz sepecio galesiu pasikavot.

" alt="">[/u[url=

2010-12-13 14:48

Nu tikra šaunuolė, trusawka Kaip, pereigūnė sakė, tikrai medalį reikia kabint :) Už tokią valią :)

Na ką, o aš vakar prasivoliojau lovoj beveik visą dieną skausmuose (atėjo "mano dienos" ;) , sportui neturėjau jėgų, vos šeimynai valgyt padariau ir vėl griuvau guolin atgal, tik kad mažiau valgiau.. O šiandien iškrovos diena žadėtoji :) Kol kas viskas pagal planą :) Gadint nenorėčiau, jau pusė dienos praėję :) Žvali šiandien, dar su dukra kieme pasidūkom, išvis nuotaika pakili :)

2010-12-13 15:13

Aciu,dabar reikes nepradet est,tai gal ir nereikes sukt daugiau galvos del dietos.

As tai sportuoju gal kokia 10 metu,net ir nescia sportavau ir dar ta pati ryta,kai gimdyt  variau,todel ir priaugau viena karta 4kg,o antra penkis.

Dar plaukus ryte nusidaziau,nes nuotaika gera uzpludo,kai uzlipau ant svarstykliu.

" alt="">[/u[url=

2010-12-13 19:21

trusawka, ŠAUNUOLE!!! Stengsimės sekti tavo pavyzdžiu.

Aš šiandien irgi stengiuosi kuo daugiau sportuot, susiradau seną kompaktą, kur pratimus rodo. Tai valandą variau, paskui mažoji užprotestavo.

Vakar buvom svečiuose, tai seniai mane mačiusi pažįstama sako: Oi kaip pasitaisius, papilnėjus... Tai motyvacija padvigubėjo :)

2010-12-13 23:01

Parvežė  vyras man šiandien tą lanką iš top shop'o :) Blemba, pasirodo sukt lanko nemoku :D Pradžioj trys apsukimai, ir žemėn krenta lankas, po 5min. tokio "sukimo" jau išsukinėjau ~10 :D Pažanga yra :D Šonus skauda, bet dar mėlynių nesimato.. Gal gi nebus :) o jūs kai sukat lanką ištisai sukat, be tokių dažnų nukritimų? :)

Šokdyne šokinėjau 5min. :)

Iškrovos diena... Jetus, vakare atrodo gerklę perkasiu bet kam, kas tik apie maistą užsimins :D Sunku dėl to, nes visi po darbų grįžo ir per puodus reisavo :) Oj, greičiau jau rytojus - valgyt noriu :D

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu kūdintis?

Šiandien gimtadienius švenčia (167)
tautvydukas