Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Mano atradimas -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-10-06 12:16

Pradedant lengviau parsisiusti fotoshopa ir parsisiusti jau sukurtus sablonus, beliks pradziai ikelti foto , nuo tokiu pradedant bus lengviau  Sablonu yra gan nemazai, tik googl parasyk, kad pvz nemokami kalendoriu sablonai , ar ka panasaus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-11-21 14:52

Nemokami foto kalendorių maketai: http://fotodovanos.blogspot.com/search/label/Kalendori%C5%B3%20maketai

2011-12-12 16:56

Sveikos siulau pasidaryti labai saunu kalendoriu ne tik jus padirbesite , bet ir vaikuciai smagiai darbuosis, reikes tik pasidaryti norima foto, ant spalvoto kartono uzklijuoti is kito kartono iskirptus remelius, iklijuoti i remelius foto ir duoti vaikams papuosti ivairiausiais blizgiukais, formelem ir t.t.t.

Atsikopijuoti 12 men kalendoriaus lapukus ir pacioms persiuti ir priklijuoti po foto stai kas gaunasi , argi negrazu !!!!!!

Labai tinka dovanoti ;-) pvz seneliams .Labai silta ranku darbo dovana .

Mano atradimas - fotokalendorius!

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-12-13 08:02

nu,super,kristulka, saunuole, laaaabai grazu, gera ideja

2011-12-13 13:47

Aciu fiona, ideja ir man patiko paprasta, smagu ir grazu .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2018-01-22 14:27

Sveiki visi! Kažkaip užsimaniau prikelti šią temą pasidalindamas savo istorija. Esu dovanojęs fotokalendorių savo krikšto dukrai, tai liko jos tėveliai labai patenkinti tokia dovanėle! Nepamenu kur dariau, kažkur ta įmonė Paneriuose randasi, na ne esmė. Prisiminęs, kad tokia dovana draugai liko patenkinti, šiemet nesukau galvos ir seneliams padovanojau fotokalendorių taip pat, bet... jau savo darytą ir žinokite jie iš vis amo neteko, sakė dar ir dabar visiems atėjusiems pasisvečiuoti rodo nuotraukas. Taigi, kokia esmė. Sugalvojau, kad šiemet tą fotokalendorių padarysiu pats ir žinokite gavosi superinis variantas. Turiu ten tokį nu neprofesionalų, bet neblogą fotoaparatą tai su juo padariau nuotraukas ir nusipirkęs fotopopieriaus pats spausdinau skaitmenines fotografijas (su rašaliniu spausdintuvu). Visas jas užklijavau ant kartono, po jom parašiau tam tikrus prisiminimus ir gražiai surišau į knygą. Ta prasme tikrai rekomenduoju ir jums išbandyti šį variantą, jeigu žinoma turite laiko :) ) Bet idėja, bent jau man nereali! Beje, paskaičiavau, kad tai žymiai pigiau nei užsakant fotokalendorių!

P.S. tokiam darbeliui padaryti tinka bet koks skaitmeninis fotoaparatas, būtinai reikia rašalinio spausdintuvo, o fotopopierių pirkau iš šios svetainės: https://www.argbaltic.lt/popierius/fotopopierius.html/

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Mano atradimas -...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas