Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 27

2010-12-10 12:16

Sveikos,

kaip turbūt dauguma mūsų į metų pabaigą pradedu galvot kitų metų tikslus. Manau reikia pasikūdint, nes po gimdymo liko keli nereikalingi kilogramai. Gal kas nori prisijungti? Kartu gi smagiau ir lengviau :)

2010-12-10 12:18

Dar neparašiau, kad ketinu laikytis tokios labai veiksmingos dietos MĖ. Reiškia Mažiau Ėsiu :)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-10 12:20

Labukas :) Žinok aš norėčiau atsikratyt keletos kg, bet esu visiška bevalė, sportuot tingiu, dietų laikytis negaliu - nė vienos iki galo neišsilaikius :D   Taip, kad su manim sunku :D O kokiu būdu norėtum kūdintis? Sportas? Dieta?

2010-12-10 12:27

Valios pas mane irgi trūkumas. Dėl to ir ieškau bendraminčių :) Pradinis planas yra atsisakyti sausainių, bandelių, pyragų, nes juos labai mėgstu. Į Mama.lt Rama reklamą pažiūriu ir seilė tįsta :) Ir dar lanką nusipirkau, prisižadėjau kiekvieną dieną nors kažkiek pasukt. Mano galva, nereikia iš savęs iš karto labai daug reikalaut -  kasdien po pusvalandį sportuot ir valgyt daržoves, bet nors kažką daryt reikia, nes vyras su savo tobulu kūnu iš proto varo. 

2010-12-10 12:39

Na, tai aš gal tada prisijungiu :)

O tiesa, kaip tas lankas? Bandei? Čia tas su burbuliukais, ale masažinis? Girdėjau jis daro spebūklus, tik pradžioj mėlynės ant šonų būna.. Norėjau ir aš jį nusipirkt, bet vis tempiau gumą :) AR verta? :)

O dietos pavadinimas MĖ Ir aš jos laikysiuos :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-12-10 12:52

Sveikos,as laikausi amerikietisku kalneliu dietos,pirmadieni bus pabaiga jau,drabuziai smunka,kiek svorio numeciau tai nezinau,nes sversiuosi tik po visko.

Kas lanka liecia,tai nuo lapkricio 8 suku,dabar jau po 50 minuciu,tai galiu pasakyt,kad tikrai veiksminga,tik as pirkau antro lygio,jis sunkesnis,su 80 burbuliuku ir 1,350kg,tai melyniu neissigydzkiau,sonai vis dar melyni,ale vis ne juodi

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2010-12-10 12:53

Oi kaip fainiai, kad prisijungi :) O kiek kg norėtum numest? Man pakaktų 0,5 kg per mėnesį - 6 kg per metus. Tai tuomet sverčiau vienu kg mažiau nei prieš gimdymą.

Tas lankas su tokiais iškilimais, bet man tai jausmas panašus kaip su paprastu. Aišku, aš nebrangų pirkau Senukuose, ne tą kur reklamuoja.

O gal turi dar kokių pasiūlymų, kaip nesunkiai pasilieknint?

2010-12-10 12:59

trusawka 2010 12 10    

Sveikos,as laikausi amerikietisku kalneliu dietos,pirmadieni bus pabaiga jau,drabuziai smunka,kiek svorio numeciau tai nezinau,nes sversiuosi tik po visko.

Kas lanka liecia,tai nuo lapkricio 8 suku,dabar jau po 50 minuciu,tai galiu pasakyt,kad tikrai veiksminga,tik as pirkau antro lygio,jis sunkesnis,su 80 burbuliuku ir 1,350kg,tai melyniu neissigydzkiau,sonai vis dar melyni,ale vis ne juodi

Paskaičiau kas čia per dieta, nes nebuvau girdėjus apie tokią. Tik neįsivaizduoju, kaip tas kalorijas suskaičiuot pvz, jei sriubos valgei? Šaunuole, kad tiek valios turi ir užsispyrimo  Lanko 50 min net nesugebėčiau pasukt.  Po 10 min jau "padūstu". 

2010-12-10 14:20

Trusawka, šaunuolė tu Ir valios turi, ir laiko randi lanko sukimui :) Klausimas toks, o kokio svorio sieki? Koks būtų idealus svoris tau, kad būtum patenkinta? :)

VUX, aš tai norėčiau iki pilnos atsikratyt 6-7kg :) Tada būčiau laiminga, kaip slyva :D Nors ir darbar nesu baisiai nepatenkinta, bet visgi noris būt lieknesnei Noris ir pilvuko standesnio, ir šlaunų kūdesnių

Dietos ne man - tikrai :) Gal bandyt sportuot, per "nenoriu", "neturiu laiko", "tingiu", "gal rytoj" ir t.t. :D Būtų smagu, kad kas prisijungtų kartu, ir sąžiningai dalintųsi pasiekimais, ar nuveiktais darbais :) Ir norėčiau kartą į savaitę iškrovos dieną padaryt :) Tik nežinau jokios :) Badavimo nenoriu :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 53

2010-12-10 14:51

sedziu ziuriu i tema ir galvoju ar pasirasyt ar ne :D as laaabai jau noreciau numesti 8-10kg,bet kaip?? kaip ir jus as valios neturiu... pakol vaikas miega dabar kemsu pyragelius  turiu ir as lanka,pirkau is top shop,pasuku,bet labai jau retai   tai ka mamytes,pradedam? verdu burokeliu sriubyte,pavalgysiu sian,nuo 6 nieko :) o ryt jau rimtas lanko sukimas prasideda ;)

2010-12-10 14:52

o beje ar bandet grikiu dieta? sake veiksminga,nusipirkau as grikiu,bet taip ir nepabandziau :)

2010-12-10 15:14

Aš, tai nuo rytojaus :D (topinė frazė :D ) Šiandien išvykstam į svečius, grįšim neaišku kelintą valandą, tai jau šiandien niekaip :) Na o rytoj bandysiu vyrą iki "senukų" ar "mandarino" išsitempt, bus Kalėdoms dovana tas lankas man :D Vakar kaip tik klausė, ko noriu :D

Tai va, mano planas toks: po 19val. nevalgyt (kodėl ne nuo 18? nes einam labai vėlai miegot :) be vidurnakčio lovos net neklojam); Pasukt lanką (kai nusipirksiu. Tiek kiek leis galimybės ir jėgos ir įgūdžiai); Atsilenkimai (pradžiai nors po 15 - manau sočiai); Šokdynę turiu :D BAndysiu 5min. :D  

Planas toks, o kaip pavyks jį įgyvendint - pažiūrėsim :)

Turiu aš žinot dar ką? :) Iš top shop, tas diržas kur apsijuosi aplink liemenį ir ten masažuoja, neva presą stiprina :) Galvojat naudoju? Sakau tinginė, čia jau net ir tinginiui per gerai, guli lovoj ir lieknėji :D Reiks traukt arčiau jį :D

2010-12-10 15:16

laurucka 2010 12 10    

o beje ar bandet grikiu dieta? sake veiksminga,nusipirkau as grikiu,bet taip ir nepabandziau :)

Grikių ir aš pirkau, bet ne dietai - akcija maximoj dabar :D O tokios dietos visą savaitę niekaip neišsilaikyčiau.. Kirba mintis, pabandyt, bet gi žinau, kad nieko neišeis :)

2010-12-10 15:24

turiu as ir is top shop ta vibratone dirza :D turiu ab rocket atsilenkimam daryt bet kaip nepavyksta numest svorio tai nepavyksta :D as i diena tikrai ne daug valgau,1-2 kartus. tada matosi rezultatas,bet jei kokia diena kaip pripuslsiu tai migam tie kg priauga...

2010-12-10 15:31

O naudoji diržą tą? :D Aš tai jo nepirkus, man draugė paskolino, pradžioj savaitė kasdien birbinau jį, paskui įkišau giliai spinton, ir kartą į savaitę išsitraukiu tik.. ARba dar rečiau

2010-12-10 15:36

as ji pirkau pries 2 metus,tai per du metus galima sakyt visa menesi busiu issedejus su juo  bet dabar tikrai trauksiu ji ir naudosiu. as dazniausiai su ab rocket atsilenkimus darau,bet dabar suluzo,pati kojas pakist po lova ar po spinta tyngiu :) man reik gero spyrio i uzpakali ir kaip mat nukris 10kg

2010-12-10 16:06

Mielosios, man atrodo svarbiausia pradžiai yra pasiryžimas. Man padeda dar visiems apsiskelbt, nes paskui gėda nieko nedaryti, apsiskelbus, kad kūdiniesi. 

Vibratone aš irgi turiu, draugė paskolino, nes pas ją spintoj dulkėjo. Porą dienų buvau užsidėjus. Bet viskas tuo ir baigėsi. Irgi reikės ant akių pasidėt.

Beje, buvau pas kirpėją ir ji pasakojo, kaip pilvuką mažino su krepšinio kamuoliu. Atsiguli ant kamuolio nuogu pilvuku ir stengiesi apridenti jį aplink pilvuką. 20 kartų į vieną pusę, paskui 20 k. -į kitą. Nžn ar aiškiai paaiškinau. Grįžus pabandžiau, tai pilvo raumenis tikrai turi laikyt įtempus net ir neridenant, o tiesiog gulint ant jo. Ir nugara ne taip kenčia kaip nuo atsilenkimų. Reiks įtraukt į programa :)

2010-12-10 16:10

kabuke 2010 12 10    

Trusawka, šaunuolė tu Ir valios turi, ir laiko randi lanko sukimui :) Klausimas toks, o kokio svorio sieki? Koks būtų idealus svoris tau, kad būtum patenkinta? :)

VUX, aš tai norėčiau iki pilnos atsikratyt 6-7kg :) Tada būčiau laiminga, kaip slyva :D Nors ir darbar nesu baisiai nepatenkinta, bet visgi noris būt lieknesnei Noris ir pilvuko standesnio, ir šlaunų kūdesnių

Dietos ne man - tikrai :) Gal bandyt sportuot, per "nenoriu", "neturiu laiko", "tingiu", "gal rytoj" ir t.t. :D Būtų smagu, kad kas prisijungtų kartu, ir sąžiningai dalintųsi pasiekimais, ar nuveiktais darbais :) Ir norėčiau kartą į savaitę iškrovos dieną padaryt :) Tik nežinau jokios :) Badavimo nenoriu :)

Na tikslo kiek kg numest neturiu,kada sau patiksiu,tada nustosiu,kartais kg stovi vietoj,bet nuo sporto apimtyus mazeja,man pilvas nepatinka mano,kai jau patiks,tai tada stosiu.Kazkaip atrodo,kad ritma pagavau valgymo,nelandzioju i saldytuva kaip anksciau,nesinori saldumynu,dar kapsuliu sidro nusipirkau,nes baisiai bijau svenciu,kad ir raso jog po sios dietos neatauga kilai,bet maistas bus ir riebesnis ir alkoholio bus,tai gal pades kazkiek.

As del sriubos nezinau,kai buna 600 kaloriju dienos,tai salotas valgau,vaisius,geriu kefyra.Manau jei sriuba be riebalu,tai kaloriju bus labai mazai,ir skysciu gausi,skrandi apgausi ir svorio nepriaugsi.

Linkiu visom sekmes,sunkios tik pirmos dienos buna,o po to lengvumas apima ir nesinori nieko gadint,manau tikrai pavyks,tik nesisverkit daznai,nes jei svorio nukris mazai,galimas dalykas,kad palusit,o be to,ne visom jis krenta nuo pradziu,paskiau kai organizmas apsipranta tai ir kelnes laisveja. Ir dar pagrazeja oda ir nuotaika,tik nereikia saves kankine laikyt.

" alt="">[/u[url=

2010-12-10 16:21

as apsiskelbiu,laikaus dietos,sportuoju.. o jei ne tada mamos manim galesit pasirupinti va taip  

2010-12-10 17:05

laurucka 2010 12 10    

as apsiskelbiu,laikaus dietos,sportuoju.. o jei ne tada mamos manim galesit pasirupinti va taip  

Vat ir prisisnekejai,dabar prasom to ir laikytis,bus negrazu apsikiaulint pries mus,mes tave palaikysim  tave, uz rankos,kuri sieks  skanumyno

" alt="">[/u[url=

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Gal kas nori kartu kūdintis?

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Justas