Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Rinkliavos darželyje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-12-07 10:23

mes pernai viena is tevu aprnegeme bet nieko ten nesigavo, per letas tas senis buvo, siemet nutare samdyti..

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-12-07 10:59

o mums liuks buvo pernai senis šaltis iš tėvelių grojo gitara toks su humuru buvom patenkinti...

2011-12-07 15:10

buvau snd svietime, tai kompensuoja tik socialiai remtinom seimom,o mes tokie nesam.. tai vat. zodziu jei 350 nesigauna tai esi socialiai remtina seima, bet jei 525 nesigauna tada nesi...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-12-08 08:20

snd pagaliau uzklausiau aukletojos del tos kaledu sventes,kiek reikia atnest pinigeliu. tai nei lito nerenka is teveliu, jau pacios aukletojos ten viska sumokes ir mums nereikia sukti galvos del islaidu.nesigilinau is kokiu pinigu viska apmokes,bet manau juk ne veltui gi kas menesi po 20lt mokam, jau per 3menesius susirinko tu pinig, atidejo ir svenciu islaidoms.  dar pasiule kad vaikuciai pasikeistu dovanelemis, uz 5lt kanors nupirkt ir jie ten darzelyje pasikeistu,bet sake kad yra keleta seimu kurios tikrai neisgales nupirkt koki daikciuka,tai dar sake pagalvos,su kitomis mamytemis pasitars. o jeigu nuspres kad keisis vaikai dovanelemis,tai keisis tie,kurie atsines dovanele. kas neatsines-tas negaus. tiesiai sviesiai viska ir pasake. musu rupestis tik kostiuma vaikui padaryti, ir gal prisides tie 5lt dovanelei nupirkt :D

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-12-08 08:20)

2011-12-08 08:28

matai kaip idomiai simona....

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-12-08 09:36

Nezinau,bet mano nuomone,tas dovaneliu keitimasis nelabai reikalingas tokio amziaus vaikams.Jau geriau tada dovanele kokia pridet prie saldainiu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2011-12-08 11:15

vover 2011 12 04    

Žinau ,nes yra gerai pažįstamų ,kurios nemoka nei lito už vaiko ugdymą darželyje ! Yra tokių ,kurie moka 50 procentų.Pasidomėkite tuo klausimu. O neduoti galim mes visi,tada vaikai galės piešti ant grindų ir žaisti su mašinom be ratų ir lėlėm be galvų.Bent jau pas mus darželyje.Aš visą maišą nunešiau mums nereikalingų žaislų,mašinų ,lėlių į grupe ,negi gaila,jei guli rūsį. O iš grupės fondo ana savaitę auklėtojos nupirko tris dėliones,kaladėles ,lenta ir viena zaidimą,išleido 170 lt. Tai tie vaikai,kurių tėvai nedavė į fondą po 5 lt ,turėtų nežaisti?

zinoma, kuo cia deti vaikai del tevu, kad jie neduoda, nors turetu, jeigu direktore pati leidzia lipti sau ant galvos tai kodel nelipus, nes aiskiai yra parasyta jog nepriklausomai tevai dirba ar ne, vaikai lankantys ar ne moka uz ugdyma :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-12-08 12:33

Taigi čia  ne vienam darželyje yra taip ,kad nemoka visiškai,bet dar ir sąlygas stato ,to nedarysim ,čia nesąmonė ,nenorim ;) Pasakiau ,nes žinau faktus ,neišgalvojau pati viena atsisėdus :D

Kas dėl dovanų keitimosi 3 metų amžiaus vaikams ,tai manau gal biski per anksti,nu bet jei jau sugalvojo tokią veiklą ,tegul bando ,gal pavyks.

2011-12-08 13:25

aš ir manau kad dar kvailiukai ant dovanų keitimosi nesupras... na bet čia tik mano nuomonė

2011-12-08 14:02

o man patinka kad keisis dovanelem, gaus dovanele ir kas cia tokio?ka-treju metu vaikas nesupranta kad gavo dovanele? o jam pofik is kur ji ten atsirado-ar mama,ar aukletoja,ar dar kas ja nupirko. vaikas gris is darzelio laimingas, kad ir darzelyje kartais galima gauti dovanele.

2011-12-08 14:25

Mes cia tik issakem savo nuomones.

2011-12-08 14:32

tai as nieko jums nesakau,as irgi isakiau savo nuomone

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-12-08 14:32

oi simona perdaug cia skaudziai suregavai,nieko blogo juk nepasake,as isivaizduoju savo sunu 3 metu jeigu reiketu keistis dovanelem,as jauciu ta dovanele kuria duociau nestis i darzeli kazkam tai butu asaru pakalne jei reiktu atiduotiideja gera nu bet as irgi tokios nuomones kad didesniems vaikuciams butu ziaurei smagu o maziukai kazin ar supras,bet kaip yra taip jei taip teveliai sugalvojo kdl gi ne

2011-12-08 19:41

Aš kaip suprantu čia ne tėveliai sugalvojo ,o auklėtojos,nes jeigu būtų klausiama tėvų ,tai ko gero dauguma būtų prieš.Simona,taigi mes ne tave kritikuojam ;) ,tiesiog sakom pagalvoję apie savo vaikus.Pvz. maniškis irgi bliautų ,jei reiktų dovaną atiduot ir nesuprastų to dovanų keitimosi prasmės.Bet pasikartosiu,bandykit ,gal pavyks.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-12-10 11:31

O su Kalėdų seneliais tikrai sunku :) Dabar gi šventės, o kiek darželių, tai ir plėšia kainą :)

Mes irgi kaip ir vaivorykštė sakė metamės po 30lt. 15lt auklėtojom ant dovanų (bus akropolio čekiai), 10lt Kalėdų seniui (čia pigiausias variantas, 190lt valanda) ir 5lt vasikučių vaišėms. Dovanas į maišą nupirkt patiems :) Dėžės dydis, kad būtų a4  formato. Kad nebūtų isterijų, kad pas vieną dėžė didžiausia, o kito dovanėlė vos delno didumo.

Aš už, kad būtų perkamos vienodos dovanos, bet mūsų komiteto tėveliai nepasirašė šitam reikalui po pernykščių nepasitenkinimų, kad prastos dovanos (už 15lt, superinių ir nenupirksi, reikėjo mestis didesnę sumą, kad normalesnė dovana būtų). Mes pernai tik po Naujų Metų atėjom į daržą, tai šitam reikale nedalyvavom. Keistuoliai kai kurie tėvai tikrai..

Mama.lt

Mama.lt

2011-12-10 11:39

Mes rinkom po 40 litu kaledoms,cia ieina :aukletojoms ir seimininkutei dovanos,vaikams vienodos dovanelesseneliui salciui sake simbolinis mokestis..I menesi renkam po 5 litus visokiom priemonem.Nesam tualetinio popieriaus,serveteliu nosytm pavalyti.

2011-12-11 07:55

Man nepatiktu kaip kad pas Kabuke darzelyje.Jei jau vaikams pirkti dovaneles,tai as tik uz tai ,kad jo butu vienodos.Dabar vienas gaus ta,kitas dar kazka,ar tik nebus asaru.Tikrai,kad idomus tevai-juk uz 15lt nieko is nenupirksi ipatingo,tai koks dar nepasitenkinimas gali but.Vaikui tikrai nesvarbu kaina,jam svarbu,kad dovanele gaus.Juk ant gautos dovaneles nera parasyta ar ji kainavo 15 litu,ar 10 lt,ar koki 50lt.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-12-11 08:36

prisiminiau as pati is darzelio laiku kaledas ,tada visi gavome skirtingas dovanas,atsimenu gavau mozaika sypsojaus bet tikrai sirdyje as tos mozaikos visiskai nenorejau kai maciau kitu dovanas ,pamenu kai berniukas gavo dvirati o man toks pavydas buvo kad jis gavo dvirati o as mozaika,as irgi uz vienodas dovaneles bet kai tevai nesutaria tada nieko nera blogiau

2011-12-11 11:17

tai va aš kai sakau reikia nusileisti ant žemės kai esi bendram rate ne visi išgali superines dovanas pirktis, namuose tėvai gali pasišvaistyti ohoooo dovanėlėm o grupėje jokios išskirties neturėtų būti

2011-12-11 12:30

Tai va ,aš irgi už tai kad dovanos namuose gali būti bet kokios ir bet kokia kaina,o darželyje vienodos,kad vaikams širdelių neskaudėtų.Ir jokios čia diskriminacijos manau nėra.Keisti  tėvai ,kurie prieš,ar čia išpindėjimas toks ,kad gali  sau leisti už bet kiek dovanaą nupirkt...

7

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Andželika